Jednorázové pleny Happy Mimi z drogerie Teta

lindaaax
26. čer 2015

Ahoj, prosím o zkušenosti s těmito jednorázovými plenami a případně i s vlhčenými ubrousky stejné značky. Na obalu je uvedeno, že se vyrábí na Slovensku, tak mi to připadá dobré, když neznám žádnou českou značku plenek. Také cena se zdá příznivá. Viděla jsem velikosti od 2, nevíte někdo, zda se dají sehnat i ve velikosti pro novorozeně? A jsou tak dobré, aby je člověk s klidným svědomím do porodky pro mimi vzal? Děkuji moc 🙂

smallinka
26. čer 2015

hele já je měla a moc mi vyhovovali... 😉 takže za mě jo. ikdyž teda je pravda, že až č.4 od těch 7 kg. Do porodky jsem měla klasické pampers premium care, myslím si, že pro novorozeně je to nejlepší volba. Měli jsme papmers i č. 2 a pak už jsem kupovala tesco, happy mini, bella happy atd podle toho kde byla akce...

annabolla
26. čer 2015

ahoj já měla bella happy taky z tety už před 8 lety na dcerku a bylo jasný že je budu brát i na synka🙂
je mu už 5 měsíců a ještě ani jednou jsme nebyly opruzený, jsou opravdu dobré a levné. ale ty myslíš ty klasické happy mimi tak ty jsem vzala ted naše neměli a taky jsem spokojená🙂

idiska
26. čer 2015

no já si je ted koupila, taky pro novorozeně do porodnice 🙂 takže č.1 určitě jsou, ale jestli jsou dobré nebo ne, to taky teprve uvidím 🙂

lindaaax
autor
30. čer 2015

@smallinka
@annabolla
@idiska Děkuji moc za zkušenosti. A nezkoušely jste i ty vlhčené ubrousky?

zmrz_lina
30. čer 2015

@lindaaax vlhceny ubrousky mi strašně smrdí (zelene). Ale me az na bile dm, niveacke a klasické zelene pampers smrdí všechny.

smallinka
30. čer 2015

@lindaaax ty vyzkoušené nemám, vlhčené ubrousky kupuji pořád pampers sensitive (bílozelené)....od narození. Vyhovují mi a to velké balení po 4 ks balíčků (jedno má 56 útržků) kupuji v akci kolem 140 Kč tak si myslím, že cena je celkem dobrá. Zkoušela jsem teda tesco - a ty mi nesedí jsou oproti těmto hrozně tenké a takové málo vlhčené. takže spotřebuji víc než pampers tak to vyjde šul nul 🙂

anehap
30. čer 2015

@lindaaax s jejich plenkami jsem spokojená, ale zkoušela jsem až od velikosti 4 - malá je nepročůrala, na rozdíl od Pampers, kde to bylo poslední dobou časté 😉
Ubrousky mi taky smrdí - jak psal někdo z holek výše - jsou hrozně navoněný 😒

alkena
30. čer 2015

Kupovala jsem teď tu zelenou řadu, velikost 2. Přišly mi celkem fajn, neprotíkaly, jen prvních pár dní po otevření balíku byly cítit takovým tím drogérkovým odérem. A trochu mě na nich štvou ty sucháče - nové se blbě odlepují z plínky, ale kdo ví, jestli je to jen špatná várka nebo to tak mají na všech, měla jsem zatím jen jeden balík.

annabolla
30. čer 2015

@lindaaax ty vlhcene ubrousky jsou take moc dobre🙂 jsou hlavne dost jemne coz se o pampers a jinych rict neda☹

lindaaax
autor
2. črc 2015

@zmrz_lina
@smallinka
@anehap
@alkena
@annabolla Moc díky za zkušenosti! Nakonec ty vlhčené nemůžu vyzkoušet, protože ve dvou nejbližších teta drogerkách jsou dočasně vyprodané - asi cena zapůsobila. Jinak plínky vyzkoušíme, ptala jsem se na velikost 1 pro novorozeňata a údajně je ještě neměli, tak jsem vzala vel. 2 a ještě pro jistotu happy od belly (jak tady někdo psal dobrou zkušenost, ještě jsem to slyšela i od jiných maminek, že jsou super), ty ve velikosti new born, tak uvidíme. Zatím jsem je nerozbalila, abych porovnala velikost... Teď jsou teda v tescu v akci, takže cena super (cca 154,-) 😎

lukasov
29. črc 2015

no ja stema plenam spokojena nejsem jednou sem je koupili kdys sme sli z porodnice domu a malej se mi celej procural a to ho prebaluju kazdou hodinu us je nekoupim to raci viskousim paperski 😒

lindaaax
autor
10. srp 2015

@lukasov děkuji za zkušenost.