Byli jste podvedeni osobou s č. ú. 670100-2213374822/6210?

budilinka
11. čer 2016

Hodně z vás zde bylo podvedeno přes Bazoš a Sbazar...... neposílal jste někdo peníze na tento účet a nemáte ani peníze, ani zboží? Mě podvedla majitelka tohoto účtu a přišla jsem o 1800 Kč. Mám pocit, že nebudu jediná... pokud máte stejný problém, ozvěte se mi prosím.

matrimlu
Autor odpověď smazal
Zobraz
budilinka
autor
11. lis 2016

@matrimlu Kdy se Vám to stalo a o kolik jste přišla? Pres jaky server?

latisek
27. pro 2016

Vidim ze toto cislo uctu je zname jako podvodne , ja byl take podveden dne 12,12 2016 jsem poslal na tento ucet 1370kc. bylo mi od udajne mgr. Renaty Hrube poslano c. uctu v.s. atd , penize jsem odeslal ale od te doby je mail nefunkcni ,telefon vypnuty . Inzerat je smazany . Nasel jsem jeji inzerci na Bazos.cz Pokud by se to resilo dal , budu rad kdyz se jeji podvody prokazou a penize nam podvedenym vrati - strochou stesti

monulla28
14. led 2017

Tak ja uplne stejny problem,v pondeli odeslana platba cloveku a do dnes mi nic neprislo.

mogusle1
19. led 2017

670100-2201748997/6210 Já byla podvedena taky a poslala jsem peníze na tento účet.Bylo to z Sbazaru a pani tvrdila,že prodává fusaky a pak různé oblečení a taky korálky Pandora,tak si dejte pozor!

monulla28
19. led 2017

Napiste primo Sbazaru,ze Vas podvedla,psala jsem jim,ale ze pokud nebude vic stížnosti,tak ji nezakazi prodej.

baluci
19. led 2017

Presne tak! Napiste na inzertni server,a cim vic vas bude,tak tu zlodejku chyti...to je neuveritelne. Doufam,ze se vam vsem penizky vrati.

tyf
20. led 2017

Zlodějku chytí, ale peníze se Vám s největší pravděpodobností nevrátí. Taky jsem byla okradena přes sbazar, bylo nás spoustu, policie ho chytila, ale peněz jsme se nikdo nedočkal.

mogusle1
20. led 2017

Na sbazaru jí už prodej zakázali..teď mám v plánu jít na policii..ale z těchhle nákupů jsem vyléčená..😔

monulla28
21. led 2017

No co jsem se divala,tak tam ma porad inzeraty a je tam pod armino08@seznam.cz a jeste si dejte bacha na krasnevanoce@seznam.cz,to je take podvodnice.

mogusle1
23. led 2017

Tak jen pro info,když jsem tý ženský napsala,že jsem už šla na policii,tak mi peníze poslala hned zpátky.Nicméně vyhrožování,že tam půjdu atd.nepomohlo..takže si na ní rozhodně dejte pozor..asi to zkouší..a myslím,že i pod armino08@seznam.cz ji už zakázali prodej..

budilinka
autor
23. led 2017

@mogusle1 Tak to jste teda měla velký štěstí. O kolik peněz šlo? Ja jsem jen psala, že tam půjdu a nic. Když jsem si to představila, kolik času strávím jen tisknutim mailu a na policajtech, tak jsem nad temi 1800 Kč mavla rukou....

mogusle1
24. led 2017

Jo,právě,nechtělo se mi tam jít a bylo mi jasný,že ve výsledku mi to bude k ničemu..Bylo to 2600Kč..no jsem ráda,že to takhle dopadlo,ale jsem z těchle nákupů na nějakou dobu vyléčená..🙄 prostě to asi zkoušejí no..😒

budilinka
autor
24. led 2017

@mogusle1 Přijde mi to fakt jako největší hyenismus. Psala jsem ji, že jsem samoživitelka na RD.... nic. Kam ten svět spěje ☹ Ještě že jste o ty peníze nepřišla.

deny11
21. únor 2017

Dobrý den, také jsem podvedená, částka 1500. Spojila jsem se již s jednou paní a ta mi doporučila napsat na Mbank, že je u nich pod číslem 670100-2211175504/6210 páchána trestná činnost. Můžeme se spojit a podat trestní oznámení. Pište na můj email denisahavlinova@seznam.cz. Policií jsem vyhrožovala několikrát. V pondělí jsem už napsala, že posíláme trestní oznámení a zatím bez odezvy. Já už nevím, pod čím měla inzeráty na Sbazaru, email je na jméno Svobodová.

georg35
9. srp 2017

@deny11 není to náhodou mail lenka.svobodova92@seznam.cz? jestli ano tak již má zase jiný učet

stepanecka13
23. led 2021

Tak tato paní podvádí dodnes... dnes jsem s ní málem uzavřela obchod. Jméno Karolína Kotková přes Marketplace. Díky Vám jsem platbu neodeslala. Děkuji!!!!

budilinka
autor
23. led 2021

@stepanecka13 to mě těší. A já děkuji za informaci. Porovnala jste čísla účtů, takže podle toho jste na to přišla?

budilinka
autor
23. led 2021

@stepanecka13 mohla byste mi prosím poslat odkaz na ten inzerát? Děkuji...

stepanecka13
24. led 2021

Já málem poslala peníze na tento účet... 670100 - 2215489930 /6210. Nezdál se mi ale FB profil založený teprve v lednu roku 2021. Tak jsem hledala podle čísla účtu na Googlu a našla jsem dotaz jedné paní na MBank z roku 2019, kde jí odpověděli, ať se obrátí na policii a pak tuto konverzaci...

jironymou1
24. led 2021

@latisek krasny vecer, penize Vam nevrati.Jen bezte na policii to nahlasit jako prestupek.A vsichni ostatni take.Ja takhle sehnala asi 3 lidi.Vystoupalo to pres 5000 Kc.Ve vysledku to pani mela neco kolem 100000 Kc.Nyni je po 2 letech ve vezeni.Penize nemam.Ale satisfakci ano

jironymou1
24. led 2021

@deny11 Banka Vam v tomto pripade nepomuze.To by mohl takhle kazdy, kazdeho nahlasit a kazdy by m9hl mit zablokvany ucty.Proste si kazdy bezte ve svem meste na policii, nahlaste to jako prestupek a reknete, ze podvedenych je vice v jinych mestech.Kdyz se soucet vystoupa pres 5000 Kc.Vyzada si policie pristup do vaseho emailu, aby dotycneho vypatrali.

jironymou1
24. led 2021

A na polcii s sebou vypis z uctu, kde je videt platba na proti ucet a emailovou komunikaci s dotycnym

katydol
3. bře 2021

Zdravím, já před týdnem na tento účet ( 670100-2217451717/6210) poslala 200,- a nemám ani zboží, ani peníze. Druhá strana přestala reagovat. Vím, jsou to jen blbý dvě stovky, ale štve mne to. Pokud jsou tu tedy další, kdo byl podvedeni, podejte trestní oznámení či jak se tomu říká. Já na tu policii totiž zajdu, té osobě se to nasčítá a ať si pak klidně jde (opět?) sednout... Kontaktovala mne přes fb v odpovědi na pojí poptávku jako Adélka Ad.

jironymou1
Autor odpověď smazal
Zobraz
terryblack
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavsum
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavsum
19. dub 2021

Zdravím, tak jsem byla poprvé v životě také povedená. Na číslo účtu:670100-2218408825/6210 jsem slečně s fb jménem Adéla Stuchliková v lednu poslala 1845Kč.Prodávala přes Marketplace oblečení.Po celou dobu jsme byly v kontaktu,stále vysvětlovala, že není vše vyskladněné.Čekala jsem do konce března.V tu dobu si fb profil smazala.Pujdu na policii,kdyby jste měli stejné zkušenosti s tímto číslem účtu, neváhejte a oznamte to také.

opicca
23. kvě 2021

zdravím, tohle číslo účtu vystupuje momentálně pod mailem j.a.k93u.b@centrum.cz Poslal jsem mu 300kč na poštovné na notebook ale nereaguje. Komunikoval se mnou přes číslo 735135072. Pokud to ještě řešíte tak mě prosím kontaktujte na opicca@seznam.cz

zlatniiik
25. říj 2021

@budilinka Dobrý den, ještě stále podvádí.
Pojďme společně podat trestní oznámení🙏🏼