Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapslí)

3 zkušenosti

Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapslí) (90 kapslí) je doplněk stravy s L-methioninem a biotinem, pro hebké a pevné vlasy a zářivou pleť.

Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapslí) obsahuje v denní dávce (1 kapsle) kombinaci 50 μg biotinu a 500 mg esenciální aminokyseliny L-methionin. Tato aminokyselina je přirozenou součástí stavební bílkoviny keratin. Ten slouží jako základní stavební kámen vlasů a nehtů.

Biotin přispívá k udržení normálního stavu pleti a vlasů. Kromě toho biotin přispívá také k vyrovnanému energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.

Vlastnosti

• 100 % vegan, bez lepku, bez laktózy, bez sóji, bez syntetických aditiv.
  • Vyrobeno v ČR.
  • Vhodné pro těhotné a kojící ženy.
  • Vhodné pro vegany a vegetariány.
  • Testováno akreditovanou laboratoří.

Složení:

L-methionin, veganská kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, biotin

Dávkování:

3x denně 1 kapsle. Dostatečně zapijte vodou.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepříjemný zápach není na závadu, je způsoben obsahem účinné látky L-metionin. Nevhodné pro děti do 3 let.

Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy ani zdravého životního stylu. Způsob použití a další info na obalech.

Kde koupím Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapslí)?

#test_beggs3

Hodnocení a zkušenosti s Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapslí)

Máš zkušenost s Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapslí)?
kaciska7  Včera v 10:27

čeká na kontrolu

Beggs Complex

Za mě lehce stravitelná tabletka, po porodu se mi zhoršila pleť a musím říct že díky vitamínům se dle mého hodně zlepšila a nejen pleť i vlasy, jsem moc ráda za možnost vyzkoušet.
  • - bez zápachu
  • - lehce stravitelné
  • - účinky jsem poznala během týdne
kraftinka  20. kvě 2024 Ověřená recenze

Překvapení

Teda tyhle tablety s l-methioninem a biotinem mě velice překvapily. Po porodu při kojení trpím na vypadávání vlasů a opravdu ač jsem vyzkoušela toho spoustu, tak tenhle doplněk stravy zafungoval nejlépe 🙏❤️. Vlasy vypadávají mnohem méně a plet mám hebkou a zářivou. Určitě doporučuji a já objednávám a pokračuji 🙏. Tablety jsou velké, ale polykají se dobře.
  • Pomáhá při vypadávání vlasů
  • Zlepšení pleti
  • Vegan
  • Skleněná láhev
  • Vyrobeno v ČR
  • Smrdí (ale jen po otevření lahvičky)
  • Docela velké tablety

Pleť jen září, vlasy přestaly padat

Zhruba 3 měsíce po porodu mi začaly hrozně padat vlasy. I přes užívání biotinu a různých dalších vitamínů (včetně vyvážené stravy) mi nic nepomohlo padání zastavit. I přes to, že je to přirozená věc, jsem chtěla padání alespoň zmírnit.
Tyto vitamíny mě opravdu překvapily, protože po zhruba 2 týdnech užívání jsem cítila obrovskou změnu. Vlasů při každém česání bylo na hřebenu méně a méně. A pleť? Zase jako miminko 🥹
Jsem velice spokojená, užívám jak je psáno na obalu 3x denně 1 tableta a mám již objednáno další balení.
Jedno balení vydrží měsíc.
Po otevření se z lahvičky dere nepříjemný zápach, který však není závadou. Tablety se dobře polykají.
  • Dostupnost
  • Cena
  • Účinky (opravdu funguje)
  • Velikost tablet
  • Dávkování (občas se člověk zapomene)
  • Zápach