Kamarádka těhulka na drb a tak 🙂

melien
7. dub 2015

Ahojky holky, hledám nějakou novou kamarádku, která by byla na tom podobně jako já.. těhulka... abychom si mohli navzájem poradit nebo třeba jen podrbat....
A přečkat to těhotenství spolu .... Jsem poprvé těhotná a bohužel na neschopence tak je to doma dlouhé, když okolí pracuje...

melien
autor
14. dub 2015

Ahoj holky, potřebovala bych od vás radu... Budu muset mít v doma dvě postylku, protože máme domeček na patro a v přízemi bude kuchyň s obyvákem a Jídelnou a v patře bude ložnice a dětské pokoje... a přemýšlím jestli investovat do dvou monitorů dechu do obou postýlek a nebo nechat jen jeden do ložnice hlavně na tu noc s tím, že přes den kdy budu trávit v obyváku a kuchyni a malé semnou si ho uhlídám sama.. comyslíte?? 😖 😖

petrasipkova1
14. dub 2015

@melien mám to taky tak, nahoře ložnici s postýlkou, dole v obýváku mám kolébku a potom bude cestovní postýlka s matrací. Monitor dechu mám jeden, v případě nějakých splínů ho budu přenášet, jinak si myslim, že to přes den zvládnu bez něj, přece jenom člověk na ní bude pořád koukat a kontrolovat. Zatím to mám v plánu takhle 😉

melien
autor
14. dub 2015

@petrasipkova1 Taky si to tak právě říkám, že když bude dole semnou tak stejne každých pět minut budu u postýlky a sledovat jestli dýchá a v noci přece jen člověk bude spát s větším klidem... taky jsem si říkala, že ho kdyžtak budu přenášet, ale zase mi to přišlo už dost naročné.. takže asi si budu muset trochu důvěřovat, že to přes den zvládneme jen spolu bez elektroniky.. 😉 😉

ipkh
15. dub 2015

@melien ja jsem monitor nemela ani u jednoho syna a pokud nebude zdrav.problem, tak jej neplanuji ani ted 😉

melien
autor
19. dub 2015

Ahojky holky, jak se máte? jak trávíte poslední dny:?? já mám v poslední dny takové zvláštní dny.... jeden den mám veselou náladu a druhý den je mi zase smutno.. nevím jestli je to tím těhotenstvím...

mazlik1
19. dub 2015

@melien je to určitě hormony. Teď to bude jak na houpačce..mi se to relativně vyhýbá.spíše se mi vytrácí a vrací barva v obličeji..za to má fyzička je horší 😀 a to nejsem cvalík. Typuji že od začátku mám navíc max 3-5kg..nerada stoupám na váhu 😠

melien
autor
19. dub 2015

@mazlik1 Nejsem na to zvyklá nikdy jsem tohle nezažila.. třeba se mi nálada zkazila, ale vždycky jsem si ji dokázala nějak zlepšit.. ale teď.... štve mě to... s tou barvou jsem měla problém na začátku těhu.. to jsem byla pořád bílá jak stěna.... fyzička, je u mě taky zatím v poho spíš mám problémy dlouho stát, chytají mě pak záda apřítom jsem z práce zvyklá stát 15hodin..
a moje kila ani mi nemluv, taky nesnáším vádhu mám už taky 7 kilo nahoře od začátku, mám strach aby to teď ještě nevyletělo moc.. :(

bara_doc
28. dub 2015

Taky jsem na PN a taky čekám první. Je tu někdo z okolí Brna, Rosic u Brna a tak ?

anna161
10. črc 2015

Děvčata, taky hledám nějakou kamarádku na pokec. Bohužel jsem z vesnice, kde jsme se přistěhovali a nikoho tady neznám ☹

melien
autor
10. črc 2015

@anna161 nevěš hlavu. 🙂🙂 tady určitě najdeš někoho s kým si budeš rozumět. . 🙂🙂 jak zatím zvládáš těhotenství??? 🙂

melounek89
10. črc 2015

Těhulky jste některá z Teplic a okolí ????

anna161
10. črc 2015

@melien

Zatím se snažím chodit do práce. První tři měsíce mi bylo dost nevolno, ale těď už mi je výborně a chybí mi nějaká kamarádka. Bydlíme na samotě, chováme zvířata, ale i tak mi někdo chybí na pokec. Jak ty zvládáš těhotenství? Přečetla jsem si, že už budeš brzy rodit.

melien
autor
10. črc 2015

@anna161 tak pokud máš práci kde se to dá tak to je paráda, já musela na neschopenku hned od začátku. První tři měsíce jsem měla hodně krušné. Ty jsem prakticky odlezela na gauči, nebyla jsem schopná nic jak mi bylo neustále zle. . Jinak pak v nějakém 15tt se to prehouplo a úplná pohoda, a teď už to mám defatko za pár a cítím se pořád stejně , kdybych neměla pupík tak ani nevím že jsem těhotná. . 🙂🙂 takže máte nějakou usedlost?? Je to opravdu blbé, když člověk žije stranou od lidí. . To chápu.

anna161
11. črc 2015

@melien
Máme krávu, kozy, no takové malé hospodářství. Tak teď už máš bezproblémové těhotenství. Když si vzpomenu na ty nevolnosti, tak jsem neskutečně ráda, že je už nemám, jak jsi psala i já už můžu dělat vše, je to skutečně obrat k lepšímu. Už víš, co čekáte?

melien
autor
11. črc 2015

@anna161 Tak občas to může být i fajn mít takhle klid, já bydlím na vesnici, ale bydlíme na hlavní cestě na hlavním tahu, takže provoz jak blázen, občas bychom uvítali klídek. Ale obdivuji lidi co mají ještě takové zvirectvo jako krávu a kozu. . Jinak čekáme holčičku, Silvie se bude jmenovat tak snad nebudeme překvapeni. 🙂🙂 Tebe teprve čeká zjištění, pokud tedy to budete chtít vědět. . 🙂🙂

anna161
19. črc 2015

Ahoj, konečně jsem se dostala k počítači. Přes týden v práci, tak to nemám čas vůbec na nic a víkend jsme měli s přítelem taky na pilno. Jinak teprve půjdu na ten ultrazvuk ve 20. týdnu těhotenství, tak tam nám snad řeknou, co to bude. Podle gynekoložky by to měl být kluk, ale strašně jsem si přála holčičku. Gratuluji k holčičce a Silva je moc krásné jméno.

melien
autor
19. črc 2015

@anna161 Já už teď ke konci a ještě v těch vedrech se snažím spíše relaxovat a nijak ne nepřepínat, už mi to dáva dost zabrat.... U nás to bylo tak,že přítel taky spíše chtěl kluka, aby to byl motorkář po něm a pomáhal mu v dílně s autama... ale nakonec je rád že budeme mit holčičku...🙂 že to bude sexy motorkářka..🙂 .. každopádně je to vlastně jedno jestli kluk nebo holka, hlavně že bude zdravá...
Tak to se na ultrazvuk určo moc těšíte..🙂