Hrneček Avent, máte zkušenost?

marketa1008
19. črc 2015

Ahojte holky,chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte zkušenost s hrnečekem Avent ( http://www.aventbaby.cz/hrnecek-prvni-skutecny-... ) a jestli je vhodný i pro téměř tříleťačku🙂 Moc vám děkuji 🙂

gosa22
19. črc 2015

@marketa1008 máme ho akorát s nižším objemem a nadšená nijak nejsem, v okrajích zůstává tekutina, takže když to dítě nedosrkne (což se třeba u nás dvouletému blbě vysvětluje), tak si to nalije na sebe nebo jinam...občas se nám i zasekával ten patentovaný systém, myslím, že i cenově zbytečně drahý...nenadchnul...už ho skoro nepoužíváme 😒

1velrybka
19. črc 2015

@marketa1008 My měli jen ten kouzelný hrneček Avent, co je od 1 roku a pila z něj jen několikrát. Na to, kolik stál, tak fakt nic moc.

majdlena
19. črc 2015

Byla jsem zklamaná. Také nám to různě teklo a přitom se z toho dcera pořádně nenapila.

marketa1008
autor
20. črc 2015

@gosa22
@1velrybka
@majdlena holky,moc vám děkuji za Vaše názory.Právě pořád přemýšlím,co za hrníček koupit pro dceru☹ Co používáte vy?

gosa22
20. črc 2015

@marketa1008 my jsme nakonec skončili u lahví po Kubíkovi Water(pravidelně vyhazuju a koupím nový), jak mají víčka s blankou proti vylití...kupované hrnky nás neoslovili 😉 navíc syn už dávno pije i z normálního hrnku a skleniček 😉

majdlena
20. črc 2015

@marketa1008 Nevím, jestli to chceš na doma na učení? Nebo prostě na pití doma i venku? Za mě teda ten Avent nesplnil ani jeden z těchto požadavků. Dcera pije z normálního a má ráda brčka, na ven máme lahve Nalgene. Jsem z nich nadšená a všem kolem je doporučuju, po hromadě kelímků a lahví, které dříve či později protékaly, ať jsem myla, jak jsem byla, v závitech se tvořila plíseň, tak máme konečně lahve, které netečou (teda když jsou zavřené, žádná blanka nebo tak tam není), dají se vyvařit, dát do myčky, prodávají se snad i nějaké desinfekční tablety na ně, máme je rok a plíseň tam nebyla ani jednou, ani v uzávěru. Mají je v obchodech s outdoorovým vybavením.

m_sz
25. led 2016

@marketa1008 my sme ho kupovali na vianoce pre 17 mesacneho syna...hrncek bol asi po 10 min prazdny a jeho obsah skoncil na koberci 🙂 s malym sme cestovali za rodinou na slovensko a hrncek som mu brala s nadejou ze z neho bude v aute sam pit bez pomoci no nakoniec to dopadlo tak ze hrncek som musela otvorit a dat mu napit normalne ako z klasickeho hrnku...takze vyuzitie mozno ako prenosny hrcek z ktoreho sa da pit aj normalne inak nic :/

moniquue
15. bře 2016

Zdravím Vás máte některá tento hrneček? Zajímá mě tvar savičky(otvoru na sání) jelikož se mi zda divný a nevím jestli mi neposlali nějáký vadný kus. Děkuji.

wertscha
15. bře 2016

@moniquue Zdravím, tak na našem hrnku je otvor ve tvaru čárky, víceméně to vypadá jak kdyby špičku té savičky někdo prostřihl nůžkama 🙂

moniquue
16. bře 2016

@wertscha zdravím tak to uf to mame tedy stejne zdalo se mi to jako velky otvor a jelikoz kdyz to přišlo nebylo videt nic az kdyz sem to zmackla tak se otvor objevil bala sek se ze to prasklo moji nesikovnosti 😂😂😂... Tak moc děkuji za uklidnění

vik2015
29. dub 2016

Prosim prosim o radu, mam take tento hrnecek a zadna dira v savicce neni, je mozne ze si ji mam udelat sama? Nebo fakt nechapu princip, jak se z toho ma pit.. moc diky

moniquue
2. kvě 2016

@vik2015 taky sem tam zadnou nemela pak jsem zmackla savicku jakoby na na šířku a on se objevil 🙂

vik2015
3. kvě 2016

Tak opravdu jsem mela vadny kus bez dirky 🙂 vymeneno, uz ok

marie_marie
24. únor 2019

Avent učící hrnečky velké zklámání. Mám ten pro nejmenší se savičkou a teče a dělá se v otvoru a po okrajích plíseň, která nejde z toho silikonu odstranit. Ten pro starší máme taky, ale ten samý problém. Po naloknutí netěsní a malý je během minuty celý durch....zlatý normální lahve, kde se dudlík prostě jednou za čas vyhodil a byly za babku....