Výbava online - dobrý eshop pro novorozence, kde mají vše potřebné?

lin12
4. lis 2018

Zdravím, máte někdo zkušenost s online shopem pro novorozence/mimina, kde se dá sehnat výbava od lahví, oblečení, peřin, kosmetiky, prostě všechno co novorozenec potřebuje? Vše na jednom místě?

Děkuju za tip.

emamaira
4. lis 2018

@lin12 feedo.cz, pro deti.cz, kočárky.cz... je jich víc, tyhle mám vyzkoušené a bez problémů.

kristyn.g
4. lis 2018

kasparek-baby.cz jsme nakupovali teď tu běhá nějaká sleva 15% na banerech u koníka

lobella
4. lis 2018

Detskyraj.cz, ale kupovali jsme jen postylku, dvakrat matraci, vajicko, kocarek, satek na noseni, zavinovacku a zinky, za me spokojenost...

bayt
4. lis 2018

Já jsem vše na jednom místě nepořídila ani náhodou. Kor když člověk trochu sledoval cenu a záleželo mu, co koupí.

priefi
4. lis 2018

@lin12 nejbaby.cz, feedo

efty
4. lis 2018

@lin12 my jsme porizovali vetsinu veci na ajashop.cz 😉

lin12
autor
4. lis 2018

@priefi Díky. Nejbaby je hodně blízko tomu, co jsem měla na mysli a ceny ještě lepší než jsem čekala.

priefi
4. lis 2018

@lin12 jj,.kdyz jsem cekala syna, nakoupila jsem tam skoro vse 😊 za nakup pak dostanes 6%slevu na dalsi nakup, tak si to kdyz tak rozdel 😊

marcelapaskova
5. lis 2018

@lin12 My kupovali hlavne ty velke a dulezite veci na babiez.cz.
Treba monitor dechu, my mame Snuza Pico. Je to klipovy monitor dechu, ktery v CR neni moc propagovany, nevim proc, prijde mi o tolik lepsi nez ty deskove. Vidim v nem mnohem vice vyhod. Muzes dat miminko spinkat uplne kamkoli, dobre se s nim manipuluje, dobijis ho jako mobil a taky meri teplotu a ukazuje jestli se miminko neobratilo na brisko. Nebo treba jsme tam kupovali od Philips Avent produkty, mame toho vice, pumpu rucni a taky parni varic a mixer na pripravu prikrmu. To jsou nase tri top produkty. A taky mame odtamdut uzasne lzycky od NUBY.
atd...