První příkrm. Je ok dýně Hokaido? Vaření v páře, skladování, kolik toho dát...?

spiny
27. lis 2020

Uz je to tady, zitra nebo pozitri prvni prikrm. Mam doma dyni hokaido a chci je zeptat. Je to ok? A jak se vari v pare? Muzu pouzit normalni vodu? A pak do mrazaku na kosticky - jak dlouho ji tam muzu skladovat? Na co si dat bacha? Kolik toho mam diteti dat? Kdy se dava prikrm - cca v poledne? A jak to resite, kdyz jste na cestach? Moc moc diky za idpovedi aspon na nejake otazky. 🧡

jednaholkaa
29. lis 2020

@jakreb To nevarim, male jsem varila takto ten prvni rok, pak uz zacala postupne jist i s nama, takze i nebio samozrejme. Kdyz si da ze zahradky, nebo kdyz maji bio na rohliku tak koupim radsi.. Treba mrkev zrovna jenom bio, tu maji porad.
@hasara33 vice o bramborach.. https://www.google.com/amp/s/www.jimejinak.cz/p...

jakreb
29. lis 2020

@jednaholkaa No len aby to naozaj bola bio v tom supermarkete ako som uz napisala.😉
Ja som mala domácu zeleninu aj maso-vacsinou. A teda neriešila som ze varim na 2dni a zohrievam. A naozaj každému želám také zdravé deti ako mame my.😉

jakreb
29. lis 2020

@jednaholkaa A dodnes radsej riešim maso z domáceho chovu aj zeleninu. Urcite nekúpim "bio" v Bille a spol. Tomu neverim. Radšej podporim malých podnikateľov ako reťazec co nemá problém "yebnut" nalepku bio kamkoľvek.