Barva plotu. Jak by vypadala barevná?

19. črc 2022

Všude jsou vidět hnědé dřevěné ploty, ale já uvažuju o něčem veselejším. Myslíte že by vypadal blbě plot barevný? Nějaká pastelová světlá barva, zelená, žlutá nebo fialková?

emillyhk
19. črc 2022

Když to bude ladit k zahradě a domu, tak proč ne. U nás v obci je u jednoho z domů plot žluto-červený. Můj styl to teda není, ale celkovému vzhledu to dodává osobitý charakter 😊

1pomnenka
19. črc 2022

Zanikne dekor dřeva. Bála bych se, že plaňky budou vypadat lacině jako plastové. Už jsem viděla plot z tenkých kulatin nahoře ořezaných do špičky, každá měla jinou barvu i výšku a vypadalo to jako plot z tužek.

marukorinkova
19. črc 2022

No jasně!! temhle svět je dost tmavej a nudnej, každá dušička co ho udělá barevnější <3 miluju!

tasimia
19. črc 2022

Rozhodně jdi do toho..jsem ujeta na barevné ploty okolo školek, je to parádní. I ve tvaru pastelek ..😍

autor
19. črc 2022

Já mám zálusk na světlou pastelovou fialkovou, ale manžel si myslí že mi hráblo...navíc máme bytovku, u každýho bytu je terasa a sousedi mají hnědé ploty, i když všechno jiný tvar i odstín. A tak asi by to bylo blbý...ale mě to děsně láká 😂

missbufy
21. črc 2022

Me se barevne ploty nelibi stejne jako extremne barevne fasady... Ale 100 lidi, 100 chuti...

jane46
21. črc 2022

Jde o to si rict, jak pastelove fialovy plot bude vypadat za par mesicu... Ono na hnedem plote se bezny prach a spina ztrati, nejake to ptaci 💩 taky atd. Pak to vezme dest a je to... Co s barvou udela slunce...
Za me ne.