Jarní fusak rostoucí nebo jen do jednoho roku? Zkušenosti? 💙🙏🏻

nikolaa123
18. únor 2021

Ahoj, maminky
Mám dotaz čekám miminko na začátku Května sem prvorodicka 😊
Chtěla bych koupit jarní fusak ale jen nevím jestli mám rovnou koupit rostoucí aby byl na déle nebo jen do jednoho roku. (zimní koupím určitě rostoucí)
Využili jste jarní fusak déle?
Tenhle rok určitě jarní využiju příští rok prckovi ještě bude.. Ale další rok už budou malému dva roky a nevím jestli je ještě potřeba dávat jarní fusak..
Prosím o radu a zkušenost 🙏🏻😊
Já se pořád nemůžu rozhodnout a vy už zkušenosti máte 😊 moc vám děkuju 🌹

martiniquest
18. únor 2021

Urcite rostouci. Fusak jsem vyuzivala az do 3 let, protoze syn mi v kocaru spaval. Pro dceru jsem taky koupila rostouci. Novorozenec je v nem sice trochu utopeny, ale mimino roste strasne rychle a doroste do nej za chvilku. Navic kdyz mas termin v kvetnu, tak ho budes vyuzivat az na podzim a mela bys ho pouze na dve sezony. Ty mensi fusaky jsou fakt male, do velikosti 80 maximalne.

elesse
18. únor 2021

Rostouci, mam unoroveho syna a do nerostouciho uz se mi na podzim nevesel. Tak jsem koupila od Aestheticu rostouci, da se zmensit nebo zvetsit nebo dokoupit jeste delsi nastavec a jsem spokojena

cilkat
18. únor 2021

Rostoucí, tak, ať ho můžete využít pak i ve sporťáku. Dost možná na podzim už budete ve sporťáku a v hluboké přes léto budete spíš řešit, aby se mimčo neupeklo. A se zimním bych počkala do toho podzimu - možná zjistíte, že máte horkokrevné mimčo, jako já, a že vám ten tenčí bohatě stačí i v zimě.

nikolaa123
autor
19. únor 2021

Moc vám děkuju 💙 máte prosím nějaký tip na jarní fusak tedy rostoucí?

vendy_83
19. únor 2021

Děvčata, to potřebuje mimčo v tomto ročním období fusak? My koupili rostoucí zimní. Termín máme přelom duben květen a vůbec mě nenapadlo pořizovat fusak ☹ Max. nějaký overalek jak pojedeme z nemocnice (ale zatím taky nemáme), ale máme různé pletené deky do kočárku....to bude mimčo třeba v červnu ve fusaku? Díky za rady

cilkat
19. únor 2021

@vendy_83 moje děti třeba fakt byly ve fusaku až ve sporťáku, kde už na nich deku prostě neudrzim. V hluboké byly v kombinéza + deka + nánožník a neměli problém ani v lednu... Ale přiznávám, že většina lidí se děsí, jak málo jsou mé děti oblečené.

hasara33
19. únor 2021

@nikolaa123 ahoj, za mě zbytečnost 🙂 využila jsem akorát fusak do vajíčka a zimní fusak, dcera je v říjnu a to už jsem používala ten zimní a na jaře pak už stačil teplý overal a deka/deky s ohledem na počasí

elesse
19. únor 2021

@hasara33 za me je zas uplna zbytecnost fusak do vajicka, v aute a v sedacce je vedro i bez toho. Me i do hluboke korby prisel lepsi fusak, jak zimbi, tak jarni, ze chrani i zespoda. Tim spis pak pri prechodu na sportak, ale to tu neresime... Kdybych musela, tak pri kvetnovem mimcu koupim deku a fusak az na jaro do sportaku

hasara33
19. únor 2021

@elesse proto jsem psala, že mluvím za sebe 😉 mě rozhodně fusak do vajíčka vyhovoval, protože v mrazech jsem nemusela čekat než se auto trochu vyhřeje nehledě na to, že my v autě moc netopíme, též se to hodilo v zimě když jsme malou ve vajíčku přenášeli 🙂 já ho rozhodně využila, ale co bych nevyužila je právě ten jarní fusak, já dávala do spodu beránkovou deku a do další deky jsem malou zabalila a stačilo to bohatě 🙂 a do sporťáku šla až někdy v květnu což už fusak ani deky zapotřebí nebyly