Léčba mozkové příhody

katerina896
18. pro 2017
Uživatel katerina896 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katerina896.

Můj bratr utrpěl před půlrokem mozkovou příhodu. Přestal chodit a částečně i mluvit. Léčba mu jde velmi pomaly.Máte s tím někdo zkušenosti, co by pomohlo? Známá mi doporučila produkt nuraid, ví o něm někdo něco? 😨

dailik
18. pro 2017

Ahoj,muj pritel prodelal take pred pul rokem mozkovou prihodu.Ma zasazenou pravou stranu.Taky jen lezel,vypadalo to blede.Ale byl v rehabilitacnim ustavu,kde ho trochu rozchodili.Je uz schopny jit o berli.Rukou ale zatim pohnout nemuze.A totalne prestal mluvit,nemuze cist ani psat.Tak ho vozim 4xtydne na rehabilitaci,do nemocnice i soukrome.Jednou tydne ma logopedku,ale denne s nim trenuju rec a poznavani obrazku.Velice nam pomohla akupunktura.Jezdime do Hradce Kralove k MUDr.Helene Prazakove.Kolik je bratrovi?Jestli se muzu zeptat.

katerina896
autor
18. pro 2017
Uživatel katerina896 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katerina896.

Můj bratr má 27 a velmi se snaží. Celá rodina to s ním prožíváme a chceme mu pomoci. Léčba však jde pomalu a proto jsem se chtěla poradit, zda existuje způsob jak léčbu urychlit. Prý tento produkt nuraid opravdu pomáhá. Četla jsem pozitivní reakce, ale je to přece jen dost peněz, tak si informace zjišťuji z každé strany.
Děkuji velmi pěkně.
Držím palce, abyste to zvládli i vy.

8slunicko6
18. pro 2017

S nuraidem zkušenosti nemáme ale dost se nám osvědčili obyčejné kapsle s rybím tukem,kde je omega3,9 které jsou na podporu cév a mozku+zraku...