Nákupy na Wish. Jaké jsou vaše zkušenosti? Kvalita?

andy_
8. říj 2020

Ahoj, nakupujete nekdo na strance Wish? Jake jsou vase zkusenosti s nakupem? Zbozi se mi zda dost levne. Jaka je kvalita? Chci nakoupit obleceni pro sebe a deti. Dekuji za nazory🙂

renatkaa1996
8. říj 2020

@andy_ levne, ale pockaate si treba mesic az dva, nekdy treba jen 14 dni, asi zalezi co 🙂 ja kupovala bodycko a kvalita teda strasna 😄asi je lepsi se divat pak na realne fotky od lidi co si primo produkt koupili a zalezi asi i na cene jestli je zbozi az moc levne tak hruza, ale jen moje zkusenost mozna ma nekdo jinou 🙂

misicka1988
8. říj 2020

@andy_ Nakoupila jsem tam mnohokrát, ale třeba oblečení je nevalné kvality. Hlavně materiál z kterého je oblečení ušito. Je to prostě oblečení jako od Vietnamců z tržiště, mnohokrát ještě horší. Hlavně fotky dost neodpovídají skutečnosti. Po tom co už jsem se tam několikrát nechala spálit, oblečení už nekoupím. Byly to vyhozené peníze. Ale nakupují tam jiné věci, a s těmi jsem docela spokojená.

andrea93133
8. říj 2020

Já tam nakupovala hodně.. je to prostě čína 😂 oblečení teda moc ne, to jsem zkusila párkrát a hrůza 😂 ale třeba hodinky makaj do teď, náušnice atd taky v pohodě a kolikrát hezčí než na obrázku a teď jsem pro malou objednávala šitou panenku a je úžasná, vážně kvalitně zpracovaná (tady se prodávají za cca 600, z wish 300) 😉 různý světýlka a doplňky třeba na tvoření taky paráda 😊 doba dodání vetšinou měsíc až dva a když mi něco do 3 měsíců nepřišlo, kontaktovala jsem podporu a oni mi vrátili peníze 😉

ejmate
8. říj 2020

@andy_ oblečení je hrůza 🤣 Neodpovídá obrázkům a kvalita strašná, ale kromě oblečení je to ok 😉 Na druhou stranu, vrácení peněz není problém.

lv
8. říj 2020

Oblečení určitě ne, kupuju hlavne gumičky do vlasů, blbosti holkam, sobě šátky na krk

zuzroko
8. říj 2020

Přešla jsem z wishe na vovu a je tam rychlejší dodání, ale je pravda, že na wish se mi stalo, že jsme objednala 2 stejné čepice. Jedna uplne bozi, skvela kvalita a ta druha? Katastrofa, normalni silonka na hlavu. Je to takový buď a nebo 😀

petulejan
8. říj 2020

Co se týká oblečení na malou,tak jsem byla spokojená. Ale když jsem si objednala svetr na sebe,tak obrovský zklamání. Co se týká jiných blbin,tak spokojenost.

michaela666
8. říj 2020

Za mě teda zázrak když to vůbec přijde. Jak jsem to ukázala tátovi objednal si bundu....bude to už 7 měsíců, bunda zaplacená a slehla se po ní zem. Věci, které jsem zkoušela já tak hrůza - svetřík a nějaké halenky. Čekala jsem snad půl roku a materiál se ani na vytírání podlahy nehodil. Co se mi osvědčilo byli led světýlka na zapojení do USB, dávám je teda do power banky, ne přímo do zásuvky a super.

ninive211
8. říj 2020

Oblečení jsem tam koupila akorat kostym na karneval a dceři tutu sukýnku, jinak bych neměla odvahu, kvalita prostě odpovídá ceně (a někdy ani ne). Materialy hrozný, samá umělina. Co tam nakupuji, tak věci typu obal na mobil, ochranne sklo, magnety...

tasimia
8. říj 2020

Je to buď a nebo. Mám třeba dva komplety a super kvalita. Další na vyhození nebo spíše tak po doma. Jinak objednávám hodinky, peněženky a hlavně kryty a skla na telefon a takové debiloviny jako rámečky atd. Jako 3 ochranné skla dobré kvality za pár kaček? Paráda 🙂)

andy_
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz