Kolotoč nad postýlku, prosím o tipy

neria55
21. led 2018

Ahoj, prosím o nějaké nové tipy na kolotoče nad postýlku, vůbec nevím jaký vybrat 😒. Dnes jsem objevila z Lidlu Lupilu a celkem se mi za ty peníze zamlouvá, jen jsem nenašla žádné recenze ani videa 😞. Nemáte ho někdo? 😊 Díky za reakce.
https://www.lidl-shop.cz/LUPILU-Hudebni-kolotoc...

marki00
21. led 2018

Ten z Lidlu nemám. Mám tento od Canpolu https://www.detskydum.cz/produkt/canpol-kolotoc... a jsem spokojená, já i malý. Chtěla jsem aby byl na baterky a s plysovymi zvířaty. Takze nebylo moc na výběr☺

popelka1984
21. led 2018

Já mám od Fishera, nevím jestli přesně ten ještě mají v nabídce ale měl pěkné syté barvy a hlavně plyšová zvířátka podle čehož jsem vybírala, kdyby náhodou nějaké na malého spadlo tak ať ho to nebolí. Syn pak ty zvířátka i sám stahoval.

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
pt1981
21. led 2018

My mame od FP, plysova zviratka, svetylko, svetlo co se promita na zed, nekolik melodii, dalkove ovladani a dva stupne hlasitosti. Jen baterky vydrzely cca tyden a to tam jsou ty tluste, drahe... Nechala jaem to predelat na adapter a super. Jen mala ma 5 mes a dnes se ji povedl castecne strhnout a to ma hodne bitelnou konstrukci...

stuplakova
21. led 2018

@neria55 Z lidlu nemáme, ale máme kolotoč na baterky a vydrží hrát písničky asi půl hodinky v kuse, má tam i různé světla, pak se to dá i oddělat a používat jen tu hrací část. Má tam tři různé štěrkátka a je to celé plastové, to se mi na něm velice líbí, zkusím dohledat odkaz 🙂

fyii
22. led 2018

My mame Smoby je na dalk.ovladani coz je super, ze kdyz dohraje nemusi se u mimca nijak operovat. Ma asi 4 melodie i nejaky uklidnuji sum a promita i na strop hvezdicky atd.maji variantu pro holku a kluka. Hraje i asi 20-30 min v kuse...predtim jsme natahovaci coz byl opruz, vzdycky kdyz uz mrne usinalo tak dohral a pak rev nez se natahl znovu. 🙂

maretavan
22. led 2018

Nechci strašit a každé dítě je jiné, ale já usilovně sháněla kolotoč a nakonec jsem ho po týdnu prodávala, protože malá se vždy když jsem ho zapla rozbrečela. Jinak se mi ten z Lidlu zdá pěkný,tohle upevnění jsem ještě neviděla.

zirawka
27. led 2018

My máme hodně podobný tomu z Lidlu - Buddy Toys BBT 5010. Hraje 10 nebo 15 minut, lze volit mezi dvěma melodiemi, promítá obrázky na strop. Hračky jsou plyšové. Spokojenost 🙂