Svatba venku, dekorace, východní Čechy - sháním kontakty

pavlin123
15. bře 2015

Ahoj všem, hledám mezi vámi někoho kdo už má svatbu úspěšně za sebou a snad mi poradí 🙂 Svatbu plánujeme na louce a ať prohledávám internet horem dolem, nikde nemůžu sehnat kloudný svatební altán či oblouk k zapůjčení. Vše je lokalita Brno, Praha a nebo cena 6 tis. a víc a ještě peníze za dopravu z Brna, což vážně nezaplatíme 😀 máte někdo zkušenost se svatbou venku v okolí HK, Pardubice? Máte tipy kde půjčit svatební dekorace, altán, stánek (je to jedno) židle, běhoun atd? Nebo jestli máte třeba známé co půjčují party stany nebo kovové, dřevěné altánky za nějaký přijatelný obnos, prosím dejte kontakt 🙂

cukrik123
15. bře 2015

já se vdávala venku 2013 v zámecké zahradě a stačil nám v pohodě krásný košatý strom. 🙂 každopádně mi v tohle hodně pomohlo beremese.cz jinak posílám odkaz z googlu - jeden z mnoha na dotaz "párty stany hradec králové"
http://www.fullpartyservis.cz/
Jo a svatby na klíč dělají www.vseprosvatbu.cz/ tam by ti mohli pomoct i s jednotlivostmi.

nicebebe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ololol11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janca35t
5. led 2016

Ahoj, já když jsem se vdávala tak jsem si šaty půjčovala na Pze 5 (to je pro tebe asi daleko). Ale výzdobu židlí a stolů jsem si půjčila přes http://www.svatebni-potahy.cz/svatebni-dekorace... a vše bylo OK. 🙂

kanejedla
11. bře 2016

svatební dekorace mají i přímo v Pardubicích, zkus se mrknout na svatebni-dekorace-pce.cz 😉

anonymka987
25. bře 2016

ty Pardubice muzu jen doporucit

marieggg
2. črc 2016
Uživatel marieggg je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.

Ahoj. Ty altány fakt nevím. My jsme měli svatbu venku, ale u restaurace takže při dešti by se bylo kam schovat. Ale třeba dekorace můžeš koupit tady http://www.laalmara.cz/Dekorace-pro-svatebni-den Mají různé kamínky a blbosti. My jsme to využili na stoly, atd. A vyšlo to cenově hodně pěkně. 🙂

lucika36
21. bře 2020

Dobrý den, já můžu jen doporučit firmu www.partystanyaz.cz Mají velice vstřícné jednání a není pravda, jak se všude dočítám, že stan je enormně drahá záležitost. Stany se dají různě modulovat a tihle borci nám vyšli VE VŠEM vstříc. Zařídili nám kromě krásného stanu s baldachýnem i nábytek, osvětlení, podlahu a vše bylo v TOP kvalitě. Takže se je nebojte kontaktovat🙂 L.

prostenika85
21. bře 2020

Sice tip nedám, promiň. Ale zapojím se, protože mě vždycky zajímalo, kam svatební hosté při takových veselkách v párty stanech docházejí na toaletu. To tam mají přistavené toitoiky? My měli klasicky obřad venku v altánku u přehrady vedle restaurace, kde byla i následná oslava, to jen pro upřesnění 😉

piskle89
21. bře 2020

@prostenika85 já měla svatbu vloni na zahradě. V domě dva záchody, venku dvě toiky. Chlapi chodili určitě na malou k poli 😁 A to jsme měli celkem cca 100 lidí

prostenika85
21. bře 2020

@piskle89 To chápu, měla jsi stan u domu a v něm záchod. Ale pokud fakt někdo dělá takhle svatbu na zelené louce... Mi to prostě vždycky vrtalo hlavou. Jako myšlenka romantické svatby hezký, taky se mi líbila. Ale když bych si představila osmdesátiletou babičku, jak se ve slavnostním souká do toitoiky... Proto jsem říkala, jestli toto na té romantické svatbě fakt tak funguje 😀

piskle89
21. bře 2020

@prostenika85 tak u nás vcelku velka romantika na hradě Potštejn a potom přesun zpět na zahradu. Já byla ve svatebních šatech, ale většina se převlékla. Takže i babičky chodily na toiku 😁 ten záchod uvnitř byl spíš pro rodiče s dětmi. Ale jaká byla praxe, nevím 😂 já ani nevím, zda jsem já sama byla na WC 😂

piskle89
21. bře 2020

@prostenika85 ale jinak tam ty toiky být musí. Jinak to vyřešit asi nejde 😁

gracinka7
21. bře 2020

@lucika36 víš že odpovídáš na 5 let starou diskuzi?