Hodnocení a zkušenosti s ostatním

Máš zkušenost s ostatním?

Celoroční pneumatika Continental AllSeasonContact 2

jennyska  26. bře 2024 Ověřená recenze

Jak mi pneumatiky snížily spotřebu paliva!

Ani vám se nechce přezouvat pneumatiky 2x ročně? Hlídat si čas a v hlavě kalkulovat, kdy asi přezout, aby vás nezaskočil první sníh nebo aby to nebylo moc brzy? Ani mně to
nebaví... A pokud přijde ten čas a musí se přezouvat, zase je potřebné vyhledat servis, kterýbude mít na vás chvilku a nezaúčtuje si za přezutí půlku výplaty. Nebo to vyřešíte tak, že si přezutí dohodnete u manžela a ten se toho obstojně chopí! :)

Nové pneumatiky od Continental, AllSeasonContact 2, umí geniálně vyřešit problém s dvěma sadami pneumatik (nemusíte tak často přezouvat :) ) a zároveň ušetříte peníze tak jako my, a to hned 2x! Poprvé tedy z toho důvodu, že už nemusíme kupovat druhou sadu pneumatik a podruhé z toho důvodu, že tyto pneumatiky snižují spotřebu paliva a tedy tolik neplatíme za palivo! Jak je to možné? Výrobce prezentuje tyto pneumatiky jako energeticky efektivní, tzn., že přispívají k nižší spotřebě paliva a tím šetří rodinné finance. A já musím říct, že ta se opravdu snížila, a to máme velké SUV!

Navíc, super je hlavně to, že jsou to pneumatiky celoroční, čili nemusím se bát prvních mrazů.

Kromě toho nás pneumatiky do Continentalu překvapily i v jiných směrech. Například jsem čekala, že hlučnost pneumatik bude rapidně vyšší, jelikož jsou celoroční, ale opak je
pravdou. Pneumatiky jsou v porovnání s klasickými zimními mnohem tišší a taktéž jízda v autě je klidná a bez otřesů ve volantu nebo v pedálech.

Jako každá máma jezdím i já sem a tam skoro celý den. Škola, druhá škola, jeden kroužek, druhý kroužek, trénink, nákupy a mnoho dalšího. Jestli je mokro, jestli je sníh, mráz nebo
sucho, musím sednout a jet. Hledala jsem proto pneumatiky, které musí splňovat několik pro mě důležitých kritérií. Nejdůležitějším byla brzdná dráha, opotřebení pneumatik a držení auta na mokré i suché vozovce. Musím říct, že ve všech případech mě pneumatiky Continental AllSeasonContact 2 překvapily. Brzdná dráha u mokré vozovky je navíc stejná
jako u suché, což mě utvrdilo v bezpečnosti. Držení auta v zatáčkách při vyšší rychlosti mi nedělá žádný problém, a to ani když je voda na silnici. Je to díky vzoru a designu, který má
lepší schopnost odvádět vodu z pneumatiky a tím docílit nejen pevnosti auta na silnici, ale i nižšího a rovnoměrného opotřebení pneumatik.

No a vizuál, k tomu asi není třeba nic víc psát, jen tolik, že na oko potěší jak muže, tak i ženu.

Už teď vím, že jakmile se pneumatiky sjedou (což prý nebude tak brzy), koupím si znovu řadu AllSeasonContact od Continentalu.

P.S.: fakt se ta spotřeba snížila :) ze 7,3 l/100km na 6,9 l/100km

vejnarka88  18. říj 2023

Spokojenost - doporučuju

Požizovala jsem Perties hlavně na sport, líbily se designy perties kalhotek a spolehlivost, nakonec jsem koupila i na běžný nošení. Beli jsou super, že jsou nízky a přitom plní účel. Nejradši mám Bathory, super absorbce, spolehlivost, příjemný materiál

Fare Bare - Moje první botičky - celoroční boty - nízký model

baja1122  4. črc 2023 Ověřená recenze

Lehoučké boty do každého počasí

Jsem ráda, že jsme mohli značku Fare vyzkoušet a jako první syn vyzkoušel právě celoroční model z kategorie Moje první botičky.
Boty jsou opravdu jedny z nejlehčích, které jsem měla v ruce. Jsou tvarově skvělé, ohebné a hlavně jsou vyrobeny z kůže, tudíž jsou ideální i do mokrého jarního/podzimního počasí.
Doma jsme měli tkaničkový model a byl skvělý - krásně šlo pomocí tkaniček boty dotáhnout na kotník a my jsme byli velmi spokojeni. Za nás výborné boty pro začínajícího chodce.

Fare Bare - Moje první botičky - přezůvky/papuče

baja1122  4. črc 2023 Ověřená recenze

Skvělé papuče s krásným designem

Syn měl Fare papuče jako své první papuče vůbec a velmi se nám osvědčily.
Pro ještě větší ohebnost jsme nakonec vyndali vložku a tak se papuče staly ještě ohebnější.
Jsou velmi lehké, dobře se utahují na kotník - pokud dítěti sedí tvarově, tak v nich dobře chodí i začínající chodec.
Moc se mi líbí design - v těchto kategoriích "papučí" opravdu pěkný kousek.
Nemám co dodat - byli jsme se synem s papučemi moc spokojení a koupíme v budoucnu určitě další velikosti a zůstaneme jim věrni.

Mylerie.cz

daffsony  2. led 2023

Barefoot botičky

Dobrý den,
musim velmi doporučit Mylerie.cz, paní si založila e-shop a zkušebnu s barefoot botičkama. Je velmi milá a ochtoná, poradí Vám při výběru botiček. Jsou to krásné designové barefoot botičky. Pokud by jste chtěli, můžete se na jejich webu zarezervovat termín ve zkušebně. Ve zkušebně se Vám půl hodiny individuálně věnují. Máte tedy tak klid na konzultaci a výběr botiček :)

lenkahil  8. pro 2022

Spokojenost 100%

Koupila jsem dospívající dceři celou sadu kalhotek Perties a dcera je spokojená. Má silnou menstruaci a nikdy neprotekla. Kdybych nebyla svědkem, nevěřila bych. Jako první zkoušela značku Snuggs, ale s tou nebyla spokojená, protože v počátečních fázích menstrace musela nosit navíc i vložku.

Dárkové kreativní boxy Craftiry

jennyska  3. lis 2022

Stylové balení a kvalitní opasek

Opasek si vyráběl můj kamarád, který ho od nás dostal jako dárek.

Moc se mu líbilo samotné zabalení dárkové sady, které je skutečně reprezentativní. Ve velké krabici barvy british racing green jsou všechny díly zabaleny ještě ve žlutém papíru a volný prostor je vyplněn proužky z černého papíru. Celé to vypadá skutečně stylově, za mě velký palec nahoru.

Všechny díly i nástroje jsou už od pohledu dostatečně bytelné, z vlastní dílny vlastně použil jen kladivo, prkénko a pravítko nebo svinovací metr. Hodí se i tužka nebo šidlo k naznačení dírek, nicméně obešel se i bez nich. Samotná výroba pásku pro něj nebyla nijak zásadně složitá, no nebylo to ani úplně zadarmo. Takový kompromis mezi ne přílišnou náročností a pocitem z dobře vykonané práce.

Návod je přesný a podrobný. Kamarád se ho držel úplně do puntíku, takže prakticky neměl moc kde udělat chybu. Jenom skutečně doporučujeme vše dvakrát měřit a jednou řezat. Každopádně, pokud nemáte s prací s kůží nebo podobnými činnostmi letitou praxi, strojové přesnosti asi nedosáhnete. Právě to je ale to, co dělá tenhle pásek unikátním a z čeho se kamarád těšil! "Ušil" si vlastní opasek, který moc rád nosí.

doktorka81  19. zář 2022

Velké srovnání značek Snuggs, Meracus, Sayu, Perties

Perties - nejsavější kalhotky, co mám, jsou samozřejmě silnější, aby vsákly, co mají, ale žádná plínky pro děti :-)
- LADA - savá vrstva až k pasu vpředu i vzadu, jen na mne jsou trochu málo vykrojené na boku, trošku mi zde tlačí, jinak ale zvládnou celou noc i při nejsilnější menstruaci
- Bathory - savé i při velmi silné menstruaci, pohodlné, více vykrojené, takže mi lépe sedí a jsou na pohled i hezké s krajkou v pase, dostatečně vysoké do pasu, savá vrstva vzadu až k pasu, což je výhoda na noc, ale v parném létě jsem se ve dne trochu vzadu potila, stejně savý model s kratší savou vrstvou vzadu, vysokým pasem ale Perties nemá, třeba časem :-)

Snuggs - mám několik typů, nejvíce mi sedí výškou v pase a vykrojením na bocích, i materiál mi vyhovuje, ty s menší savostí jsou téměř jako kalhotky, používám je i v době většího výtoku v období ovulace, nikdo nepozná, že jsou menstruační
- Noční - fajn na středně silnou menstruaci, tu zvládnou v pohodě, savá vrstva vzadu i vpředu do pasu, vložky, tampony už na noc nenosím, dle starších recenzí jsem koupila o číslo menší než ostatní typy a bylo to dobře
- Hugger - středně silná menstruace a slabší
- Kalhotky s vysokým pasem - mám různé síly, ty dvojkapkové používám při špinění nebo místo intimky jako pojistku, dcera má i materiál Tencel a jsou příjemné, na mne má Classic střih nízký pas, mám je v béžové barvě, protože potřebuji světlé do práce

Meracus - mám 1 ks, Elegant z 4/2021, savost vyšší než Hugger, nižší než Bathory, ale málo vykrojené na boku pro mne - tlačí a hlavně při chůzi jemně šustí, není to moc silný zvuk, ale vadí mi tak, že je používám pouze na doma a spíš na noc, jsou také silnější, pocitově skoro jako LADA, ale rozhodně méně savé

Sayu - Vyšší s krajkou - velmi příjemné, lehce nižší, něco mezi Classic střihem Snuggs a Hugger, dobře vykrojené, pohodlné, elegantní, vypadají jako normální kalhotky, savost na střední menstruaci - podobně jako Hugger, možná lehce více, ale ne o moc.

Celkově - na silnější menstruaci Perties, na léto a střední menstruaci Sayu, pokud nevadí lehce nižší pas, snuggs - za mne na den na slabší až max. střední menstruaci nebo jako pojistka k tamponu či kalíšku, na noc na slabší menstruaci, Meracus bych si znovu nekoupila šustí, Sayu max. na střední menstruaci, nejhezčí model, při slabších dnech velmi pohodlné (merino v savé vrstvě)

cipis13  24. kvě 2022

Naprosto skvěle

Zkoušela jsem postupně menstruační kalhotky značek Mercus, Love Luna, Dorina a Perties. Kalhotky Mercus a Love Luna mě naprosto zklamali - pri sinější menses protékali okolo gumiček a pocit vlhka byl také nepříjemný. Kalhotky Dorina jsou na pocit příjemný a na běžné nošení ujdou, nesmíte mít větší zátěž, jinak díky nepřiléhajícím gumičkám máte neštěstí jisté, odskoušeno při běhu. Kalhotky Perties je pro mě naprostá bomba, zakoupila jsem prodyšné kalhotky Beli, při nošení se cítím v bezpečí, vím že nikde neprotečou, a i po několika hodinách necítím žádnou vlhkost. Dnes jsem odskoušela i 8km běh a vše bylo naprosto v pořádku 🙂 Za mě top, určitě ještě zakoupím. Ps: moje dcerka je spokojená též, má kalhotky Didi