Termoska na kojeneckou láhev. Doporučíte?

andulka007
28. říj 2021

Zdravím , prosím mám dotaz .. potřebuju sehnat nějakou pořádnou termosku na kojenecké láhve .. mám normální termosku a jednu údajně na lahve ale v každé mi j voda ( hotove mléko ) vydrží maximálně 3 hodiny .. máte někdo nějaký .lepší zkušenosti ?

emillyhk
28. říj 2021

@andulka007 V podstatě jakákoli termoska ti udrží teplou vodu, pokud do ní nejdřív naliješ horkou vodu, necháš chvíli být, vyliješ a dáš ohřátou kojeneckou vodu. Čím víc vody, tím déle vydrží teplá. UM by se mělo připravovat vždy čerstvé, takže to dělám tak, že do termosky si připravím vodu, UM mám připravenou dávku v zásobníku a před krmením smíchám.

andulka007
autor
28. říj 2021

@emillyhk dělám si jen vodu a za 3 hodiny ji mám skoro studenou .. ještě jsem hledala tu termosku s tím polystyrenem ale ta už se asi nevyrábí ..

emillyhk
28. říj 2021

@andulka007 Zkus předehřát tu termosku nejdřív horkou vodou. Máme jich několik a opravdu to pomůže. Ještě mám vyzkoušeno, že čím větší objem termosky, tím víc záleží na tom, aby byla plná. Např. když dám 2 dcl do termosky s objemem 1,5 l, tak vystydne dřív, než když stejné množství naliju do termosky s objemem 0,75 l.

majena39
28. říj 2021

@andulka007 nevím co máš za termosku, ale ja mam objem 0,5l a když uvařím v 19,30 vodu do tří čtvrtě lahve, tak s ní můžu krmit celou noc. Večer musím ředit chladnější vodou a k ránu už naliju vodu teplou akorát na pití... 🙄 Jestli ti vydrží tři hodiny tak to je fakt málo 🤔 Podotykam, že mám obyčejnou termosku z primarku

andulka007
autor
29. říj 2021

@majena39 já mám obyc termosku z Orionu https://www.oriondomacipotreby.cz/termoska-0-5-... a pak mám z dm https://www.dm.cz/babylove-termoobal-na-lahev-p... a v obou tak 3-4 hodiny .. jsme jeli dálku autem tak jsem si myslela jak jsem vybavena jak to vydrží .. voda v termosce cca 90 stupňů a za 3,5 hodiny že jdu krmit a bylo to úplně akorát těch 37-40 stupňů ..

michaela666
29. říj 2021

Mám termosku z DMka a vydrží mi teplá voda celý den. Ráno ji udělám teplejší, dopoledne si ji v lahvičce řeším studenou a odpolednem normálně přímo z termosky. Potom ohřívám až na noc a je vlažná ještě ráno. Na cestování jsem s ní spokojená.