Přebarvení plastového domku. Máte zkušenost?

marketanovakova14
13. dub 2024

Ahoj, prosím nemáte někdo zkušenosti čím přebarvit plastový dětský zahradní domek? Manžel chtěl dítku udělat radost a koupil barevný plastový domek. Já chtěla designový dřevěný, tu barvu asi nerozdýchám, vidím na něj rovnou z kuchyně. Zvažuju přebarvit na bílou a šedou. Nemáte zkušenost s dobrýma barvama? Jsou lepší ve spreji nebo klasicky na štětec? Děkuji za tipy rady 😊

klokanka31
13. dub 2024

@marketanovakova14 A neměla bys to nechat na tom dítěti, jestli to vůbec přebarvit chce?🤨

konidana
13. dub 2024

@marketanovakova14 podle mne se to z toho plastu driv nebo pozdeji bude loupat. Nechala bych to rafsi byt.

marketanovakova14
autor
13. dub 2024

@klokanka31 Jsou mu dva roky, tak zatím úplně názor neřekne. A vevnitř ho nechám barevný jak je, jen bych natřela venkovní stěny.

klokanka31
13. dub 2024

@marketanovakova14 Ale tak je to pro dítě, proto to je barevný a veselý ne?

marketanovakova14
autor
13. dub 2024

@klokanka31 To ano, to říká i manžel. Ale máme ho na menší terase, není to tak, že ho můžu dát na druhou stranu terasy. A je tu jak pěst na oko 🙈

klokanka31
13. dub 2024

@marketanovakova14 A čemu to vadí? Nechci ti do toho kecat, ale přece tady nejde o design ale o radost toho dítěte...

lentilkah
13. dub 2024

Joo, tyhle tendence jsem mela u prvniho ditete taky, i co se obleceni atd. tyce. Ted s druhym uz je mi to burt 😄

ajja87
13. dub 2024

Bud v klidu, přijde vichřice a domeček najdeš rozlamany u sousedu na dvorku a budeš si moct koupit designovy😁🤭.Skoda peněz do barvy😀