Postýlka. Máte s touto zkušenost?

jituska02
3. únor 2021

zdravím maminky , chtěla bych se zeptat. Máte nějaké zkušenosti s touto postýlkou ? https://detivbavlnce.cz/276681-detska-postylka-... Bojím se jestli by nemohla malá vypadnout, je to bezpečné ?

emamaira
3. únor 2021

Přijde mi to jako bezna postýlka, proč myslíš, že by mohla vypadnout? Podle popisu má.vyskove nastavitelný rošt, takže až si začne stoupat, tak dáš rošt dolů, aby nemohla přelézt 🙂

gruyerre
3. únor 2021

Úplně normální postýlka, vypadnout z ní může stejně jako z kterékoliv jiné. Zvláštní dotaz, připadá mi to jako reklama na eshop 😁

kulisek_28
3. únor 2021

Postýlka se mi líbí a pokud bude dítě šikovné jako že to ti mrňou sově někdy umí tak se tomu nevyhneš asi u žádné. Ale to samozřejmě nikomu nepřeji 🙂

adelka951
3. únor 2021

Je to normální postýlka, z každé takové dite kolem roku a pul dokáže vylézt, tak je dulezite včas naučit spravny postup, aby to dítko nevzalo po hlavě. Nebo je fajn poridit postylku s vyndavacima špruclema. Potom je vylezani snadné a ne tak nebezpečné.

kaca_imrnous
4. únor 2021

Ahoj 🙂 Postýlka je krásná, stylová. Ale řešila bych spíše praktickou stránku věci - pořiď si takovou, která má buď vyndavací šprušle nebo sundávací bočnici. Oceníš to v pozdějším věku miminka. Dokud je maličké, tak tahle má normálně výškově nastavitelný rošť, což je základ, takže ho můžes postupně snižovat. Sama jistě poznáš, až bude čas ho snížit, takže nějakého vypadnutí bych se nebála. 😉