Sex v šestonedelí

misulkasikulka
29. jan 2024

Ahojte baby o tri dni mi konci šestonedelie myslite že už by sme mohli s partnerom vyskusat sex s kondomom? Ďakujem z normálne odpovede

misulkasikulka
autor
29. jan 2024

@misulkasikulka už nekrvacam len mám taký slabý žlto biely vytok

gubcikova
29. jan 2024

Najprv by som behla na kontrolu ku gynekológovi či je všetko ok

zuzi0911
29. jan 2024

Zajtra si zavolaj na kontrolu a po kontrole to bude najistejšie.
Teoreticky by ste mohli ,ale lepšie je veduet ,že všetko v pohode .

terry658
29. jan 2024

@misulkasikulka nikdy som takto dlho nečakala. Však ak sa cítiš dobre tak prečo nie?

vieronika14
29. jan 2024

@misulkasikulka jasne ze mozes skusi

lucylaw
29. jan 2024

@misulkasikulka Objednala by som sa na kontrolu ku gynekológovi a keď by mi povedal,že je všetko v poriadku,tak potom by som išla na to..Ale veď je to tvoja vec,niektoré sexujú aj týždeň po pôrode,veď ide iba o zdravie,čo tam po ňom..

veronikam33
29. jan 2024

Môj muž chcel až po kontrole u gynekológa, keď mi sestrička volala v deň kontroly, že dr. je chorý, a presunula ma o 2 týždne,prehodnotil to🫣 ale dr sa má na kontrole pýtal, či je pri styku všetko ok, tak asi to nie je takto zaužívané.

rurutiax
29. jan 2024

@misulkasikulka Áno, už by to malo byť v poriadku, ak sa cítiš fit a zahojená. My sme prvýkrát mali sex 1 deň pred skončením šestonedelia a to som bola po kyretáži a mala nástrih. Ak sa ešte bojíte, tak počkajte do kontroly gynekológa.

cookie29
29. jan 2024

nepises ci si po sekcii alebo prirodzenom... ak sa citis ok ja by som to mozno skusila, pokial neboli nejake vaznejsie poranenia. Inac by som pockala

januska12323
29. jan 2024

Počkala by som do kontroly, tú máš kedy?