Otěhotnění s Proverou - pojďme se podpořit

janey007
23. únor 2017

Ahoj, tak po několika měsících snažení jsem se dozvěděla, že mám polycystické vaječníky, což je důvod chybějícího cyklu. Teď jsem po vyvolávačce, čekám na ms a od dalšího cyklu budu brát Proveru. A protože pozitivní mysl je polovina úspěchu, zajímají mě příběhy, kde se vám povedlo otěhotnět s Proverou 🙂 Pojďme se vzájemně podpořit 🙂

boure888
23. únor 2017

asi moc nepodpořím,já mám také a provera mi nedělala dobře..Jsem smutná a doktorka mi doporučila INOFOLIC , je to z lekárny,je vitamíny.

luska__
23. únor 2017

Ahoj, brala jsem jí přes 3 měsíce, přibrala 5kg a úspěch žádný. Už bych ji nikdy nechtěla.
Mám taky PCO na jedné straně. Nakonec si myslím, že zabral duphaston a clostilbegyt.
Přeju, aby u tebe byla úspěšná

janey007
autor
23. únor 2017

Ahoj, achjo, já pořád doufám, že se třeba zadaří :(

boure888
23. únor 2017

Na každého zapůsobí něco jiného..Ale už bych taky nechtěla proveru,taky mám PCO a v březnu jdu na kontrolu,tak chci nějakou léčbu,už jsem z toho smutná...

boure888
23. únor 2017

@luska__ Gratuluji, a jak ti ty léky dal ,aby zabrali???děkuji asi nemůžu radit doktorce,ale zeptat se ji můžu 🙂

luska__
23. únor 2017

@boure888 můžeš, já si o to řekla. Že ta provera mi nedělá dobře,že chci duphaston
clostik 5-9DC 1-0-1 první cyklus, Duphaston jsem brala od 16 DC ms přišla brzy. Snad už 23dc. Takže znovu clostilbegyt 5-9DC 0-1-0 A ms už nic nepřišla. Běžela jsem hned pro utrogestan kvůli nízké hladině progesteronu. Já měla všechno načetlý. Doktor mi řekl, že je překvapen, že o tom toho tolik vím.. A to mi řekl, po prvním cyklu clostiku, at už to neberu. neposlechla jsem...a dobře udělala..snad bdue moje tehotneství dál pokracovat v pořádku ..a tukam

luska__
23. únor 2017

jo a odešla jsem do gennetu. na toto obyč gynekolog nestačí

boure888
23. únor 2017

@luska__ to jsi skvělá,že sis to nastudovala a šla do toho naplno a že to vyšlo.. já po té proveře také krvácela brzo...v gennetu se za to platí???Mám PCO a jsem neštastná skoro rok a teď jsem změnila doktora a zatím mi řekl, jen INOFOLIC a zatím žádné změny,dlouhé cykly.

luska__
23. únor 2017

@boure888 neplatila jsem tam ještě ani korunu, být tebou poprosím doktara/doktorku , ať tě rovnou pošloe do car. mají jiné metody, jiný příštup, jsou na vše připravení.. nevím, myslím si, že pokud nechcete čekat - my 8 měsíců ,což neznamená nic, když tu čtu třeba 5 let.. ale i to je na palici.. 🙂 ja jsem brala i nosifol, gynex, kontryhel ..snad vše 🙂

boure888
23. únor 2017

@luska__ děkuji ti za odpovědi a kamarádka mi pororučovala ten Gynex,že jí pomohl , zatím mám jen Inofolic,takže gynex a nosifol ti nepomohl,ani žádné změny??

luska__
23. únor 2017

@boure888 myslím si, že vůbec nic.. ale je to hrozně individuální.. doporučuji ti měřit bazální teplotu, aby jsi věděla, jestli ta ovu tam vůbec je. ta provera by se mela brat az po ovu. já jí nikdy neměla prokázanou ani z ultrazvuku, ani BT-ta me stresovala, takze jen 2 cykly a ovu testy..