Odsávačka mateřského mléka. Jakou doporučujete (může být i ruční)?

roxanalit
29. zář 2020

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat a dát na Vaše doporučení ohledně odsávačky mateřského mléka - aby nestala majlant, ale byla funkční 😀 Jsem prvorodička a tudíž nemám žádné zkušenosti z žádnou značkou. Určitě se nebráním ani ruční odsavačce, proto prosím o Vaše zkušenosti popřípadě i nějaké další rady 🙂 Děkuji 🙂

nita1984
29. zář 2020

Záleží, na co konkrétně ji potřebuješ. Já měla syna po porodu na JIP, takže elektrická medela TOP

jjasmina
29. zář 2020

Přesně záleží na co ji potřebuješ, já mám doma a je mi třeba k ničemu, protože neodsaju skoro nic, ale kojim a kojim

loylii
29. zář 2020

@roxanalit avent a k tomu lahvička je součástí balení. Mechanická stojí 1000.- a koupila jsem si thermo obal, na ven🙂

nita1984
29. zář 2020

@loylii mě třeba proti medele přišla Avent šíleně nepohodlná a elektrická navíc neskutečně hlučná. Medela je úplně tichoucka, mohla jsem odsavat i v posteli, kde manžel spal a vůbec ho to nerusilo

squezy
29. zář 2020

@roxanalit Elektricka medela. Ale byt tebou, tak bych si ji jen vyhlidla a koupila, az po porodu. V každé porodnici je navíc mivaji na půjčení, tak pokud ti sedne, tak pak si ji rychle můžeš koupit. A hodně mamin je prodavaji plně funkční, tak ji určitě seženeš i za méně korunek 🙂

trpaslicek19
29. zář 2020

Prodavam zde na koniku za levné penize oproti nové. Má masáž bradavek, několik stupňů sání. Je dobrá ale používali jsme ji chvilku protože po mem mliku mel stejně hlad tak jsme presli na UM

nanyh
29. zář 2020

Já být tebou, tak jí okamžitě nehrotím. Já ji použila jen jednou a to pouze na zjištění toho, kolik mám mléka, jelikož malá byla plně kojena a přitom neprospívala. Takže pro mě to bylo zbytečné vyhození peněz.

roxanalit
autor
29. zář 2020

Děkuji 🙂 určitě ji nebudu kupovat hned, ale chtěla jsem aspoň radu, nějakou si vyhlídnu a uvidím po porodu a když tak bych ji pak koupila, určitě je zbytečné ji mít doma a třeba ji ani nepoužit, děkuji za rady 🙂

ondul
29. zář 2020

Tak zalezi na co. Jestli si chces dat jen do mrazaku litr mlika a do porodnice na urychleni laktace, tak si kup rucni z druhe ruky prakticky jakoukoli a bez ni to taky zvladnes. Jestli planujes odsavat do zasoby pravidelne, tak uz se nejaka lepsi vyplati. A pozor, nekomu moc odsat nejde. Ja mam mlika dost, ale vic zvladnu odstrikat rukou, nez odsavackou.

sarka49
29. zář 2020

Pokud by jsi se rozhodla Pro elektrickou Lovi, mohu prodat. Pouze jednou použitá, nechám za 1500,- plus doprava

puhelin
29. zář 2020

Hlavne nekupujte lahvicky, ale treba suplementor nebo obycejnou cevku se strikackou.