Krátký dotazník pro školní projekt - dětské oblečení

studium_dotaznik
12. lis 2021

Dobrý den, prosíme rodiče o vyplnění krátkého dotazníku, který slouží ke studijním účelům vysoké školy NEWTON University a je zcela anonymní. Moc Děkujeme. 🙂
https://forms.gle/rZuYxZoYhyeFMbH8A

klokanka31
12. lis 2021

@studium_dotaznik To by musel být dotazník funkční 🤔

konidana
12. lis 2021

načítá se, načítá... a nic.

studium_dotaznik
autor
12. lis 2021

@klokanka31 už to mělo být v pořádku, omlouvám se🙂

merope
12. lis 2021
konidana
12. lis 2021

@merope mě už to funguje

studium_dotaznik
autor
12. lis 2021
studium_dotaznik
autor
12. lis 2021

@konidana děkuji za info 🙂

zelenaesmolda
12. lis 2021

@studium_dotaznik
Jak slouzi reklama na znacku k studijnim ucelum?
Vzdyt je to normalni marketingovy pruzkum trhu.

zrzeckas
12. lis 2021

At uz pruzkum nebo studium... Toto neni nic hrozneho... Mas to tam 🙂

rebe
12. lis 2021

@zelenaesmolda Jde o Newton univesity, všimla sis?

zelenaesmolda
12. lis 2021

@rebe
vsimla ale dotaznik fakt nema s nejakym vyzkumem nic spolecneho,proste pruzkum trhu zamaskovany za "vyzkum" aby jim to admini hned nesmazli.

rebe
12. lis 2021

@zelenaesmolda Při studiu managementu a marketingu se cvičné marketingové výzkumy v rámci semestrálních prací skutečně provádějí. Od těch reálných je poznáš právě podle té nízké úrovně odpovídající studentské práci. Co máš pocit, že by z tohohle výzkumu zjistil marketingový odborník, prosím tě? Že lidé nakupují v eshopu a kamenné prodejně? Wow! 😀

zelenaesmolda
12. lis 2021

@rebe
ano,provadeji ale nejsou zamerene na konkretni znacku a nezjistuji jestli by se ta konkretni znacka na trhu prosadila

rebe
12. lis 2021

@zelenaesmolda Takže ty jsi taky absolventka Newton university, jo? 😀

zelenaesmolda
13. lis 2021

@rebe
proc bych mela byt absolventka?

rebe
13. lis 2021

@zelenaesmolda Hele, já vím, že ty jsi vševědoucí a všechno znáš a všude jsi byla a tak vůbec. Ale na různých školách se dělají různé projekty, víš. My například pracovali pro reálné firmy a v rámci studentských prací jsme pracovali na reálných projektech, a to jsem ani nestudovala na žádné "světové univerzitě". Zase tady svoje domněnky prezentuješ jako fakta, ale tak to prostě fakt nefunguje.

zelenaesmolda
13. lis 2021

@rebe
No,takze pokud pracuje v ramci studia pro tuhle firmu a dela pro ni dotaznik tak je to normalni pruzkum trhu a zaroven taky reklama,ktera na MK nepatri.A tim,ze to dela "pri studiu" se tim nic nemeni.

rebe
13. lis 2021

@zelenaesmolda Tak ještě jednou: normální průzkum trhu vypadá úplně jinak. Ale jestli máš jiný názor, netvrdím mi, že sis nikdy u příspěvku nevšimla toho zobáčku, pod kterým je možnost nahlásit nevhodný příspěvek a nechat to posoudit adminy.