Do kina s 3 měsíční dcerou. Je slyšet přes křik dětí?

sunny1981
28. srp 2010

Ahoj koníkovky, ráda bych se zeptala, zda jste byl někdo s mimčem v kině v Praze na Flóře v rámci projektu "cinemáma".Ráda bych se tam s mou tříměsíční velmi hodnou dcerkou vydala, jen nevím jestli si člověk vůbec ten film může užít.Jestli je slyšet přes křik ostatních i starších batolat atd?Nevíte někdo jak to tam chodí?Zažil jste to tam někdo?Díky moc za odpovědi.

hypo
28. srp 2010

ahoj, ja byla s sestimesicni dcerou a byla to parada, celkem nas tam bylo cca 7 maminek a 7 deti takze i kdyz nekdo zlobil tak se to dalo prezit, kino je upraveny pro hrajici se deti a starsi nez 18 mesicu tam deti nesmeji tak ti tam nebehaji a nekrici starsi deti, nicmene mozna jsme meli stesti ze tam byalo malo deti a sami hodny 🙂 nase amala to zvladla na jednicku tak cekam az budou davat neco normalniho a vyrazime zas.... jak jsi si jiste precetla tak kino je uzpusobeno pro ditka jsou tam prebalovaci pulty jsou tam plenky vsech velikosti a vlhke ubrousky..... sedet muzes kdekoliv, nebo chdit nebo stat proste pohoda, kojit i hrat si s detma dovoleno 🙂 co jsem postrehla tak nektere maminy byly s miminama vzadu a mimino to cele prospalo, to me se nepostestilo 🙂 do salu muzes jen s autosedackou kocarek ti zamnkou ve vedlejsim sale..... ja byla na filmu s titulkama tak mi samozrejme neco uniklo ale i tak jsem si kino uzila a film pochopila 🙂 byly jsme uplne vepredu pod platnem a amalka si hrala s hrackama a ja lezela na dekach a nebo sedela v prvni rade 🙂