Náš miláček 🙂

ajuska245
15. led 2013

Tak mi naš Radímek povídá, když jsem se ho zetala co by chtěl buď holku nebo kluka. Tak holku, a jak jí budem říkat, Adam. je to máme to vyřešený. Ale nevíme co to bude 🙂 Snad už konečně zítra 🙂

ela9
15. led 2013

Ahoj slysela jsem od jedna porodni baby ze mali sourrozenci to obvykle vyciti jestli sestricka nebo bratricek.

ajuska245
autor
16. led 2013

Nevím, ale asi to vycitil, paní doktorka nám to řekla už na 90%, tak snad už jo 🙂

ela9
18. led 2013

Nevim kolik je Radimkovi, ale co ja jsem delala s nasim synem kdyz jsem byla tehotna, rikala jsem mu at si sahne na brisko a citi kopani, to on moc necitil, ale vzdycky kdyz mi sahal na bricho tak potom jsem ja ciitila kopani, a potom kdyz jsem byla vice tehotna tak se miminko v brisku stehovalo za jeho rukou a potom si vymyslel pro nej basnicku kterou mu rikal. Takhle se pekne kamaradili a kdyz se pak sestricka narodila bylo videt ze si uz trosku rozumi. Na spolecne hrani je jeste brzy, ale nas syn si nekdy stavi puzzle nebo neco z lega a 4 mesicni sestricka lezi na brisku a prohlizi si co dela a on ji vsechno vyslvetlujje.....ona se na nej usmiva......