Mléčná nebo nemléčná kaše pro kojené dítě?

monullinkka
16. kvě 2016

Maminky, je lepší dát kojenemu 6 měsíčnímu miminku nemlecnou nebo mlecnou kaši? Připadne ktera značka je nejlepší. Dekuji za rady

izz76
16. kvě 2016

Kaši jsem zkoušela dceři nabídnout až mezi 8-9měsícem,mléčnou i nemléčnou,nechutnala jí žádná 😅

mafeska
16. kvě 2016

@monullinkka kupovala jsem mléčnou (ředí se vodou) a chutnala. kdyby ji dcera nechtěla nevyhazovala bych i s kaší umělé mléko což by mi přišla škoda. Kupovala jsem hodně kaše Sunarka na dobrou noc (modré krabice) a klasika Sunarka (oranžové krabice), občas jsem prostřídala s Nestle.

panickatlamicka
16. kvě 2016

Kase jsem dcerce moc nedelala a kdyz uz,tak zadne komercne zname. Delala jsem od country life,s vodou,sladila ovocem nebo datl.sirupem.

ragoli
16. kvě 2016

Dokud jsem kojila, tak jsem kupovala nemléčnou a dělala ji s mateřským mlékem.

ducik
16. kvě 2016

@monullinkka za me nemlecnou kdyz uz nutne kupovanou. S mlecnou kasi vkastne davas UM, coz je nesmysl. Idealni ale podle me kase delat nez kupovst krabice. Spoustu moznosti, ryzova, obilna, jahlova, pohankova, amarantova atd. Prostě jen danou surovinu pověřit hodně do mekka a vodou a projet tycakem. Můžeš přidat MM ale není nutné. Ha ochucovala ovocem nebo domácí 100% presnidavkou. Ale jde i zelenina a prý je to pak stravitelnejsi

rebe
16. kvě 2016

Instantní kaši jsem dávala v počátcích přikrmování, kdy dcera snědla sotva pár lžic, kvůli tomu by se mi vařit nechtělo. Umělé mléko považuji za řešení pro ženy, které nemohou kojit nebo nekojí. Vzhledem k tomu, že jsem kojila, umělé mléko jsem dávat nechtěla vůbec, proto jsem volila kaše nemléčné. Odstříkávat mi nešlo a bylo to nepříjemné, tak jsem je připravovala ve vodě a potom k nim přidávala domácí ovocnou přesnídávku (pyré). Kaše tak byly opravdu chutné, po dceři jsem je občas dojídala. Bohužel, nemléčných je malý výběr a ještě je třeba dávat pozor na složení, některé jsou doslazované. Nám vyhovovala třízrnná z dm drogerie, rýžová od hipp a sunarka.

terezapetrova
17. kvě 2016

@monullinkka ja mladšímu uplne v pohode mléčnou.. Řešila bych hlavne lepek kdyz začínás s kaši a je fakt, ze s kaši se obvykle začíná později ale taky záleží pokud mas normalni zdravé dobre se vyvíjejíci dite jeste klidne s kaši pockej

monullinkka
autor
18. kvě 2016

Moc děkuji. Zatím jsem poridila nemlecnou kaši a male chutnalo. Vyzkousim i domácí. Dekuji za rady

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz