Blogy a stránky pro maminky

krasomila90
19. led 2016

Zdravím všechny. Hlavně dřív jsem hodně sledovala různé blogy ohledně kosmetiky, módy atd, ale teď v 6 měsíci by mě zajímaly i blogy, které píší maminky a najdou se tam různé zkušenosti, nákupy, rady, vaření s dětmi... V mém okolí má dítě jen jedna kamarádka a v rodině jsem první, kdo čeká dítě, a tak vlastně ani moc nevím, co a jak chodí v praxi, co je běžné v kolikátém měsíci dítěte atd. Sledujete něco takového? takové ty běžné stránky, které hned najde google už mám projeté, jako např. babyweb, babyonline nebo maminkam, ale přeci jen je lepší názor nebo pohled matky, než redaktora, kt erý to psaní má jako zaměstnání a kolikrát hraje roli i reklama.
Pár kanálů s videi jsem našla na youtube, samozřejmě mamalifestyle a ještě asi dvě další, ale ráda bych i něco ke čtení.

verka4d
19. led 2016

Tak možná bude dobré se zeptat na něco konkrétního a maminky tady Vám určitě napíší svůj názor na danou věc nebo zkušenost. My máme čtyři děti,v nejbližší rodině jich je asi 20,ale taky si ráda přečtu názory ostatních a i po čtyřech dětech se lecčemu přiučím... 🙂
Takže vždycky se zeptat na něco aktuálního,co byste právě teď ráda věděla,o čem právě teď přemýšlíte,o čem byste chtěla podiskutovat... 😉