Velikost zimní kombinézy 68 nebo 74. Kterou koupit?

6. led 2024

Ahoj maminky, jdu si k vám pro radu... Neb trochu váham 😂.
Náš drobeček bude mít dva měsíce a je to obr. Už má skoro 6kg a délku 64cm. Před porodem jsem měla nakoupené oblečení na miminko 😂ale hned po porodu jsem vše dala pryč a musela koupit větší... Neb se do ničeho nevešel. Teď řeším dilema zimní kombinéza... Má 62, na délku má ještě prostor ale ruce mu pomalu už lámu abych ho do ní narvala. Takže budu muset koupit jinou. Teď ale váham zda mám koupit 68 nebo raději už 74. Přece jen ten rozdíl mezi 62 a 68 není takový a zima ještě pár měsíců bude.
Jak jste tohle řešily vy???

emillyhk
6. led 2024

Kombinézu jsem měla o číslo větší než zbytek oblečení. Takže bych klidně vzala tu 74.

me_druhe_ja
6. led 2024

74 určitě. Tak malýmu miminku vůbec nevadí, že je o kus větší. 🙂

fyii
6. led 2024

mensi nez 74 bych nekupovala, kdyz ho pod to trosku obliknes at v tom neni utemovane... radsi vetsi nez mensi...

janule0123
7. led 2024

Podle značky 🙂pokud nechceš držet tu ze které vyrostl .. tak bych zjistila jakmile na tom značka id které chceš nakupovat .. jinak u kombinezky bych vzala klidně tu větší …ještě když nechodí …ale teda zimní kombinezu jsem nikdy nepochopila, pokud to dite aspoň nesedi, k čemu se používá🙂me by se ve fusaku upekly obě děti v kombineze