Meno Saskia - prezývky

19. apr 2022

Strasne sa mi paci meno Saskia, poznáte niekoho kto sa tak vola? Ake sú prezývky na to meno?

simsalabim
19. apr 2022

Kamaratka ma dceru s tym menom. Malu ju volali Sasi. Teraz je Saskia.

bolarazjedna
19. apr 2022

Áno, na gympli sme mali jednu Saskiu (teraz môže mať tak 35rokov), a vždy mi prišlo to meno zaujímavé, pekné. Ešte jedna spolužiačka z výšky ma dcérku Saskiu, asi 5 ročnú. Ja by som ju už neprezyvala, je to sám o sebe nezvyčajné meno.

ja_bb
19. apr 2022

Ano poznam,predtym som ho nepocula a je velmi zaujimave,zdrobneniny ti vymysli kazdy podla seba, ako mu napadne, ja by som to napr.neskracovala,napada mi,ked ale kratke, tak Skia..Sasi, Saska, my sme tu,co poznam volali iba Saskia 🙂

riskoh
19. apr 2022

Poznam jedno velmi sikovne dievcatko Saskiu,volaju je Saskia alebo Sasi

renina69
19. apr 2022

Aj ja som chcela Saskiu je z toho Márius veľmi pekné meno

radacak
19. apr 2022

Môj brat sa tak mal volať (ak by bol dievča)...

stasim
19. apr 2022

mala som spolužiačku a vsetci ju volali Saskia

henka123123
19. apr 2022

Ja ked budem mat dievcqtko bude saskia..a budeme ju volaj saška alebo saskia

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karhu
19. apr 2022

znama skoro 50r, sa tak vola, vsetci ju volaju saskia..bez skratiek

@tomi97 tak sa volala rembrandtova (slavny maliar) manzelka..cize mineraka a vola po nej..

drimonna
20. apr 2022

Poznám jednu, ale nepáči sa mi to meno... 💙 Zvykli ju volať Saša, Sasi, Sisa,...

michellemary
21. apr 2022

Aj ja jednu poznám, volajú ju buď Saskia, alebo Sasa (bez mäkčeňa)

evme0301
17. mar 2023

Saskiu čo je v škôlke volajú Saskinka ale prezývajú ju Sasanka, Kakinka, Skrinka a malé deti to nevedia povedať. Mne sa to meno nepáčilo nikdy

polodrahokam
22. mar 2023

Sasi

zuzanka.zuzu
22. mar 2023

skôr než som otvorila diskusiu tak mi napadli Saši, Saška alebo Kika a vôbec by som neriešila keby si niekto myslel, že mám Alexandru alebo Kristínu 🙂 a páčila sa mi ešte vyššie spomenutá možnosť Sisa