Jsem zamilovaná do kolegy. Co dělat?

5. lis 2023

mám 24 a nastoupila jsem do nové práce ale strašně jsem se zamilovala do ženatého kolegy, pořád na něj myslím a nevím co mám dělat, nechci, aby si to všiml, nechci vypadat jako nějaká zamilovaná puberťáčka

fyii
5. lis 2023

na rovinu, nemyslet a zacit radsi delat.. ze zenatyho kolegy nekouka nic dobryho, krome toho, ze se muzes paradne ztrapnit, nebo si dost podelat zivot... Zenati vetsinou byvaji doma dost nepochopeni... ale to budes vedet jen ty🙂 jsi mlada, je tolik nezadanych chlapu, jen si vybrat

natysnovec
5. lis 2023

Neblbni.👍🏻

slecnami
5. lis 2023

Vykašli se na to, to není dobré z mnoha důvodů - buď se ztrapníš, nebo budeš v roli milenky, nebo tím rozbijete jeho současný vztah...prostě žádná z možných variant není nic, o co bys stála. Zlomené srdce určitě taky nechceš... Jako chápu, do koho se zamiluješ můžeš těžko ovlivnit, ale pak je dobrý nad tím trochu přemýšlet, ať tě to pak zbytečně nebolí.

autor
5. lis 2023

já si s ním nechci nic začít, nechci mu zničit vztah, ale nevím co mám dělat, abych na něj konečně přestala myslet

odula
5. lis 2023

Co dělat, abys na nej prestala myslet? Prestat na nej myslet :P jako fakt. Neni to úplně jednoduchý, ale zkratka ty myšlenky "nebrat vážně". Ve smyslu - Brat je na vědomí - ale vedome se rozhodnout podle nich nejednat. Chce to disciplínu, ale da se to. Další reseni je docela drasticky - odejit z práce. Ale to je myslím zbytečný. Snad. Záleží na tom jestli CHCEŠ přestat na nej myslet. Jestli chceš, tak to půjde. Ona ta zamilovanost opadne. Dřív nebo později. ;)

zmrzlinka
6. lis 2023

Nejvíc by Ti pomohlo změnit práci....ať ho nemáš na očích.

1pomnenka
6. lis 2023

Pokud máš ráda svoji práci i jeho, tak na něj zapomeň. Zamysli se nad tím, jak by bylo tobě, kdyby ti nějaká, co se zamilovala, rozbila rodinu. Opakuj si, je zadaný a miluje svoji ženu, ten není pro mne.

miri77
6. lis 2023

Co je v domě není pro mě ,vždycky sem si to říkala,😎ovšem chápu že někdy to nejde ....ale pokud má on rodinu a nejeví zájem ,raději bych to nechala vyšumět.Nebo z jeho strany je nějaký signál ?zkus se mu raději vyhnout pokud s ním teda ani nic nechceš mít,ani rozbíjet jeho rodinu, nějak vlastne nechápu tvůj dotaz 🤔🙃

escapelle
6. lis 2023

Co si budem,v každém vztahu přijde nějaká krize. Až ji bude mít se ženou on,třeba se ti svěří,bude chtít radu,pak po něm stejně vyjedes.a nebo bez sverovani vyjede on po tobě, když si všimne tvého zájmu.pokud si do té doby nenajdeš někoho jiného.
Teď uz záleží jen na tobě,jakou verzi zvolís.

gdpr
6. lis 2023

Toto nie je zamilovanosť ale len platnická láska, ktorá prejde. Alebo ked nemáš muža tak si nájdi keď máš ale máte nejaké problémy snaž sa ich vyriešiť inak pochybujem, ze v šťastnom vzťahu by si sa "zamilovala" do iného.

kecalka2
6. lis 2023

Tak já bych to tak tragicky neviděla, pokud tomu nepůjdeš nějak naproti a budeš rozumná. Naopak, může to být pěkné zpestření v práci. Alespoň se budeš těšit do práce a podávat dobré výkony. Pokud to nebudeš přiživovat, tak to nebude u tebe časem tak žhavé a zevšední ti. U mě to tak bylo, že jsem si časem řekla, co jsem na něm viděla. Průser by byl, jakmile si s ním něco začneš, to už nebude cesty zpět a budeš se v tom motat i klidně roky. Co jsem pochopila, tak je to čerstvé a do pár měsíců už z něj tak vyklepaná nebudeš. Já si vždy po těchto zkušeností vzpomenu na čtvrťák na střední, kdy k nám nastoupil nový spolužák a já byla zamilovaná a díky tomu krásně připravená, chodila jsem do školy připravená, do té doby jsem na to dlabala. Do půl roka mě to přešlo, ale doteď mu děkuji za maturitu 😀