Nedovolená práce z domu/HO. Řešil někdo právní cestou?

claire011
4. dub 2024

Ahoj holky,

ať hledám kdekoliv nejspíš kvůli čerstvosti zákona jsem nikde nenašla, že by někdo již řešil.
Díky novému ustanovení (bod a) sbírky 241a, v pracovním zákoníku jako těhotné (v14týdnu) je nařízeno zaměstnavateli vyhovět nebo písemně zdůvodnit nemožnost výkonu práce na dálku.

Dělám v marketingu, specializace sociální sítě. Stačí mi telefona wifina, takže nejsem na nic vázaná, ale i tak si zaměstnavatel vymýšlí blbosti, že to není možné.

Mám rizikové těhotenství kvůli PCOs a již jsem byla asi 10dní na neschopence kvůli velmi častým nevolnostem. Řešil to někdo z Vás právní cestou?

Děkuji moc za odpovědi a názory.

dyechampion
4. dub 2024

@claire011 me by zajimalo jaky blbosti vymysli, ze proc to nejde...digitalni marketing a nemoznost HO je tak trosku doba ledova :D

claire011
autor
5. dub 2024

@dyechampion
všechno jsou to nesmysly právě a předtím jsem tu stejnou práci dělala jen z HO :D
Takže kde bych začla: nejde to kvůli práci konané v osobní a bezprostřední spolupráci, pak prej předávám práci osobně, průběh mé činnosti musí být konzultován s jinými nadřízenými, zvláštní zařízení použito na konkrétních místech, osobní přítomnost kvůli nepředvídatelnosti a neplánovanost.

Všechny nemožnosti jdou krásně vyvrátit, ale nejvíc mě asi sere předání práce osobně a osobní spolupráce s kolegou, kdy si píšeme přes meili o všem ikdyž sedí 3 metry odemě a nevím jak bych osobně měla předat publikované story :D

Ale těch 10dní když jsem byla na nemocenské a pracovala z domu na 60% aby kolega nemusel dělat moji práci, to už jim přišlo vhod, aby práce byla odevzdaná. O neplacené práci o víkendu, kdy mám budíky nastavené, abych chytla telefon a sdílela story ani nemluvím.

Kdyby někdo měl taky tak špatného nadřízeného, tak přeji hodně sil a podporujícího partnera ❤