Beda zimni boty - protekékají. Špatný kus obuvi?

lobella
27. lis 2023

Ahoj.
Koupila jsem dceri po bazaru takrka nove zimni Bedy s membranou. Pani psala, ze je mela dcera dvakrat vzate a mely je jako nahradni. Boty vypadaji opravdu jak nove, kozisek neslehly, podrazka vypada netknute. Dceri jsem je naimpregnovala a dnes si je vzala ven. Sli jsme po chodniku, obcas skocila do rozbredleho snehu, dvakrat do kaluze a domu jsme dosli s ponozkou do puli mokrou. Je to spatny kus obuvi nebo ta bota nezvladne rozbredly snih?
Je najaka bota,co zvladne bez problemu snih a brecku? Holka ma ploutev, siroke ve spicce, ale uzsky kotnik a nizky nart.

misha31
27. lis 2023

Mame Beda barefoot - uz vicero bot od teto znacky. Do vsech tece, ale zaroven to jsou jedine, co dcerce sedly na nohu

ruzova_pastelka
27. lis 2023

Nám do bot Beda (různé modely), nikdy nenateklo a to je syn rozhodně nešetří, naopak v loužích a mokré trávě je jako doma. Impregnujeme ale velmi důkladně.

lobella
autor
27. lis 2023

@ruzova_pastelka ja je taky poradne impregnuju, loni mela jonapy a neprotekly nikdy, tak ted nevim

lobella
autor
27. lis 2023

@misha31 a mate vsechny s membranou? Jako chapu,ze na skakani v kaluzich to neni,ale membrana by snad brecku a mokry snih mela zvladnout

miryp
27. lis 2023

Zimní boty od nich děti neměly, ale než se jim změnily proporce nohou, nosily jejich celoročky a v těch chodily i bobovat a nikdy se nestalo, že by v nich měly mokro.

misha31
27. lis 2023

@lobella ano, s membranou a vzdy mokre. Dcera je vlastne nosila temer 6 let, ted uz ma vel 40 a museli jsme prejit na jine.

lobella
autor
27. lis 2023

@misha31 to jste me nepotesila

lobella
autor
27. lis 2023

@miryp a vydrzely i brecku nebo se bavime o "suchem" snehu na bobovani?

korin
27. lis 2023

Jednou mi v obuvi řekli, že břečku dají jen gumáky...

miryp
28. lis 2023

@lobella i břečku na chodnících, pokud se bavíme o průchodu městem a ne hraní si v břečkách x hodin...

lobella
autor
28. lis 2023

@miryp prave ze se v tom necachtala,proste fakt prochazka,zadne skakani do brecky, parkrat do toho slapla

miryp
28. lis 2023

@lobella tak to fakt zvládaly i ty celoročky, nikdy neměly mokré nohy.

misha31
28. lis 2023

My kazdorocne kupovali tyto troje a do vsech teklo. Bydlime tedy na malem meste, takze to nebyva uplne prohrnute apod, ale v louzich dcera primo neskakala. Cca po hodine proste mokre ponozky

tridvajedna
28. lis 2023

@lobella Bedy mívala dcera suché, pokud jí tam nenateklo/nenasněžilo vrchem (zimní nosila vždycky ty nízké). Na širší nohu s úzkou patou můžu doporučit BabyBare, jsou i hodně odolné. Jen nesnesou vyšší nárt.

lobella
autor
29. lis 2023

@misha31 mame ten model Isabel....
By me zajimalo,jak tu muzou byt tak protichudne nazory? Jednem tece do kazdych bot a druzi jsou v suchu pomalu i v kaluzich

pinkninja
29. lis 2023

@lobella Moje zkusenost je takova, ze existuji vymakanejsi boty než Beda. S kvalitnější membránou. Ale! Nikdy zadne boty s membránou nevydrzi brecku, mokry snih, celodenni radovánky v mokre nadilce. Jakmile byl mokry podklad (nemrzne) mají deti dalsi boty, ktere mají spodek z gumy. Jinak to nefungovalo.