Antikoncepce pro muže, existuje?

kacuda
25. únor 2018

Zdravím vás holky, chtěla bych se zeptat nebo poradit, zda existují nějaká antikoncepce pro muže (mimo kondomu), jestli ano kolik stojí, kde se dají sehnat, vedlejší účinky, atd. Já antikoncepci nechci brát!!! Děkuji moc za odpovědi.
Katka

kacuda
autor
25. únor 2018

A nebo kdyby byla antikoncepce, ale abych nemusela brát prášky.

fykyska
25. únor 2018

Kondom, prerusovany styk, podvaz ,antikoncepce, nehormonalni krouzky nebo hormonalni krouzky, nitrodelozni telisko ....
Pro muze je prej v cizine injekce co zabrani spermiim oplodnit vajicko a udajne i tablety ... co je na tom pravdy 😀 ?!? Ale neznam chlapa kterej by ze sebe dobrovolne delal ,,vola,, 🙂

uzivatelkapetra
25. únor 2018

@kacuda já s pravidelností užívání léků měla hrozné problémy, tak jsem přešla na náplasti, které se lepí jednou týdně (Evra)

horsiee
25. únor 2018

@fykyska jo přerušovaný styk, je asi tak stejně spolehlivý způsob jak zabránit početí jako tabulka čokolády. Po světě běhá spousta lidí co by se mohly jmenovat ,, dám si pozor,,

To jen aby tady za dva měsíce zase neběžela diskuse na téma - Sem těhotná a nevím co dělat, nebo - Doporučte mi kliniku pro potrat

fykyska
25. únor 2018

@horsiee ja ho nedoporucuji 😃 ja jen odpovidam na moznosti, ktere lidi praktikuji, v sex.zivote 🙂 pokud nekdo soulouzi, mel by ,,mel,, znat i rizika sveho chovani....
Pokud si nekdo porodi omyla, chybu nebo to tata nevedel jak se to dela 😃 asi to nebude zrovna chyba z clanku MK ....

horsiee
25. únor 2018

@fykyska ok, jen to z toho trochu vyznělo jako jedna z možností ,, antikoncepce,, tak sem to chtěla upřesnit, aby si to zas někdo blbě nevyložil. 😉

victress
25. únor 2018

@fykyska a ženská ze sebe dobrovolně dělá "krávu", když zobe pilule?

blahova_andrea
25. únor 2018

pro muže je jen kondom nebo vasektomie. mizerný výběr a proto to většina žen musí brát na své triko ☹

fykyska
25. únor 2018

@victress holky 😀 nebudte vztahovacne... todle je prece na chlapa na jejich jesitnost - panove si neradi nasazuji prezervativy protoze je to skrti , nici a ublizuje jim to 😀 panove neradi ( ne vsichni prece) ustupuji ze svych zvyklosti dyt prece nemuzou mit zadnou nemoc a stoprpcentne ovladaji svoje semeno 😀 tak co by bral pilule 😀 aby se mu jediny muuuuuzo co ma , nehejbalo a nebylo schopny oplodneni...

Na to je muzske plemeno moc jesitne 😀 tim myslim. Toho vola ! 🙂 z bejka taky vznikne vul vite jak s co se tyka muzu myslim, ze jejich muuuuzo je hodne hyckane na to aby se nechavali podvazovat 1 moznost, nebo dole zlikvidovat sperma 2 budouci moznost ( pilule) .....

fykyska
25. únor 2018

Nicmene k tomu prerusovanemu coitu 🙂 je to bohuzel, pro nektere lidi pro nektere bohudik 🙂 z jakeho pohledu se to vezme opravdu jedna z forem antikoncepcnich metod....pac ji provadi muz 🙂 a i jedna z odpovedi pro pani tazatelku samosebou otazkou dalsich diskuzi je jeji spolehlivost 😃

kacuda
autor
25. únor 2018

@uzivatelkapetra A mají vedlejší účinky nebo jak to snášíte a jestli se mohu zeptat na kolik přijdou balíček těch náplastí a jak se jmenují??? Děkuji za info.

kacuda
autor
25. únor 2018

@horsiee Na potrat bych v žádném případě nešla a přerušovaný sex jsme měli doteď, ale přítelovi se zalíbílo, vstřik do mně, když jsme splodili dva potomky. 😉

kacuda
autor
25. únor 2018

@victress Přesně a ničí si tím zdraví, to už chlapům je jedno.

kacuda
autor
25. únor 2018

@fykyska Přesně tak, jak říkáte a bohužel by to nejspíš u nás ani neklaplo, že by se objetoval ON!!!

kacuda
autor
25. únor 2018

@fykyska Děkuji za velmi suprovou tabulku. 😀

priefi
25. únor 2018

Ja Vam nevim... co se tyce kondomu, nekdy to neni prijemne ani zene... ale delat z chlapa vola? To uz je moc... jeho ego by tim hrozne utrpelo a uz by se necitil jako chlap. Vim, ze je nefer, ze je to na zene, ale delat partnera neplodnym, to bych mu nikdy neudelala.

kacuda
autor
25. únor 2018

@uzivatelkapetra A ještě jak dlouho už je berete???

hz
25. únor 2018

Ja pouzivam pro hodne zen tady drahy budik-LadyComp. nestezuju si, manzel mi jej sam koupil pote, co jsem z hormonalni antikoncepce mela vysoky tlak, zvysenou krvacivost v klidu... presto gynekolog mi psal dal a dal hormony. ted uz pres rok pouzivam vyse zmineny pristroj a spokojenost.. treti dite neplnanujeme... 🙂

vetyver
Autor odpověď smazal
Zobraz
uzivatelkapetra
26. únor 2018

@kacuda http://www.zenax.cz/antikoncepce_naplast_evra_3...
Stála mě cca 1200 na 3 měsíce a byla jsem s ní roky spokojená, teď čekáme prcka, takže nelepim🙂

victress
26. únor 2018

@hz co to je za budík?? jsem nikdy neslyšela

@fykyska zajímavá tabulka, podle té tabulky bych musela mít dětí už aspoň 10, vždyť třeba kondom má mít účinek při správném použití!!!! 95%, ne?

kacuda
autor
26. únor 2018

@hz je to velká investice, ale už se o to nemusí se starat. Tady tato varianta je zatím asi nejlepší. A je to spolehlivé a jak dlouho tento budík používáte???

viki999
26. únor 2018

@victress Však to v té tabulce máte, při dokonalém použití spolehlivost kondomu 98%.. 🙂

blahova_andrea
26. únor 2018

@priefi a proč? pokud partner další dítě nechce, proč by nemohl tu zodpovědnost vzít na sebe a prostě ty děti neplodit? protože jinak je veškerá zodpovědnost na ženách. chlap si užije a žena má pak nevolnosti, bolesti, přibírá na váze, má těhu cukrovku, musí podstoupit často i riskantní porod, hojení, šestinedělí, hormony...my to děláme pro to, že chceme mít děti. proč by chlap nemohl něco také udělat, pokud ty děti nechce?
ale jinak souhlasím. sama mám s kondomy problém, vadí mi a než s kondomem, tak raději celibát

fykyska
26. únor 2018

@victress 😀 asi nejsem schopna odpovedet na vsechny otazniky 😀 bohuzel se nepovazuju za experta v anti a spontanni koncepci 😀
Deti sice mam , ale hlubokomyslne tema na spolehlivost prezervativu, leku ,naplasti a jinych pilulek radosti proti detem je myslim dost individualni a uprimne bych se asi neodrazela ani v procentech.. znam spoustu lidi , muzu co si ,,ustrikli,, 😀 spoustu zen, ktere v sobe lovily kondom pac spadl pri aktu nebo se poskodil...mnoho zen doporucuje spermicidni kremy a cipky, ale mnoho zen s nima fungovat nemuze...takze si clovek asi nevybere...
@blahova_andrea treba jednou vymysli neco lepsiho nez HAK, ale zatim co jsem cetla, tak ty pilule pro muze narusuji bilkovinu ktera ma za ukol pomoci spermii dostat se do vajicka...takze to muzi prakticky vyradi spermie a ja nevim na me to pusobi jako takova chemicka kastrace 🙂 tezko rict jak hluboce to na o sperma pusobi do budoucna studie zatim prej probihaji.... rikaji clanky...
Pro zensky je to rehole pilule, ale neznam zenu , ktera by po vysazeni Hak pak nebyla zase zenou.....

blahova_andrea
26. únor 2018

@fykyska hmmm, chemická kastrace, ta mě nenapadla. o té nic nevím. to by mohlo být řešení
😀

fykyska
26. únor 2018

@blahova_andrea 😀 jeste uzel na pindoura 😀

victress
26. únor 2018

@fykyska Aspirin mezi kolena a nepustit😀

@viki999 máte pravdu, koukala jsem na typické použití😉

blahova_andrea
26. únor 2018

@fykyska hmmm, tak už jsem si přečetla co to ... no tak chemická teda ne no. jsem raději pro tu vasektomii 😀