Nafouklé břicho a bolesti před ovulací

hankaaa90
31. črc 2018

Cauky devcata, jen mam dotaz.. ctyri dny pred ovu se mi nafoukne bricho jako bych byla snad v patem mesici,tudiz vypadam jako tehotna :D nikdy jsem priznaky nepozorovala, ale po porodu vim presne, kdy ovulaci mam, nemluvim o bolesti, ale to mi rikal gynekolog, ze je normalni. Me spis trapi to bricho nafoukle, tezko se mi i chodi na zachod . O miminko se budem snazit , jeste jsme to nezkouseli, ale to nafoukle bricho pozoruju uz druhy mesic . Testy mam negativni . Poradte, co se s timda delat, teda, jestli se s tim neco da delat 😂 dekuju

yan01
31. črc 2018

Mám něco podobného, k tomu mám bolesti břicha, takže vím, kdy mám ovulaci a břicho mám taky nafouklé, ne tedy tolik, ale zajímá mě čím to může být 🙂).

dmiska
31. črc 2018

@hankaaa90 kamarádka měla něco podobného, prý hormony a zadržena voda... Nějak se s tím teď léčí, nevím ale co přesně bere

hankaaa90
autor
31. črc 2018

@dmiska prosim pozjistujte, jestli vetsi kamaradky :(

lusinda485
1. srp 2018

Pomaha vynechat lepek ;)aspon u me

dmiska
1. srp 2018

@hankaaa90 tak nakonec se ji to srovnalo samo, ale chvíli prý doktor mluvil o nějakém zákroku, kdyby to přetrvávalo.
Každopádně byla to voda v břiše způsobena hormony a bouřlivou ovulaci

dora13
4. srp 2018

Taky to mam. Priznam se, ze me nejak nenapadlo to resit, beru to proste jako priznak ovulace, ale hackuju se do diskuze, treba nekdo bude mit nejaky tip🙂