Skoro 9měsíční kojená dcera nechce jíst

kacuda
20. led 2017

Zdravím vás holky,
mám závažný problém, do nedávna mi dcera jakžtakž jedla, ale poslední dobou mi nechce jest, jen to co ji strčím do ruky - křupku nebo rohlík, nic víc. Ostatní jídlo buď fluše nebo úplně odmítá. Už jsem z toho zoufalá, protože jenom řve a mrčí hlady a já už si nevím s ní rady.
Předem děkuji za rady.
Katka

kacuda
autor
20. led 2017

Malá má skoro devět měsíců a je kojena, takže během dne má jen mlíko.

jitavrtule
20. led 2017

nerostou jí zuby? věk by odpovídal a "příznaky" taky - nechce jíst, jen křupky apod a je extrémně nenaladěná... u nás pomáhal hodně calgel, ten ale nevím jestli je teď k sehnání, pak jsme měli dentibaby. Sama si chodila a říkala "aaaa", jako že chce namazat.

jitavrtule
20. led 2017

A jestli je kojená, tak bych to neřešila, tím líp pro tebe (že není na UM) - u nás převažovalo mlíko až do roka, občas křupky nebo kapsička, ale příkrmům moc nedala. když rostly zuby nebo byla nemocná, tak byla taky jen na mlíku.
Ona dobrovolně hlady neumře 🙂

msimankova
20. led 2017

Takhle u nas probehl rust hornch jednicek, vcetne spanku to bylo moc fajn. Mala stravila vzdycky pul dne s mrkvi v ruce, nebo s malou patkou dobreho chleba 🙂

inusska
20. led 2017

U nas je to uplne stejne. Rostou zuby, konkretne horni jednicky. Pred tydnem vylezla jedna, pak zas zacal krasne jist a vsechno a ted jedem znova.. nechce jist, dudlik nechce, spatne spi

drakenn
20. led 2017

Asi ji to mleko staci. Znama kojila vyhradne do roku. Jeji mala sem tam snedla kousek ovoce ci piskot, ale opravdu nic vic..a byla a je zdrava! Rozjedla se nakonec sama

netopejr
20. led 2017

Některé děti ji proste později, nez dali pediatři do tabulky. Tečka. Nenutit, necpat. S

netopejr
20. led 2017

...Sama si řekne. Uvidíš. Aby ses za pul roku nedivila 😁 Jedno dítě taky nechtělo dost dlouho nic moc jist a v roce a čtvrt byl proti němu Otesanek na dietě. Když starší odejdou od stolu, leze na jejich židle a různě dojídá. Zidli k konce, ke sporáku a cpe se tim, co najde. Beda, jan nedostane kus toho, co maji ostatní. Do obchodu je to sranda, když přijdu mezi jogurty, tak vypadá, ze ho trápíme hlady. Dozadovani, skandovani, halas, rev a skáče do regalu.... Fakt bych se nebála. 😉

kacuda
autor
20. led 2017

Zjistila jsem, že se chce živit sama!!! 😉

netopejr
20. led 2017

@kacuda No jo, to nas zrovna nenapadlo Ti napsat - mály děti maji velkou potřebu si na jídlo sáhnout, dslis vjemy, další průzkum... Ja totiž nekrmim, tak mne to nenapadlo, ze by někdo jen dával lžičkou a ne třeba jabko, banán, mrkev do ruky... 😆 Tak super! Pevne nervy u jogurtu! Ale brzy zjisti, ze lžička je na to lepsi 😉 Dobrou chuť!