Twistshake mixer. Máte někdo? Spokojenost?

i_vet2
10. led 2021

Ahoj máte někdo twistshake mixer? mám první mimčo a čekají mě příkrmy, tak nevím co je potřeba a co ne, a tohle vypadá jako super pomůcka, co myslíte? kdo máte a jste spokojení??

amazonkajanik
10. led 2021

@i_vet2 stačí klasika tyčový,nebo postaru pasirovat. Je to namáhavé,ale jistota. Zbytečně nekupovat další spotrebic,který se užije pár týdnů

michaelarousova
10. led 2021

@i_vet2 ja jsem zas pro..mela jsem teda od aventu a za me super☺️Neco uvarit,prendat,vzit mixer,rozmixovat...to si radeji usetrim cas a budu si hrat s mimcem☺️

kmarie81
10. led 2021

Já mám od twistshake lahvicky, termosku a odkapavac a s tím sme spokojeně ale mixer vypadá teda dost vymazlene

zuzroko
10. led 2021

Mám mixér sice od aventu, ale díky bohu za něj. Ušetří to spoustu času. Jednou jsem zkoušela mixovat polévku s tyč mixérem v nádobce přímo k tomu a vubec mi to netěsnilo a voda všude 😁
Takže za mě stopro nějaký takovýhle přístroj na příkrmy a dělám v tom i něco nám. Zašpiní se jen 1 nádoba a je to jak na přípravu, tak úklid nejjednodušší ☺️

amazonkajanik
10. led 2021

@michaelarousova no tak já si zvládla hrát i vařit,páč jsem hlavně vařila,když malý spal a za ušetřené peníze mu koupila interaktivni hračku

michaelarousova
10. led 2021

@amazonkajanik kazdej to ma jinak☺️ Ja jsem clovek co si veci usnadnuje jeste k tomu s ditetem☺️ Za me top vec a bez toho ani s druhym fungovat nebudu☺️

dowla
10. led 2021

Já ho měla, byl super, ale po 4 měsících přestal napařovat, takže reklamace a výsledek byl ten, že byla vadná celá nějaká série, takže mi ani nedoporučovali kupovat znovu. Jinak obecně twisthake je fajn, ale je to zbytečně předražený plast, který není zase tak kvalitní. Bílé části na často zajdu a nejdou už vyčistit. Syn dokáže podložku oddělit od stolu raz dva, talirky misky poskrabane,..... podruhé už bych nekoupila.

b91
10. led 2021

Měla jsem od Aventu a pořídím na druhé znovu. Neskutečný pomocník. Dáš dovnitř vodu, zeleninu nebo ovoce (maso, vločky, přílohu), zapneš a jdeš cokoliv dělat. Nemusíš u toho stát, jako u plotny. Nemusíš, se bát, že třeba usneš s malým,malou a vyhoříte 🙂. Já si to pravidelně nachystala a šla ven, malý se prospal v kočárku a když jsme se vrátili, oběd byl nachystaný.
Jen si dobře vyber značku. Avent byl boží.
Ale pak jsem měla ještě tommee tippee, na stejný styl jako je twistshake a to byla jedna velká katastrofa.

b91
10. led 2021

A použilvala jsem ho rok. Určo ne pár týdnů 🙂

any01
10. led 2021

Mám a za mě super 😊

gabca97
21. led 2021

Určitě doporučuji a s kódem gabcaporkertova55 máte ještě slevu ❤️