Tajemné knihovny. Luštíte někdo?

darkwitch
6. bře 2023

Kdo luští tajemné knihovny https://www.martinus.cz/tajemneknihovny ? Pojďte se podpořit v hádání.

veru181
31. bře 2023

Tak dnešní jsem vůbec neznala, děkuji za zdejší nápovědy, se kterými se mi to na Googlu podařilo najít lépe 🙂

teryem
31. bře 2023

Tak já jsem se hned podívala na film a jsem úplně nadšená... přesně moje gusto ❤️❤️

anyyyn
31. bře 2023

Mám pro vás velkou výzvu!!! Zvládnete mi nějak poradit s 9.3.?😅 Děkuju🙂

tyname
31. bře 2023

@anyyyn Zfilmováno, ve slavné scéně je v posteli něco, co opravdu nechceš. Točí se to kolem "organizace," podle které je pojmenována jedna česká hra na PlayStation.

anyyyn
31. bře 2023

@tyname mam to, děkuju🙂. Celou dobu jsem zkoušela jinou knihu od autora😅

rebe
Autor odpověď smazal
Zobraz
vladienka
31. bře 2023

@teryem ten film je velkolepy

darkwitch
autor
31. bře 2023

@teryem ten film se povedl

merope
31. bře 2023

Tak už mám taky komplet - na 29. jsem se koukala asi 5x a pak na nápovědu: "Po přečtení popisů těch knih." jsem je otevřela, mrkla na první a okamžitě věděla. Nechápu, že mě to nenapadlo (no, spíše jsem byla líná si rozklikat ty knížky), zrovna tuhle knížku jsem kdysi četla a moc se mi líbila.

Díky všem za diskuse a nápovědy, škoda, že už to končí 🙂.

katule1990
31. bře 2023

Holky, nevite prosim, do kdy se da hadat? Chybi mi jeste tri postavy, ktere jsem nevedela a pak nemela cas se jim venovat. Tak jestli musim napnout sily jeste ted 🫣😂.

lucyjes
31. bře 2023

@katule1990 v pravidlech mají, že se hraje do 1/4. Chceš popostrčit s tím, co nemáš?

katule1990
31. bře 2023

@lucyjes Uf, diky moc ❤️. Jsem v nestihacim modu, ale zkusim manzela, jestli ho neco nenapadne a ldyztak zitra budu zoufale prosit 😂.

katule1990
31. bře 2023

@lucyjes Tak nemam dnesek a 27., ale zatim jsem nestihla googlit, snad neco vykoumam 😁. Jeste mi chybelo 28., ale to mi ted poradil manzel. Malem me kleplo, film je nas oblibeny, nechapu, ze me to nenapadlo 😂.

reesam
31. bře 2023

@katule1990 27.- první knížky jsou spis soubor povídek, spousta příšer a tak. Je i celkem fajn seriál od Netflixu (ale to asi záleží jak moc znáš knížky :D). Jde o “vedlejší” postavu. Dnes - zfilmovane, dokonce dvakrat a celkem úspěšně. Jedna z nejlepších sci-fi děl a je starší. Držela bych se nápovědy s kořením, presypacimi hodinami a tou potvorou vpravo na policce.

lucyjes
1. dub 2023

@katule1990 Ještě k postavě z dneška: já neviděla ani nečetla. Že byl film vím jen proto, že tam (mimo jiné) hrál Jason Momoa. A mně teda pomohla ranní nápověda na martinus.sk - Pouštní květ. Samotný název díla má totiž co do činění se pískem… spoustou písku

katule1990
1. dub 2023

@reesam
@lucyjes Mam vse, diky moc, holky ❤️. Na toho 27. jsem si jeste prosla zpetne napovedy zde a podle toho to vygooglila, vubec to neznam, ani serial. Posledni hadanku jsem mela odhalit sama, sice jsem dilo necetla, ani nevidela film,, ale jeho nazev mi dal zabrat loni, kdy se taky objevil v lusteni na Martinusu, od te doby vim, ze to existuje 😁.

atomix
3. dub 2023

Děvčata, nuže pojďme s řešeními. Fakt se mi nepodařilo rozluštit 9.3., 22.3. a 23.3. Kdo to byl?

betelgeuzz
3. dub 2023

@atomix
9. - Don Corleone z Kmotra
22. - liška z Malého prince
23. - Velký Gatsby

atomix
3. dub 2023

@betelgeuzz Díky! Dušička má pokoj 🙂

1772
4. dub 2023

Máme tady nějaké vítěze? Já to teda nejsem.

uzivatelkapetra
4. dub 2023

@1772 u mě jako dycky 😁 ale zase mám štěstí v lásce

mon_88017
4. dub 2023

Též nic, ale já hraju většinou jenom pro radost a nikdy nic nevyhraju 😀 Akorát tady na Ořoj dvakrát houbičky od Viledy 😅

teryem
4. dub 2023

Jak to poznám? 😄

betelgeuzz
4. dub 2023

@teryem výherci přišli do mailu.

betelgeuzz
4. dub 2023

Taky jsem nevyhrála. Ale mě by bavilo luštění i bez cen.

teryem
4. dub 2023

Tak nic no ☺️ ale vím, že byla spousta jiných, kteří si to zasloužili víc.. takže neva.. už se těším na další 💪😄 pořád někde dělám nějaké kvízy a pod ale už nevím, kde hledat

sarunatko
4. dub 2023

No já samozřejmě taky nic, ale s tím se počítalo 🙂