Je vhodnejší nosič Carrier alebo Carrier plus pre 6,5 mesačné bábo?

Zodpovedané
22. sep 2020

Dobrý deň,

máme 6,5 mesačné bábo, ktoré váži cca 7,5 kg. Radi by sme si kúpili Váš nosič a radi by sme, aby sme ho mohli využívať čo najdlhšie.

Je vhodnejší Carrier alebo Carrier plus?

Ďakujem

Dobrý deň,

pre 6,5 mesačné bábätko je vhodný nosič Carrier. Tá vydrží do cca 1,5-2 rokov veku dieťatka. A keď budete musieť niekedy aj neskôr pohotovostne odniesť dieťatko, tak tento nosič to zvládne. Vďaka strihu kolienka nepadajú úplne smerom dole - aj keď už šírka nosiča nesiaha od jednej kolennej jamky po druhú.

Veľkosť Carrier Plus je dobrá až pre ročné dieťatko (záleží od jeho veľkosti, ale najskôr približne v roku, občas aj neskôr - 14-16 mesiacov). Rozmerovo sa nosiče po roku ešte chvíľku prekrývajú - to znamená, že ešte je dobrá veľkosť Carrier ale súčasne už by ste mohli nosiť aj vo veľkosti Plus.

Ale pre 6,5 mesačné dieťatko určite veľkosť Carrier. Aktuálnu ponuku nájdete na našom eshope - https://www.sestrice.com/ergonomicke-nosice-na-.... Odosielame denne kuriérom GLS 🙂 Takže nosič môžete mať už na druhý deň doma 🙂
pekný deň ešte želáme, ak by ste mali ďalšie otázky, kľudne nám napíšte mail.

za Sestrice
Barbora