Nádobí na příkrmy. Máte tip, co se vám osvědčilo?

emamir
17. kvě 2021

Hezký večer,
rozhodli jsme se začít s příkrmy a byla bych ráda, kdybyste se podělily se svými zkušenostmi ohledně NÁDOBÍ na příkrmy (misky, talíře, lžičky). Koukala jsem na net, že jsou různé (všech cenových kategorií) tak zda máte nějaký tip, co se osvědčilo.☺️

aneta_v
17. kvě 2021

@emamir mně se na začátek nejvíc osvědčily kelímky Avent a lžičky MAM, co prodávají v DM (sada užší a delší a kratší a širší s obalem). Pak jsem měla ráda různé silikonové lžičky a mističky z PVC. Hlavně nebrat melamin nebo bambus

jako_mala_holka
17. kvě 2021

Nám nejvíc vyhovují úplně obyčejné misky, třeba z Alberta... A lžičky z DM babylove, hlavne ty dlouhé

jako_mala_holka
17. kvě 2021

Jo a avent kelímky, to je perfektní věc

ondul
17. kvě 2021

Avent kelímky se určitě hodí na skladování, jinak máme pár plastových misek, třeba na nakrájené ovoce nebo malé věci do ruky. Jinak má talíře a příbory jako my. Nemáme jinak nic speciálního. Nějak to není potřeba sme zjistili.

any2any
17. kvě 2021

@emamir Uplne obyc nadobi a vzdy to bohate stacilo (plastove misky a kelimky na piti z IKEA, nejake detske talirky, misky a lzicky z dm drogerie, pozdeji nerez detsky pribor). Urcite bych do toho nijak extra neinvestovala, znackove nadobi existuje, ale casto mi prijde predrazene a viditelne jen diky dobre reklame...

marti89
17. kvě 2021

@emamir Lžičky mam od známé, jsou výborný a žádný z kupovaných se jim nevyrovnaly (v případě zájmu zašlu za poštovné sadu 6 ks, dala mi jich víc, než upotřebíme). Dokud přikrmuju sama, používám keramické misky, až bude chtít papat prcek sám, mám nízké plastové talíře a na ovoce plastové misky. Přeci jen ze začátku nechci riskovat zranění o střepy.

cuuza
17. kvě 2021

Lžičky Mam s teplotním senzorem a kelímky Avent jsou super.

fouskovi
18. kvě 2021

Jak už tady píše jedna maminka existují i drahé verze nádobí, my jsme použivali obyčejné plastové misky a lžičky z dm drogerie ta pár korun neteř koupila předražený nádobí a lžičky ty nejlepší a nejedla s tím mala pak zkusila ty lžičky z dm a super

keksik002
18. kvě 2021

@emamir úplně obyčejné plastové misky, talířky a od cca pul roku obyčejný plastový hrnek bez pitka.. Jinak pití během dne dostaval z flašky jakou měl na mliko.