Potřebuju parťačky při hubnutí

mimidaniela
1. únor 2015

ahoj holky potřebovala bych někoho s kým bych se mohla podporovat vypovídat a povzbuzovat potřebovala bych dat dolu aspoň 30 nabrala sem v těhotenství a těsně před sem přestala kouřit víc už asi není co dodat

cabalkova
3. únor 2015

@mimidaniela No jo, ja to tak mam, ze se musm hned rano nadchnout, abych to na ten den dala... a brat to den po dni. Zatim jsem jeste ani nebyla na vaze vidim to tak mezi 105 a 110 kilo vychozi vahy, coz je sileny. V idealnim pripade bych se po case chtela dostat na 75, ale ted mam jako prvni potupovy bod nejakych 90, proste se dostat pod stovku a nastartovat hubnuti.... ctyri kila za mesic jsou super vykon. Ja jeste kojim, takze budu muset trochu opatrneji kvuli mliku, ale kdyby ta nase pipi byla ochotna pit z lahvicky, tak bych sna uz i odstavila. Ona na prsa prdi, fakt ted pije blbe, zajimaji ji hlavne prikrmy, tak ucime lahvicku s cajem a jak se to povede, tak bych mozna zkusila hubnuti pomoct i nejakym tim XL-S... vim, ze to neni vsespasny, ale mohlo by to pomoct.

mimidaniela
autor
3. únor 2015

@cabalkova co je metoda xl-s

sacvi
3. únor 2015

Tak jsem byla ráno potěšená. Včera 76,5 a dnes 76,1 😀 Chci mít tak 67,ale klidně i 63 😀 K snídani jsem měla mlíko s lupínkama, sváča banán a mandarinka, obědy mi vaří většinou tchýně (jsem ráda, protože bych to s klukama zvládala docela blbě)..zas je blbý, že to není zrovna vhodné jídlo při hubnutí,ale což..odpo mám v plánu jogurt a ryžový křupky a k večeři chleba s fit hermelínem,rajčátka 🙂

Cvičení je u mě zbytečný. Už tolikrát jsem začala,ale nevydržím dlouho..navíc bych musela až večer a to jsem ráda, že něco poklidím a padnu 😅
A celej život cvičit..to vážně není pro mě 😅 😀 😨

blannie
3. únor 2015

ahoj holky, máme soukromou skupinku, některé už jste přidané, kdo bude chtít, písněte a já Vás taky přidám 🙂

cabalkova
3. únor 2015

@mimidaniela To jsou nejaky pilule, co zerou tuky a zvetsuji objem potravin, takze nemas takovy hlad. Jak uz jsem psala, neni to vsespasne, ale jako jedna z pomucek... proc ne. Jdu na tu svacu. 🙂

mimidaniela
autor
3. únor 2015

@cabalkova skus a dej vědět jestli fungujou

cabalkova
3. únor 2015

@mimidaniela Napred prave musim odstavit, pri kojeni se to nesmi. 🙂 A na odstaveni to u nas zatim nevypada... takze casem. 🙂

asus
3. únor 2015

@blannie ahojik a kde tu skupinku mate ja sice cvičim od listopadu ale podpora nikdy neni na škodu🙂

karos
3. únor 2015

@blannie ráda se přidám...

beveron
3. únor 2015

ahoj, taky potřebuji shodit 30 kg. Je to vůbec reálné? dá se to? nejde přeci jen o dietu ale o překopání celého životního stylu. nejde jen o jídlo, ale i o to, jak ho jíme, co přes den děláme, jak odpočíváme., jak sportujeme, z čeho se radujeme... zvládne to vůbec člověk sám i když moc chce? podle BMI mám obezitu druhého stupně.

karos
3. únor 2015

holky, já si myslím, že 30kg a více zhubnout jde. jen to chce čas a pevnou vůlí!!! minulý rok jsem tady přes koníka poznala jednu holku, která zhubla i více jak 30kg. a dnes jsem u nás v obci, když jsem byla s holkama ven, potkala paní, která bylo taky hodně obezní a zhodila taky strašně moc. jsem jen čuměla!!! takže pevnou vůlí a když člověk sem tam ujede, tak to hlavně nevzdávat. i havlíček má v jídeláku, že si má člověk jednou za čas dopřát na co má chuť.

tulikiss
3. únor 2015

@beveron na tohle se neptej jestli to jde, jdi a dokaz ze to skutecne jde. clovek musi byt odhodlanej a jit do toho bezhlave.. jasne stane se ze clovek ujede a sni neco co nemel,ale to musi hodit za hlavu a makat dal... loni jsme za 9 mesicu dala dolu 15kg, pak prisla operace a dlouho jsme nemhla jist jak bych chtela ani cvicit, ale porad si vahu drzim a chci jeste tak 5, no staci i 3 😀 Dulezite je vedet proc to clovek dela a nevzdat to. Nebudu tvrdit ze jsme za celych 9 mesicu ani neujela a nebo nelenosila, ano obcas to tak bylo, ale dulezite je vzdy vratit se zpet na tu spravnou cestu a nedovolit aby to bylo casto.

tulikiss
3. únor 2015

jo a vzdy kdyz na me prisli chute tak jsem se koukla na tohle, jednu dobu jsme to mela i na lednicce..

misa1712
3. únor 2015

@blannie ahojky také bych se rada přidala 🙂

blannie
3. únor 2015

ještě jsem zapomněla dodat... skupinka je pro ty, kteří chtějí zhubnout kolem 30 kg 😅 😕

beveron
3. únor 2015

@tulikiss to se mi tedy líbí, asi si to vytisknu a budu to mít v kuchyni. :d

ale vážně, já jsem hubnout začala ani ne pvního ledna, ani druhýho, ale 16. ledna. A ted na mě padla jakási únava. Chtěla bych vlízt na váhu: dyt už to nějaký ten den válím dobře, zdravě jím, cvičím, bude ttam nějaký výsledek. nakopne mě to zase o kousek dál?

druhé mé já: co bys jako za dva týdny chtěla, nic tam nebude, ty se naštveš a vyluxuješ lednici...

no tak asi tak. hubnu ze 108 kg

beveron
3. únor 2015

@blannie prosím o jakou jde skupinu, můžu tam taky?

beveron
3. únor 2015

@tulikiss a jak se ti povedlo shodit těch 15 kg?

mě hodně přijde, že všichni o hubnutí jen mluví, ale kdo to opravdu dokázal, že takových je málo. Resp. si myslím, že kdo to dokázal o tom ani nemá potřebu mluvit. zatímco hubnoucích je plný internet.

tulikiss
3. únor 2015

@beveron zdrava pravidelna strava u me 4x denne(snidane ovesna kase nebo chleba a neco, obed uplne normalni ale teda ne smazeny, ale klidne rajskou, rizoto,.....svaca-ovoce,jogurt, kdyz byla krize tak bebe dobre rano😀, no a vecere zase celezrnej chleba nebo pecivo a neco k tomu) tak to proste me a memu telu vyhovuje a samozrejme pohyb, jiilian michaels.zezacatku denne pozdeji tak 5-6 tydne.
a aby bylo videt ze jenom neplacam tak prikladam fotky..
jo a abych nezapomela tak 2 litry ciste vody

mimidaniela
autor
3. únor 2015

Taky se těším az budu byt ty kouzelné fotky před a po to bude najednou naval sebevědomí uf

beveron
3. únor 2015

@tulikiss no dobrý...smekám. taky myslím že je lepší poslechnout svý tělo než to co se obecně říká....

teriszek
3. únor 2015

Též se snažím hubnout.Mam dotaz sem zvykla pit čaje jen ze musím ho mit oslazeny, čím sladit??Dávám si med ale to asi není moc dobře.Dekuju za radu

misa1712
3. únor 2015

@blannie ahojky tak já bych rada zhubla i klidně víc než 30 🙂,tak bych se k vám rada přidala .

beveron
3. únor 2015

@teriszek a kolik toho čaje vypiješ? kolik Medu?

beveron
3. únor 2015

@misa1712 ahoj, bydlíš na P9?

misa1712
3. únor 2015

@beveron jj v Letňanech

beveron
3. únor 2015

@misa1712 já v kyjích. škoda mohli jsme do toho jít spolu. do letnan jsem jezdila do posilovny.

misa1712
3. únor 2015

@beveron Tam jsme byli párkrat na squashi ,ráda bych se k němu vrátila,ale až něco zhubnu 😀 , se takhle stydím někam chodit ,všude jsou hubeňouři 😀

mimidaniela
autor
3. únor 2015

@misa1712 ja kdysi rada chodila tančit ale přestava že si tam stoupnu tet mě dost děsí

misa1712
3. únor 2015

@mimidaniela jee tančení mi nikdy nešlo,určitě se k tanci vrátíš ,až zhubneme 😉