Fisher-Price Podložka na hraní Extra big adventures (GXR53)

2 zkušenosti

S hrací dečkou Extra Big Adventures™ od Fisher-Price® se můžete sbalit a vyrazit vstříc vzrušujícím „venkovním“ dobrodružstvím. Tato extra velká podložka s motivem kempování malým táborníkům poskytuje spoustu prostoru k prozkoumávání tábořiště a zapojení se do hry s hračkami, včetně chrastítka s kompasem, vysoce kontrastního zrcátka, cinkátka a kousátka s mráčky bez BPA.

Hodnocení a zkušenosti s Fisher-Price Podložkou na hraní Extra big adventures (GXR53)

Máš zkušenost s Fisher-Price Podložkou na hraní Extra big adventures (GXR53)?
zuzurox  20. čer 2022

Extra velká dečka na hraní

Dečka má super velkou velikost, takže se na ni vleze batole i starší dcera a hrají si spolu.
Hračky jdou na poutko přidělat k podložce, což ocením, protože věčně něco někde hledáme.
Vzor je líbivý jak pro holky, tak pro kluky.
Máme ji u beden s hračkami, kde děti nejčastěji sedí.
U nás je oblíbená jak ročním dítkem, tak i starší dcera na ni ráda lehává.
  • Velký rozměr
  • Pěkné provedení
  • Lehoučká
  • Lze smotat do ruličky a přichytit suchým zipem
petuliiik01  22. dub 2022

Extra velká hrací podložka

Největší hrací podložka od Fisher-Price s řadou doplňků nás okouzlila na první pohled. Vzor kempování je koukavý, k dečce je možné zaháknout 4 hračky (nikde se vám neválí mimo deku) a najdete na dečce i prvky pro další zlepšování motoriky.

Deka je měkká, jde ji smotat, zajistit na suchý zip a jednoduše přenést. Samozřejmostí je i možnost přání v pračce 👍

Nám se dečka moc líbí 🤩 Jde ji využít nejen pro nejmenší miminko, ale i později jako podložka na hraní 👍

Rozměry 120x80 cm
  • Velikost 120 cm