V čem spí vaše miminko, když jste např. v obýváku?

isousek
13. črc 2015

Ahoj holky zajima me v cem spi vase miminka kdyz jste napr.v obyvaku a chcete jej mit u sebe.Postylku v loznici mame ale treba kdyz tady bude navsteva nebo proste budu chtit mit maleho u sebe tak nevim co poridit.Libi se nam ty kosiky pro miminka ale jsou dosz drahe tak nevim jestli je i jina varianta.Diky moc☺

filipatereza
13. črc 2015

Hacku...houpací závěsnou postýlku...

anetka1701
13. črc 2015

Měla jsem kolébku na kolečkách, takovou mini-postýlku, to bylo super. První mi spalo třeba volně na gauči, ale u dalšího už to nešlo :o) Jinak koše i postýlky jdou sehnat z druhé ruky a pak zase prodat - na těch pár dní to stačí...

zuzineckah
13. črc 2015

Mela jsem kolebku od Babypoint, byla naprosto skvela a proti tém proutenym velka, takže slouzila dlouho 👍

andrrriiik
13. črc 2015

Ahoj,já dávám od narození jedině do postýlky,obě děti.Košík jsme měli jen u babičky,když jsme tam přespali.Pro mě je to zbytečný krám,zabírá místo.Jinak třeba můžeš pořídit cestovní postýlku,dá se složit.

kaalla
13. črc 2015

My máme v obyvaku cestovní postylku. Někdy spí jen tak na gauči obložená polštáři, ale ta cestovní postylka je šikovná. Je na kolečkách, snadno se složí a nebojím se tam malou odložit a třeba doběhnout před barák vyvencit psa...

krystalka
13. črc 2015

My jsme měli v obýváku cestovní postýlku, většina jich má takové to závěsné lůžko pro úplně malinké děti, aby ses nemusela ohýbat dolů....pořídili jsme pak do ní lepší matraci a dobrý, bydlíme v domku, takže klasická dřevěná postýlka byla nahoře v ložnici a dole ta cestovní...měla i kolečka, takže se s ní dalo podle potřeby popojet....

hojda
13. črc 2015

Postýlky mívají kolečka, tak se dají převést, u nás to mezi patry nešlo, tak jsem koupila ještě jednu obyčejnou postýlku z Ikea. Cestovní jsem nechtěla, v klasické se děti naučí lépe stát, díky těm špruslím.

ronyx
13. črc 2015

Já pořídila tady na bazárku MK dřevěnou kolébku za 800 Kč,což je myslím dobrá cena 🙂 Takže budu mít bobka v ní 🙂 (foto z bazárku)

filajka1
13. črc 2015

@isousek zbytecne utracene penize, pokud nemate nejakou extra rozhlehlou nemovitost.. z kose do pul roka vyroste, u nas mrnous proste spi ve sve postylce v loznici a ja slysim, kdyz se neco deje. navic, pokud je navsteva, ma tam klid..

zanri
13. črc 2015

Měla jsem půjčenou pojízdnou kolíbku, sice byla jen na první 3 měsíce, ale bylo to super. Kdybych ji neměla půjčenou, určitě něco podobného koupím.

isousek
autor
13. črc 2015

@krystalka no o cestovni postylce sem taky premyslela ale nechce se mi ohybat a jak pises ze maji to zavesne luzko to sem neslysela😯nevis kde bych to nasla?

evulina77
13. črc 2015

měla jsem košík na kolečkách

krystalka
13. črc 2015

@isousek - bylo to normálně součást příslušenství k té postýlce, měli jsme nějakou od Babypointu....zkusím něco podobného najít.....

zuzineckah
13. črc 2015

@isousek já měla tohle, naprosto skvělá věc https://www.malvik.cz/Postylky-a-doplnky/Kosiky...

krystalka
13. črc 2015

@isousek - tady jsem našla něco v podstatě stejného.... https://www.malvik.cz/Postylky-a-doplnky/Cestov...

svetlus_pepca
13. črc 2015

Já měla v obýváku druhou postýlku normálně. Přes den byl malý v obýváku pořád a do ložnice jsem ho ukládala až na noc 😉

aljosa23
13. črc 2015

nám spí jen v ložnici v postýlce,než se narodila tak jsem o něčem takovém přemýšlela,ale dneska u mám pocit,že i pro ní je lepší kyž spí v ložnici v klidu..

ivet1987
13. črc 2015

U nás od narození s náma vegetuje na gauči 😀 v obýváku máme nevyužitou postylku 😀

krystalka
13. črc 2015

@ivet1987 - náš byl taky hodně na pohovce, nebo na zemi, ale občas se hodilo, když ho člověk někam mohl na chvilku "zavřít", když jsem třeba vařila, nebo potřebovala někomu jít otevřít, nebo skočit pro něco na zahradu....

ema_s
24. srp 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Tak já mám v základní výbavě i cestovní postýlku, protože jsme často o víkendech jezdili k rodičum a vozili ji vždy sebou a já bych ji za nic nedala, takže buď v tom, já mám Cam Daily Plus nebo někdy na střídačku taky v lehátku Brightstars Cozy Kongdom má i vibrace a zvířátka takže ji to bavilo 🙂

alubif
24. srp 2015

Kde zrovna vytuhne 🙂

aguagulka
20. zář 2015

Také nad tím přemýšlím a asi koupím ohrádku tuto http://www.babytip.cz/postylky-a-ohradky/ohradk...

nicol22
20. zář 2015

My máme v obýváku cestovní postýlku...

pethulemishule
20. zář 2015

@ronyx Ty jo, ta je super...i ta cena je výborná. Závidím.

valentice2
20. zář 2015

Nám taktéž spí jen v ložnici. Pořídila jsem chůvičku, takže mám do ložnice zavřené dveře, abych malého nerušila a mám o něm stále přehled.... Je to hlavně prima, když je u nás návštěva, tak malý má aspoň svůj klid....

lucisusi
11. led 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

my jsme měli v ložnici normální postýlku a v obyváku jsme měli hojdavak a super.

tamcakal
16. led 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

Luci a ten hojdavak jste měli ve stropu ne na stojanu. A je tam i nějaká matrace? A závěsný systémy jsou k tomu nebo samostatně?

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz
mispula19
16. led 2016

Máme doma jen hacku vedle sedačky.. a teda 2 postýlky a ten drahý košík složený zas na půdě 😀 malý spí jen u mě v šátku nebo teda v hace, tu jsme kupovaly až nedávno

pavla2424
25. led 2016

Na denní spaní dávám vždy do ložnice. Ty miminka v prvních měsících hluk tolik nevnímají, takže občas jsem nechala, ale už kolem 4. měsíce jsou dost vnímavější, takže pak už jen ložnice 😀