Stačí na teď celoroční boty?

17. pro 2021

Ahoj maminky, dcerka 14 měsíců, chodí, ale hřiště nebo když chodí, tak max na půl hodiny, většinu času se vyhřívá ve fusaku a kočárku😄 Máme dvoje zimní boty od superfit, ale že by ji extra seděly rict nemohu, nejlépe ji sedí D.D. step, máme od nich celoroční, jen se mi prostě už nechteji kupovat od nich další zimní boty, to si říkám, že nějak zvládneme v těch superfitech když bude fakt sníh, což jsme venku jen chvíli. Ale má otázka zní, zvládne mít celoročky a s teplejší ponozkou teď v zime? Dokud je max 0 stupeň, min jsem ještě nezažila a ven chodíme beztak když je 3-4 stupne.. já normálně chodím v teniskach a jsem dobra, spis jde o malou. Děkuji

areh
17. pro 2021

Mám 15 m a klidně celoročky dávám. Má taky D.D.Step 🙂 chodí se mu v nich dobře. Zimní nosí do sněhu nebo když je pod nulou. Nožky měl vždycky teplé 😉

konidana
17. pro 2021

Tak celoroční se nosí po celý rok, ne? však nebude venku v těch botech nějak dlouho, to bude v pohodě.

te_reza
17. pro 2021

Já bych zmrzla.

malenka3
17. pro 2021

Dle mého ne. Loni jsem si to myslela a u teploty lehce nad nulou měla holka totálně promrzlý nohy z celoročních ddstep. Až tak, že brečela a já nevěděla, co se děje. Ta nožička novochodce ještě není tak vycvičená, že to nemůžeš posuzovat podle sebe. Pokud má venku chodit, kup zateplené boty teď, může je mít až do března, to ti akorát vyjde, beztak na dýl je mít nebudeš, protože jí vyroste nožička.

mamikry
17. pro 2021

Pokud maji nejakou podsivku, treba slabsi fleece a das k tomu teplou ponozku, tak bych se nebala davat, ale pokud jsou jen kozene, tak v nich podle me musi byt zima. Sama mam kozene celorocni BF a mrzla jsem v nich i pri 5 - 6ti stupnich. Pokud chces ty celorocky, tak do nich kup alespon teplou izolujici stelku, to by mohlo stacit + vlnenou ponozku.

jako_mala_holka
17. pro 2021

Dcerka má rok a půl a má normalne zimní boty, i když jdeme ven jen na chvíli, akorát nedávám tu hodně teplou vložku, tu máme dávat až při hodně velké zimě... Moc si nedovedu představit, že bych ji dala celorocky, ty máme taky dd step, zimní Beda... Jste měli koupit boty, co ji sedí, no.. Já teda taky nechodím v teniskách, bych zmrzla, dokonce ani manžel, a to on chodil ještě v listopadu v kraťasech

antoinet
17. pro 2021

Určitě ne, v zimě zimní boty.

zelenaesmolda
17. pro 2021

Koupila bych zimni,nejvic jde zima vzdycky od noh.

michaelarousova
17. pro 2021

Ja bych nedala celorocky a stejme tak bych nenosila ja v zime tenisky ☺️Takze to asi zalezi na vas…jestli ma pak studenou nozku☺️

zuzkasim
17. pro 2021

Máme prosinec, zima bývá často až třeba do začátku dubna, proč to dítě trápit v celoročkách? Pokud jsou pro tebe zimní boty velká investice, tak kup bazarové, však tady ti prcci je mají vždycky na chvilku, rozhodně po 1 dítěti nebudou prošlapané, max. okopané (což ti za 1 procházku udělá tvé dítě samo). Malé děti nedrží ještě tak dobře termoregulaci a ani se tolik ještě nehýbou, i proto se obvykle oblékají o 1 vrstvu víc jak my. S každým dalším měsícem toho nachodí víc.

martulka6188
17. pro 2021

Chvilku mi trvalo, nez jsem malemu 22 mesicu sehnala konkretni zimni boty, ktere mu sedi a asi tyden byl pri teplote kolem nuly v celorockach, z toho 1x i ve snehu. Mel merino ponozky a po prichodu domu mel z cele rodiny nejteplejsi nozky. Byl uplne v pohode. Podle me diky tem merino ponozkam, ty jsou zazracny.

malenka3
17. pro 2021

Jinak já mám u sebe na bazaru zimní boty, co měla moje holka jako novochodec, pokud by seděla velikost. Těch pár stovek snad najdeš. Jak píše@zuzkasim , po těhle dětech fakt nejsou ochozené.

lenerka1
17. pro 2021

Řekla bych, že záleží na dítě, moje malá i na studené dlažbě byla nejradši naboso, v celoročkách nožka teplá, celkově otužilec od peřinky, běhá v celoročkách i ve 2,5 letech, do vysokého sněhu má gumáky s merino ponožkama. Za mě, pokud má studenější nožky, zkusit to merino, když to nepomůže, tak jít do zimních.

sirinfirst
17. pro 2021

Záleží, jak otužujete, mým dětem by celoročky stačily na běžné chození opravdu klidně celý rok, zimní potřebují vlastně jen kvůli sněhu.. Ale dcera je schopná zout se a jít teď klidně bosa (kousek samozřejmě) 😉

autor
17. pro 2021

No, malé stačí kombinéza a body s puncochy a už ji je vedro, doma by litala nejradši nahata, ale co se tyče třeba sněhu, tak rukavice proste nechce a když je sunda, tak řve a mám zmrzlý prsty 😂😤 Nebudu to podceňovat, při těchto teplotách kolem 3/5 ji dam celorocky a při méně ji dam už zimní, ještě jsem ji je nakonec prikoupila🍀
Děkuji za rady a názory

jjasmina
17. pro 2021

V zimě, zimní boty 😉 i já bych mrzla