Změnilo se vám po porodu chodidlo? Poraďte široké boty

diamanta
27. črc 2014

Je někdo, komu se také po porodu změnilo chodidlo? Jak to řešíte, já vůbec nenacházím nic pohodlného a dost širokého. Všechno mě tlačí na kloub. Je mi líto, že vůbec nemůžu hezké úzké botky, a zatím jak je léto nosím žabky, ty jsou volné. Ale tolik bych chtěla nosit i baleríny, a bolí to. V zimě jsem nosila vyšlapané boty z měkké kůže, jak se to ale rozšlápne, už to taky není hezké ☹ Nenosím už ani podpatek, ani klínek. Tenisky jsem nenosila nikdy. Nemáte třeba nějakou značku širokých bot? V čem se cítíte dobře a i hezky?

terezas4
27. črc 2014

Ano zvětšily, skoro o číslo a protože jsem už nechtěla investovat do obyčejných capek šla jsem do barefootů. Barefoot tenisky mám od Merrell, celoroční boty Gobi od Vivobarefoot a docela dobré recenze jsou na české Ahinsa. Výhoda bot je dostatečný prostor pro prsty a nulový rozdíl mezi špičkou a patou. Jiné boty už nechci. Zítra má být v Lidlu akce na sportovní "bosé boty" za tuším 299,-, nevím jak dalece mají k bosé noze, ale podle fotek mi prostor pro prsty přijde dostatečný.