Práca z domu, máte skúsenosť?

slavkakopaskova
11. srp 2017

Ahojte holky 🙂 potrebovala by som poradiť.Som mamička na materskej dovolenke a chcela by som si niečo privyrobiť.Máte niektorá z Vás skusenosť s prácou na doma? napr:(plnenie obálok,reklamaných materialov,prepisiek...) Nejedna sa o nejaky podvod? Nechcem vyhodiť napr:1000 kč za material a nebude nič z toho.

Dakujem za odpovede 😉

j.a.n.i
11. srp 2017

@slavkakopaskova Povětšinou se jedná o podvod... ono logicky vzato, kdo by takovouhle domácí práci potřeboval, že. Takže jedině nabídnout něco co umíš - nevím, IT, účetnictví, daně, žehlení, šití... nevím co.

ivisek80
11. srp 2017

Take jsem jednou takovou praci mela pracovat prislo mi ze mam poslat prazdnou obalku na adresu tak jsem udelala pak mi psali ze mam zase neco poslat...co pak ma clovek na vyhazovaní oznacených obalek...a nic z toho ale firma vydelava na tom ze se lide nekterí napalí jako i trochu ja...tenkrat mi to stalo...30.korun pak jsem se na to vyprdla...

slavkakopaskova
autor
12. srp 2017

@j.a.n.i
@ivisek80 dakujem Vám za názor.Chcela som si niečo privyrobiť popri materskej,ale,ako vidím tak budem hladať niečo ine.

ivisek80
12. srp 2017

No ono je to u mateřske tezke neco sehnat a po materske take...mluvim z vlastní zkusenosti...Ale snad neco sezenes...i ja neco hledam tak vim je to od desiti k peti...

atka68
13. srp 2017

Sama zkušenost nemám, ale třeba se poštěstí:

https://mavimi.cz/maminky

slavkakopaskova
autor
14. srp 2017

@atka68 Dekuji 🙂

lleap
14. kvě 2019

@slavkakopaskova Ano, bohuzel obálky, lepení různých obrázku, propisky apodobne prividelky jsou většinou podvod, nebo musíte makat 12 hodin denně, aby z toho nějaká koruna byla. Bohužel i tak je pak těch peněz hrozně málo :( Taky jsem dlouho hledala, protože jsem si rodicak vycerpala po 2letech (okolnosti nás donutily, potřebovali jsme penize) a nechtěla jsem být úplně bez koruny. Nakonec jsem se rozhodla zkusit mlm. Je toho spousta, záleží, co komu sedne. Ale vydělat se tím dá. Já dělám poradce pro českou eko drogerii a jsem zatím spokojená. Dá se to pěkně zvládnout z domu i s prckem, nemusím nikam dojíždět. Navíc, mám pořád nové kontakty, bavím se s lidma a to mě baví... Ale jak píšu výše, záleží, co komu sedne...