Fisher-Price Lezeme s liškou

“Význam hry a hraček je možné vypozorovat z nadšení a radosti dětí, když uchopí první hračku....Když hračky pomáhají batolatům v dosahování prvních úspěchů, nebo když rozvíjejí představivost předškolních dětí.” Právě na základě významu a důležitosti hraček pro rozvoj dětí vznikly oblíbené hračky Fisher-Price, které jsme na Modrém koníku testovali. Svůj nový domov hledaly tyto dvě rozkošné a naučné hračky, které si zamiluje každý malý objevitel.

Lezeme s liškou

Představujeme vám lišku, se kterou se spřátelí každé malé děťátko. Díky více než 45 melodiím a zvukům se postará o pořádnou dávku hudební zábavy. Dětičky určitě ocení její šustící ocásek, měkoučkou texturu a barevná světýlka. Díky široké nabídce funkcí hravou formou rozvíjí zrakové, sluchové a hmatové smysly.

Dětičky skutečně rostou jako z vody a vyvíjejí se ze dne na den. I na to je ale kamarádka liška připravená. Díky změně režimu se liška rozhýbe a svým pohybem motivuje vaše děťátko k pohybu a nabídne mu tak další level zábavy a možnosti rozvoje.

Recenze z testování maminek z Modrého koníka:

Hodnocení a zkušenosti s hračkou Lezeme s liškou od Fisher-Price

Máš zkušenost s hračkou Lezeme s liškou od Fisher-Price?
alishkaaa  26. lis 2022

Roztomilá lištička

Krásná liška, která umí jezdit buď rovně, nebo dokola. Při tom hrají různé melodie a liška říká jednoduché básničky a říkadla. Pořizovala jsem pro dceru jako motivační hračku při učení lezení. Dcera si lišku sama zvládne zapnout a baví ji to. Lištička má bytelné plastové tělo, plyšovou hlavu a plyšový ocásek, který navíc šustí.
  • Bytelné tělo
  • Možnost výběru ježdění rovně nebo dokola
  • Dvě úrovně hlasitosti
  • V každém módu jiná říkadla a melodie
  • Motivuje dítě k lezení
  • Žádné
xnikolan  27. říj 2022

Lezeme s liškou

Lišku dostal starší syn od kolegyň z práce, když mu byli asi 4 měsíce. Vůbec teda ale, ani když už uměl lézt, nechápal, že za ní má lozit. Vyhrál si s ní až jako starší. Mladší syn to pohcopil hned a stále si s ní vyhraje i ten starší tříletý. U nás tedy liška jede každý den. Za mě by mohla být méně hlasitá a té naší už tedy i značně vržou kolečka.
  • Dva směry pohybu (rovně, dokola)
  • Plyšová hlava
  • Sušící ocásek
  • Hlasitost
denisaplchova  27. říj 2022

Lezeme

Syn ji dostal ještě bez začal lést, a liška mu k tomu hodně pomohla :) později se sní učil tvary i počítat.
Za mě mohu jen doporučit
malsinka  19. srp 2022

S liškou nelezeme

Lišku dostala starší dcera k prvním Vánocům, když jsme ji pustili, tak se jí hodně polekala a pak ji dlouho nechtěla ani vidět. Za nás je moc hlučná.
  • Moc hlasitá
katkamal  31. črc 2022

Jak u nás lezla lišla

Lišku jsme vyhráli tady na koníkovi, když už jsme etapu lezení měli (bohužel) za sebou. Ani to nám ale nezabránilo užít si s liškou spoustu zábavy a liška je kamarádkou v našem pokojocku dodnes :) a to uz má Anetka 3 a půl roku :)
Liška hraje příjemné melodie, říkanky jsou hezké a chytlavé. Vzhled lisky je, jako už je u FP zvykem, strašně příjmy, liška je miloučká a roztomilá.
Jedinou nevýhodu vidím v tom, že je dost těžká a při pádu na zem (nebo nedej bože na nohu 😀 ) he to pěkná rána. Ale zase chápu, že je to kvůli stabilitě hračky, aby když se o ní opře lezoucí batole, se liška nepřevrátila..
  • Krásný vzhled
  • Milé říkanky
  • Příjemné melodie
  • Nastavitelná hlasitost
  • Velká hmotnost hračky
zuzurox  15. črc 2022

Lezeme s liškou

Lišku syn dostal na Vánoce a jakmile se začal více hýbat, začala ho i více zajímat. Hlavně šusticí ocas. Rád ji nechává jezdit dokolečka schválně na okraji gauče, jestli spadne. Starší dcerka mu ji různě posílá, vyhrají si oba.
  • Příjemné melodie i hlas
  • Sama jezdí, buď rovně nebo dokolečka
  • Zvládne i koberec, nižší překážku
drobnix  15. únor 2022

Synova oblíbená hračka

Adámek tuto hračku dostal od tety k narozeninám a už ho skoro rok stále baví. Líbí se hlavně ostatním dětem,které dorazí na návštěvu. Je super,že se dá točit na místě nebo podporuje děti k lezení - takže je ideální pro rozvoj pohybu. Vyhovuje mi,že jde i snížit hlasitost hudby.
  • podporuje rozvoj pohybu
  • veselá a krásná hračka
  • kvalitní provedení
popnouveau  1. únor 2022

Liška je moc milá :)

Liška syna moc bavila, těším se, až ji zase vytáhnu ze skříně pro mladšího syna :) Točí se dokola nebo jezdí rovně, vykládá a má šustící ocas… syna ji dostal v půl roku a bavila i poté, co začal chodit :)
  • Jezdí rovně nebo jen dokola
  • Více tlačítek se zvuky
  • Šustící ocas
  • Škoda, že nezmění směr, když narazí do překážky
priefi  24. lis 2021

Lezeme s liškou nám dělá společnost už víc jak 2 roky

Mladší syn se hračky nebál, byl nadšený. Máme i jiné podobné hračky jiných značek a těch se děti ze začátku bály. Liška má krásné melodie a zaujme jak ty nejmenší, tak i ty starší. Nechodce podporuje k lezení, začínající chodce ke chození.
  • šustící a mačkací části
  • hezké melodie
  • dítě se hračky nebojí
  • přežije i pády ze stolu.
  • po čase jde slyšet jezdící kolečka, ale to může být důsledek nesčetných pádu ze stolu, kdy syna extrémně baví lišku dát na stůl a koukat jak dobrovolně hupsne dolů 🙈
trpaslicek19  24. lis 2021

Lištička

Moc hezká liška 🦊 z plastu a plyše. Učí děti lézt, ale u nás se moc neujala. Malý se jí totiž bál. Je hodně hlučná a nedá se ztišit. Jezdí rovně nebo se točí kolem své osy. Překoná malou překážku jako třeba zvýšený koberec. Aktivním dětem, které se nebojí úplně všeho se bude líbit.