Holky stěhujeme se s dcerkou. Máte radu (inspiraci)? 🤗

makkyv
13. led 2022

Ahoj holky, s dcerkou se nám konečně poštěstilo (kdo ví je ji 14 m a jsme samy dvě) a jdeme z garsonky kde jsme měly 37 m2 se vším do 1+1 p rozloze 80m2 ❤️ Ale spinkáme spolu, takže si uděláme ložnici s dětským pokojem dohromady.. jen si nejsem jistá- tím, že jsme samy nám televize jede celý den (mám pocit, že tu pak je živo)🤣 takže nevím zda dát TV do místnosti ložnice/ pokoj nebo kuchyň/ obývák..
Kuchyň není extra velká - takže buď do rohu gauč a naproti komoda s TV nebo jenom třeba jídelní stůl a vůbec nic..
Nemohu se rozhodnout… přeci jenom když přijede mamka, tak aby měla kde spát, ale říkám si nebude jen gauč s konferenčním stolkem chudý? Ale zase teď máme jednu místnost, máme tu hračky + ložnici a jsme převážně na posteli kde si hrajeme.. no nevím.. každopádně děkuji za tipy a rady. ❤️🌷

korin
13. led 2022

Do ložnice určitě ne. A přes den bych provoz silně omezila, ideálně na dobu, kdy malá spí. Přes den můžeš poslouchat radio nebo písničky.

makkyv
autor
13. led 2022

@korin Když spinká je vypnutá samozřejmě 🙂 Nekoukáme na ni, jen ji máme v “pozadí” dcerku vůbec nezajímá.. já jak jsem sama, tak mám pak pocit, že je živo. 🙂

sinicka
13. led 2022

@korin slečna se ptá, kam dát telku, ne kdy ji má a nemá mít zaplou.
Jinak, za mě bych to nechala v obyvaku, protoze tam beztak budete travit nejvic casu a presunou se tam i hracky 🙂)

lidija1234
13. led 2022

@makkyv mě televize jede teda non-stop nesnesu ticho a už od malda jsem zvyklá u ní usínat 🙈máme teda 2+1 a televizí v obou místnostech 😄prcek je zatím malý takže to nevnímá a až budeme spinkat v ložnici tak se jí budu muset naučit vypínat 🙈jinak v tvém případě bych volila koupit rozkládací gauč v případě návštěvy a televizí dát naproti gauče 😊

korin
13. led 2022

@sinicka Otázku jsem pochopila a odpověděla, že do ložnice bych ji nedávala 😉

korin
13. led 2022

@makkyv Ano, na to se neptáš, ale celodenně zapnutá tv není dobrá věc. Proto jsem napsala, abys dala tv mimo místa, kde spíte a pustila si ji naopak v době, kdy dcera spí (právě v té ložnici). Předpokládám, že by nejela tak nahlas, abys ji tím ve vedlejší místnosti vzbudila.

makkyv
autor
13. led 2022

Holky tak jooo, dam ji do obyvako/kuchyně 🤣 děkuji ❤️

klokanka31
13. led 2022

@makkyv Já myslím že v tom obýváku by byla lepší...

gracinka7
Autor odpověď smazal
Zobraz
makkyv
autor
13. led 2022

@klokanka31 ❤️