Jídelní židlička pro dítě, které nesedí

ewusssa
27. únor 2018

Maminky shaním jídelní židličku, která je vhodná pro děti, které ještě nesedí. Můžete mi dát nějaké tipy na židličku za solidní cenu, která jde sklopit tak any v ní miminko nesedělo. Většinou píšou od 6 měsíců ale moje beruška v 6 měsících fakt ještě nesedí.

bassetlady
27. únor 2018

Peg perego siesta

guinea
27. únor 2018

@ewusssa Chico Polly jde naklopit tak, že v ní dítě jako polo-leží. Je výborná, s pětibodovým pásem, rozhodně doporučuji 🙂

ireniq
27. únor 2018

My meli Fabulu a spokojenost, malej taky dlouho nesedel, da se sklopit do pololehu.

jipe
27. únor 2018

caretero bistro

dvork
27. únor 2018

Máme Zopa monti.

ireniq
27. únor 2018

@ewusssa my ji meli Fabulu uz po pribuznych, tak mozna nejaky starsi typ, ale na pohled vypadala stejne jako tato.

mikiva
27. únor 2018

Prima Pappa Zero 3, polohovani skoro do lehu.

ewusssa
autor
27. únor 2018

@dvork a jde polohovat nizko jo?

dvork
27. únor 2018

@ewusssa Jde polohovat do pololehu, mám dvojčata a seděli oba až kolem roka (dřív se postavili), vybírala jsem židličku s ohledem na to. Myslím, že ta nejnižší poloha je pro děti při krmení příjemná a zároveň to rozhodně není sed.

finlaa
27. únor 2018

Pořídila jsem Peg Perego Prima Pappa zero 3 právě kvůli polohování a super. Je teda dražší, ale měla jsem štěstí a našla na bazaru. Malá v 7mi měsících ještě nesedí a je v ní spokojená 😉

alischkar
27. únor 2018

Máme židličku od Cam (https://jidelni-zidlicky.heureka.cz/cam-campion...). Polohování, bodový pás, odnímatelný větší pultík, celý potah se dá sundat, dole je košík. Rozhodně doporučuju!

mku
27. únor 2018

Peg perego prima pappa je naprosto super... malemu je 7m, pouzivame asi dva mesice a vyuzivam prave to polohovani, aby nebyl jeste v primem sedu.
Jedina nevyhoda je, ze ta kozenka se dost poti, kdyz malyho necham po jidle chvili sedet. A potah jsem nekupovala, prisel mi drahy.. tak ted pod nej davam rucnik...