Práca na doma - trading marketing. Co myslíte?

sfet
23. dub 2024

Ahoj, včera som sa dozvedela o možnosti pracovať z domu cez trading marketing. Popravde nevedela som, čo to je, tak som odpísala na získanie infa a prvá odpoveď bola, že je tam nutný vstupný poplatok 140 dolárov. To sa mi už nepáčilo. Pani na druhej strane mi húdla, že ten vstupný poplatok je skutočne smiešny, protože mám tam kapitál na začiatok práce a dokonca aj pomoc a podporu, mentoring, školenia, všetko, takže dám naozaj smiešny poplatok a získam oveľa viac. Ale, že pokiaľ to je likvidačné, tak chápe. No tak lidvidačné to nie je, ale tiež peniaze na strome nerastú a každá koruna dobrá. Na to som povedala, že takáto práca by mala určitý čas garanciu spokojnosti, že akonáhle zistím po dohodnutom čase, že to nie je pre mňa, tak mi všetko vrátia. Na to začala, že čas na skúšanie je 7 dní. No tak za 7 dní zistím akurát tak, vieme čo. Nic. Ale akonáhle by som sa radila s mentormi čo a ako, chcela podporu, tak nárok na vrátenie zanikne, protože je to služba ako každá iná a snád by som nechcela všetko zadarmo. No tak jasné, že by som chcela najakú radu, ked vobec neviem, kde je sever. A nezdá sa mi takto platit za pracovnú príležitost. Ved ked človek hladá prácu, brigádu, privyrobenie, tak hladá preto, že peniaze potrebuje a nie preto, že má a rozhadzuje kade tade. Ale vela žien hovorilo, že lepšie rozhodnutie nemohli s týmto spravit, po materskej už do práce ist nemusia, toto ich uživí a pracujú, kedy a ako a kde chcú, je to super, tak sa pýtam tu, či máte niekto reálnu skúsenost, možno som zbytočne skeptická.

ab3185
23. dub 2024

Vlastní zkušenost nemám, ale podle mě to je podvod- letadlo. Tvá práce bude spočívat v tom, že budeš lákat 140 dolarů od dalších...

levandule_k
23. dub 2024

Když hledáš brigádu a chtějí po tobě vstupní poplatek, tak nebrat. Ale jinak hezká manipulační technika, když nechceš platit 140 dolarů, tak ti řeknou, že je to směšné, aby v tobě zbudili pocit méněcennosti a ty jsi si nepřipadala blbě, tak to zaplatíš.

eviicka
23. dub 2024

A ty ženy, které to říkají znáš osobně? Jako opravdu osobně a důvěrně?
Jinak bych nezaplatila, solidní práce se takto určitě netváří. Buď je to podvod rovnou nebo letadlo.

pampeliska1313
23. dub 2024

Vůbec bych do toho nesla. Přesně jak píšou nade mnou.

galatea_a
23. dub 2024

Prosím tě, takovéhle práci se obloukem vyhni. Podvod, manipulace, podvod, manipulace.

sorboni30
23. dub 2024

@sfet vsude dokola stejná písnička.. je to podvod a je to psáno všude. Jakmile chtějí na začátku peníze, je to podvod 😉 Takových bylo co to zkouší, ale i hodně lidí naletí

eldoradoh
23. dub 2024

Pryč od toho!

1pomnenka
23. dub 2024

K neuvěření, že by na takový podvod mohl někdo naletět. Ty hledáš práci, oni musí platit tobě a ne ty jim.