Je tu mezi Vámi někdo, kdo žije anebo byl v Austrálii?

lamiaaa
17. srp 2014

Zdravím ženy, nějaký ten týden zpátky jsem psala do diskuze o problémech s přítelem, jeho deprese z promarněného života, moje nervy z práce, v podstatě jsme oba nevěděli, co se svými životy dál a cítili, že už to takhle dál nejde. Rozhodli jsme se proto společně odjet na nějaký čas do Austrálie, a já sháním všude možně lidičky, co tam žijí anebo někdy byli. Ráda bych znala Váš důvod, proč jste se rozhodli tam odjet, jak se Vám tam líbilo, zkrátka Váš příběh 😉 . Předem děkuji

konikova
17. srp 2014

ahoj, manzel byl v australii v perthn pracovne jako montaznik, moc se mu tam libilo, je tam draho takze je lepsi tam mit praci 😀

konikova
17. srp 2014

oprava: v Perthu

craki
17. zář 2014

@lamiaaa Byli jsme tam sice jen na dovolene, na 6 tydnu, ale jak se pise vyse, je tam pekelne draho. A taky je relativne slozite tam ziskat pracovni vizum, maji zprisnene podminky kvuli tem vsem asiatum a filipincum co se tam cpou.. Nejlepsi tam jepry vyjet na studentske vizo a u toho pracovat na part itme. Ale to vyzaduje pocatecni investici do nejakeho jazykoveho kurzu.. Bez prace se zije tezko, zvlaste tam, kde jsou naklady na zivot opravdu vysoke.
Jinak k cizincum se tam chovaji hezky, privetive, coz maji australani proste v nature 🙂

jana_x
19. zář 2014

@lamiaaa Ahoj, já studovala v Sydney 2 roky a můj manžel 3 roky, byly to bezesporu naše nejlepší roky co jsme zažili než se narodili děti. Rozhodně doporučuju 🙂