Novinky
adenka84
8. srp 2015
✮ PLAKÁTY ✮ 232 fotek 3 nové fotky
lolidolly
Dnes v 19:34
Časosběr   Nový 10 fotek
d.h.86
Dnes v 19:34
Koncem prazdnin si jedeme pro štěňátko border kolie-pejska.A tak vymýšlíme jméno.Rada bych insporaci.pisnete mi jmena vašich pejsků
Zobraz celou zprávu
karinbortlik
3. pro 2017
Láli má tři ročky:kiss: 131 fotek 7 nových fotek
petrufa86
Dnes v 18:52
Doporučíte dobrý dětský mikrofon aby v něm nechrastilo a hlavně aby něco také vydržel. měli jsme z Dráčiku se stojanem a ten stál za prdlačku. Díky
Zobraz celou zprávu
klaraja11
Dnes v 17:35
Chci se zeptat na Vaše zkušenosti se stejným jménem pro syna jako má tatínek?Plete se to , když voláte stejným jménem?Dali by jste ho znova nebo už né?Děkuji za vaše názory
Zobraz celou zprávu
janyshka AMBASADORKA
Dnes v 17:13 Čtené 115x

Často se v ambulanci i na sociálních sítích setkávám s názorem, že těhotenské vitamíny způsobují vyšší hmotnost miminka i výraznější přibírání na váze u maminky. Tyto výroky nejsou nijak podložené žádnou studií a ani se nezakládají na žádných faktech a ani selském rozumu. Dítě vyživíme tuky, cukry, bílkovinami, ale ne kyselinou listovou a vitamíny. Je to podobné jako tvrdit, že budeme mít velké dítě, protože jíme hodně salátů….

Oproti tomu jsou studie, které jasně potvrzují přínos užívání kyseliny listové a dalších látek obsažených v těhotenských vitamínech.

V mém soukromém dotazníku, ve kterém odpovídalo 307 maminek nebyl žádný znatelný nárůst váhy novorozenců u maminek, které vitamíny užívaly. Ano. Není to žádný výsledek do studie, ale rozhodně nám říká víc než : ,,kamarádka mojí kamarádky říkala, že….´´

Podívejme se, jak maminky přibíraly na váze.

Na tomto grafu jsou výsledky u maminek, které těhotenské vitamíny užívaly:

A tady maminky, které vitamíny neužívaly...výsledky opravdu téměř identické...

Co se týče porodní váhy miminek, tak zde můžeme vidět váhy miminek maminek užívajících těhotenské vitamíny:

Většina miminek měla porodní váhu do 3,5 kg. Miminek s porodní váhou vyšší než 4 kg bylo minimálně.

Zde jsou porodní váhy miminek bez vitamínů:

Závěr:

Velikost miminka záleží na úplně jiných faktorech. Výživě a věku maminky, tělesné konstituci obou rodičů, četnosti těhotenství, rase, nemocech k těhotenství přidruženým atd...

#femibion

Čti celý článek
petrufa86
Dnes v 16:47
Máte některá tuto koloběžku??? Spokojenost. Přemýšlím nad touto nebo jestli koupit tu obyč.
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
kativka
8. čer 2018
Silikonová kousátka 28 fotek 1 nová fotka
mstotova
29. led 2015
Moje vyzkoušené tipy 14 fotek 1 nová fotka
gabkekoczi
Dnes v 15:56 Čtené 12x

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce - tímto příslovím jsem se vždy "utěšovala", když jsem v něčem nevyhrála. Ať už to byla tombola na vesnické zábavě nebo jen stírací los. A musím říct, že to není daleko od pravdy. Mám báječného manžela a k tomu dvě krásné děti, bez kterých si svůj život už nedovedu představit.

Ale další přísloví tvrdí, že výjimka potvrzuje pravidlo, a tak se konečně usmálo štěstí i na nás a vyhráli jsme se synem testování plenek Pampers Pants a Pampers Splashers. Za tuto šanci a zkušenost moc děkuji. Testování jsem si užila a snad i ten náš malý neposeda.

V první řadě bych ráda zhodnotila plenkové kalhotky, neboť tyto jsme využívali nejvíce.

Pampers Premium Care Pants

Vzhled plenkových kalhotek Pampers je typický pro tuto značku - zelenobílý. Tyto plenky jsou ale doplněny o barevné obrázky zvířátek, které jsou decentní, nijak křiklavé. Už toto mě mile překvapilo, neboť to plenky tak nějak oživilo.

Když jsem šla plenky poprvé vyzkoušet, ani jsem moc netápala, kde je předek a kde zadek plenky. Selským rozumem jsem usoudila, že proužek na zalepení použité pleny patří na zadeček našeho mrňouse. K tomuto rozhodnutí mi pomohl i indikátor vlhkosti (proužek), který plenky mají a již z dřívějška jsem zvyklá, že bývá vepředu. Ten u plenek velice oceňuji, protože nemusíte přebalovat každou chvilku, když vidíte, že proužek není dostatečně zbarvený. Další výhodou plenkových kalhotek je vysoký pružný pas, který je poddajný a přizpůsobí se jakékoliv postavě dítěte. A nikde netlačí.

Když došlo na samotné nasazování plenky, byla to opravdu bleskurychlá akce. Ve většině případech musím našemu malému dávat něco na zabavení do ručiček, tentokrát to nebylo potřeba. Ale nejvíc plusových bodů si toto snadné oblékání získalo na dětském hřišti, kde jsem nemusela hledat místo, kam bych si malého položila, abych ho pohodlně přebalila. Prostě jsem si ho dala na klín a plenkové kalhotky mu jednoduše natáhla.

Jak jednoduché je navlékání těchto plenek, tak musím říct, že je i snadné jejich sundavání. Stačí na boku lehce zatáhnout a plenka se roztrhne. Opravdu není potřeba vynakládat velkou sílu, což mě též mile překvapilo.

Díky dobrým manžetám kolem nožiček se nám ani jednou nestalo, že by plenky přes den protekly. Bohužel však přes noc toto říci nemůžu. Za celou dobu testování nám nevydržely noc celkem 4x. Nevím, zda to dávat vyloženě za vinu samotným plenkám nebo to mohlo být tím, že v ní náš malý strávil více jak 12 hodin (v reklamě uváděna výdrž AŽ 12 hodin). Ale toto mě dost zklamalo, protože u námi běžně používaných plenek se mi toto nestává a též je v nich syn stejnou dobu. Když pominu tyto nemilé situace, tak musím říct, že byla prdelka našeho malého vždy v suchu a nestalo se, že by se po těchto plenkách objevily opruzeniny.

Co se týče samotného zabalení plenky po jejím použití, slouží k tomuto účelu lepící proužek na zadní části plenky. Po jeho uchopení zatáhnete na jednu stranu a zpět a pásek je uvolněn a vy můžete plenku zalepit. Systém velice jednoduchý, avšak dle mého názoru zcela nepromyšlený v případě řídké stolice. Boky plenky zůstávají volné a je tu velké riziko nechtěného opuštění nadílky těmito místy. A rozhodně není možné sundání pokakané pleny bez postranního roztržení, neboť dochází k ušpinění nožiček miminka.

Pampers Splashers

S plenkami do vody této značky jsem se nikdy předtím nesetkala, takže jsem na jejich testování byla opravdu zvědavá.

Když jsem vzala balíček plenek do ruky, chvilku jsem hledala, kde se otevírá. Očekávala jsem, že toto najdu na horní straně balíčku, ale nachází se ve spodní části. Po rozbalení jsem však byla opět mile překvapena. Čekala jsem znovu klasický zelenobílý vzhled, ale na mě "vykoukly" krásně barevné plenky s letním vzhledem, který mi navodil "dovolenkovou náladu". Hned bych se nejraději rozplácla někde u vody a užívala si sluníčka a pohody. Možná ze mě vypadlo i dlouhé protáhlé JŮŮŮŮŮ. 

Plenky jsou dost podobné plenkovým kalhotkám Pampers Pants - mají pružný pas a dvojité manžety kolem nožiček. Opět se prezentují rychlým navlékáním a sundaváním.

První test proběhl na kurzu plavání, kdy musím říct, že plenky i po 30ti minutách intenzivního plácání ve vodě, vůbec nenasákly a netáhly našeho plaváčka ke dnu. Pro porovnání jsem vyfotila plenku po dané lekci a suchou plenku a i ze samotné fotky jde vidět, že téměř nezměnily velikost. Nutno podotknout, že jsem plenku po sundání opravdu nijak neždímala. 

Bohužel však nemůžeme posoudit, zda jsou schopné zachytit tzv. velkou nadílku, neboť se nám toto nestalo. Ale věřím, že by uspěly též bez problémů. Jen si nedokážu představit, jak bych plenku balila, když jí chybí jakékoliv pásky či proužky na zajištění. Toto by bylo určitě dobré ještě nějakým způsobem promyslet.

U plenek do vody, které běžně používáme, jsem zvyklá že je označen předek a zadek plenky. Ale toto jsem na těchto plenkách nenašla. Tak jsem opět selským rozumem usoudila, že velký obrázek patří dopředu. 

A protože nám počasí přálo, další test proběhl v domácím bazénu, ve kterém plenky obstály opět na 1*.

Závěrem bych tedy naše testování zhodnotila jako úspěšné. Pampers Splashers bych s čistým svědomím a vědomím doporučila každé mamince a jejímu miminku. Za nás jsou nyní TOP. Co se týče plenkových kalhotek Pampers Pants ty si nás získaly použitím přes den, přes noc nás trochu zklamaly. Ale věřím, že najdou uplatnění u mnoha maminek neposedných dítek, protože s nimi bylo přebalování opravdu jednodušší.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
zebruska
Dnes v 15:40
Do lidí a do melounu nevidíš... Asi nová odrůda nebo co :smirk:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
mona91
Dnes v 15:29 Čtené 146x

Tak zas po delší době jsem se sem podívala a ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti  posledních měsíců.... od října jsme chodili do gennetu, tam mi řekli ze musím zhubnout že mě neuspi na odběr vajíček, protože anesteziolog nemá intubační set a jsem pro ně riziková.... po opakovanych odběrech  na štítnou žlázu která mi lítala jak na horské dráze byl vždy závěr ,,to ještě není na euthyrox ,,. Jedna neúspěšná inseminace na gonalu za mnou a nějak mi pak odcházela naděje, lékařka v gennetu mi přímo řekla ať si najdu CAR v nemocnici.... tak jsem se objednala k Apolináři a čekala. Během čekáním na Apolináře  jsem byla na průchodnosti  vejcovodů - už nikdy nebudu číst zkušenosti na netu jsem se normálně bála a nakonec pohoda jazz. Tak jsem pak v rámci hubnutí vyměnila frajerka kolečkové brusle za koloběžku a po třech kilometrech jsem si urvala lýtkový sval.... (mezi námi nikdy jsem větší bolest nezažila) takže další inseminace odložena protože jsem se doma mazlila s nechodici sadrou 7 týdnů... a najednou to bylo tu návštěva CAR u Apolináře.... měla jsem strach, že mi řeknou jste tlustá přijďte jako Heidi Klum a že budou všichni protivni( možná po pracovní zkušenosti ve VFN těžko rict ). Nakonec to bylo skvělé, vrátili mi naději, jinak se to říct neda. A co hůř doktor nadával jak špaček, že na to že jsem byla v gennetu tak dlouho tak mě v podstatě nevyšetřili. Co se tyče mě váhy lékař na mě kouknul a říká ano musíte zhubnout, ale nikdy nebudete mít ideální BMI, neurazte se ale vy máte ramena jako já.... a v září začneme stimulovat :slight_smile: což po skoro roce byla jedna z nejhezčích zpráv. Dnes se nadávání na gennet zopakovalo u lékařky z endokrinologie že už jsem dávno měla mít nasazený euthyrox že mám na graviditu hypofunkci... Běhání po doktorech - CAR, psycholožka, nutriční, endokrinologie, obezitologie, je náročný připadám si jako ti důchodci, pro jteré je toho hlavní náplní, ale musím říct, že to nese ovoce. Za prvé se něco děje (ten slavný psychologický efekt) a za druhé mám 10 kilo dole, až na to že na mě plandají mé nejoblíbenější šaty je to skvělý pocit. Jsem hlavně velmi ráda, že se najdou lékaři, kteří se neřídí jen jednou hodnotou BMI, ale dívakí se na člověka komplexně a místo odsouzení přijde pomocná ruka. Začínám věřit v dobré konce.....:slight_smile: 

Čti celý článek
isabelafuentes
Dnes v 15:24
Veta "Strasne se tesim na porod" me vzdy spolehlive pobavi. Zvlast z ust prvorodicky:smile: (viz aktualni Maminka)...
Zobraz celou zprávu
red_cabbage
Zpráva byla změněna Dnes v 15:19
Dnes jsem si udelala Beauty day :heart_eyes: jsem moooc spokojena :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
(2 fotky)
danus89
Dnes v 15:17
Holky,mame dilema. Chystame svatbu a porad nevíme co k obědu :( svickovou nee. Poradite?
Zobraz celou zprávu
d_zejn
Dnes ve 14:59
Krásně ilustrovaná kniha Zubr si hledá hnízdo z nakladatelství Host, která má jedno velké ALE (tedy pro nás) :slight_smile:

https://maleeradosti.blogspot.com/2018/07/cteme...
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
lvendula
Dnes ve 14:48
Moje nová vášeň .... šití :slight_smile:   Nový 1 fotka
gramli
Dnes ve 14:36
Holky prosím Vás máte někdo zkušenosti s ubytováním ve stanu outwell v campu Modřín Lipno nad Vltavou?
Zobraz celou zprávu
kikiss
Dnes ve 14:25 Čtené 4x

Díky Modrému Koníku jsme měly s naší princeznou Sárinkou možnost vyzkoušet Pampers Premium Care Pants a Pampers Splashers - koupací plínky do vody.

To bylo radosti, když přišla od Modrého koníka zpráva, že vybrali právě nás. Balíček dorazil a děti natěšeně otevíraly krabice s plínkami. Na plenky do vody zrovna nebylo počasí a tak jsme začaly s testováním plínek Pampers premium Care Pants.

Měla jsem z nich obavy, přece jen jsme zvyklé na klasické pampers se samolepkami na bocích. Otevřela jsem balení a už při vyndávání první plenky byla cítit krásná vůně. Tu vůni mám moc ráda. Plínka je příjemná na dotek, voní a má pěkné obrázky. Na plence je žlutý proužek, který změní barvu na modro, když je třeba plenku vyměnit. Na zadečku je samolepka, se kterou jsem si nejdříve nevěděla rady, ale nakonec pochopila, že je to na zabalení použité pleny. Měla jsem strach z oblékání plínky, ale po několikátém nandavání jsem si to nacvičila a už mi to tak nepřijde.

Ani Sárinka při oblékání neprotestovala. Plínka se krásně přizpůsobí Sárinky tělíčku a všude krásně sedí i kolem nožiček. Při sundávání se plenka roztrhne na bocích, což jsem ocenila, když se nám stalo, že plínka protekla přes zádíčka, tak jsem přebalovala na bříšku a roztržení bylo super a bez ušpinění bavlněné plenky pod Sárinkou. Překvapilo mě, že plínka drží a přitom se i lehce roztrhne, když je potřeba ji sundat. Za mě super a Sárince se také líbí. Plínka vydržela i přes noc, jen jednou se stalo, že se Sárinka probudila s mokrým overálkem, ale to se stává i u běžných plínek. Takže za nás super, plínky Pampers Premium Care určitě doporučuji.

První testování plínek Pampers Splashers. Konečně nám sluníčko přálo, a tak jsme mohli do bazénu. Princezničce Sárince jsem nandala první plínku na plavání Pampers a je to paráda, rychlé a příjemné, bez breku. Ve vodě se plenka nerozepíná, nenafukuje se, prostě super. Sárince se ve vodě velice líbí, v plínce byla moc spokojená a plavání si užila. Při nejvíce očekávaným okamžikem – sundavání mokré plenky – jsem byla mile překvapena, že jsem to zvládla sama, bez pomoci druhé osoby. Díky pants to jde skvěle, i dvě ruce to zvládnou bez problému, s jinými plínkami musel manžel držet Sárinku a já tahala plenku, a že mokré plínky moc stáhnout nejdou, s Pampers pants to jde prostě samo stáhnout i roztrhnout na bocích, takže jsme nadšené. Opravdu tleskám, Sárinka se usmívá, já se usmívám, prostě krásný sluníčkový den.

Plenky Pampers mohu doporučit a tímto děkuji Modrému koníku za možnost si plínky vyzkoušet. Děkujeme.

#test_pampers2 a #recenze

Čti celý článek
pavcatko
Dnes ve 14:01
Kyberšikana- řešila jste některá? Dnes jsem se dozvěděla,že si tím prochází 16letá sestra :( Segra neví, že já o tom vím a za chvíli ji to budu muset říct a řešit...Budu ráda za každý poznatek, klidně do IP ...
Zobraz celou zprávu
jajinalili
Dnes ve 13:17
Prosím, měli by jste typ na dětský mikrofon, který nechrčí, je zpěv dobře slyšet atd.atd... zkrátka, se kterým jste spokojeni, tedy hlavně děti... :slight_smile:
Děkuji
Zobraz celou zprávu
purelove
Dnes ve 12:24
Prišlo čtivo, vlezu se do starých kraťasů, a Tobi by byl krásnej i jako holčička :sweat_smile:Hned mám lepší den :sweat_smile::pray:
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
sarinka12340
Dnes ve 12:14 Čtené 18x

Ahoj, 

měli jsme možnost otestovat pampers pants premium care a Pampers splashers. Po otevření pampers pants jsem byla mile překvapená jak krásně voněly, jiné pampers my smrdí. I po otevření balíku poslední plena měla pořád stejnou vůni. :blossom: Navíc jsou fakt měkké, krásné na dotek.

Kalhotky pants se nádherně nasazují, dítě může být v jakékoliv poloze a kalhotky jdou krásně nasadit. Pampers pants krásně obtáhnou bříško a zadeček a navíc nikde neškrtí. Byla jsem strašně mile překvapená jak Zouvince seděli, nikde nevyseli, netlačili, no prostě super. :thumbsup:

Kalhotky pants nám dokonce vydrží celou noc bez jediné stopy :hushed: Ráno po probuzení plenka nebyla prověšená, moč byla rozprostřená po celé plence.

Jelikož máme alergii na kravské mléko tak máme skoro pořád průjem a i přesto nám plenka protekla pouze dvakrát (což se prostě někdy stane). :slight_smile:  Velmi se mi líbí absorbační proužek díky kterému jsme vždy poznali že potřebujem přebalit. :thumbsup:

Díky roztrhávacím stranám jsem mohla plenku sundat i když malá ležela na bříšku. Jedinou nevýhodu jsme našli u mazání, ale po pár přebalování jsem si našla taktiku :joy: Po obléknutí plenky ji vlastně odtáhnu a namažu.:blush:  Když nám došli testovací pampers pants, dodělali jsme balík co jsme tu měli obyčejných plenek a hrůza. :confused: Malá nevydrží na zádech, furt se s ní peru aby aspoň chvíli vydržela ležet. Samozřejmě jí se to nelíbí takže brečí. :cry:  Takže za nás Pampers pants premium care super:thumbsup::thumbsup:

Pampers splashers mají krásné motivy, jeden je s chobotnicí a druhý se sluníčkem. Vypadají krásně, jsou hezky barevné a perfektně sedí jako pampers pants. :blush:

Oblékání je stejně perfektní jako u pants. Plenky jsou z takového tvrdšího materiálu ale přesto plenka nikde netlačí. :thumbsup:

Pampers splashers se nenasáknou vodou (spíše nasáknou ale velmi málo), takže po vyndání z vody vykape trochu vody a plenka se nijak neprověsí. Sundat jde krásně zas roztržením na stranách. :blush: Plenka splasher nám zatím vše udržela. :slight_smile:

My jsme byli spokojeni. :thumbsup:

Děkujeme že jsme byli vybráni a mohli jsme otestovat plenky pampers pants premium care a pampers splashers za nás obrovská spokojenost. :thumbsup::blush:

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
veruska98
Dnes ve 12:00 Čtené 7x

Ráda bych v první řadě poděkovala Modrému koníku za možnost testování produktů 

pampers pants a splashers. Když mi přišla zpráva že jste nás vybrali byla jsem nadšená že můžu vyzkoušet zase něco nového používali         jsme od narození pampers premium care nebo pampers active.

Pampers patří k těm nejznámějším a pro mě je to sázka na jistotu, taková osvědčená klasika.

Jako první bych ráda zhodnotila plenky pants které jsme otestovali více .

Pampers Premium Care Pants

Vzhled plenek je podobný jako u všech pampers ,zelenobíla barva , obrázek, plenka vypadá jako kalhotky jsou velmi pružné. Velmi mile mne překvapilo že plenky mají indikátor vlhkosti (proužek počurané pleny) což mněli plenky 1-2                je to velká pomoc. Po prvním vybalení pleny člověk pozná jak patří plena vzadu má        proužek který slouží na zalepení pleny a následné vyhození, takže když dítě přebalujete stačí jen natáhnout plenu což jde velmi snadno i když se neposedné dítě otáčí na bříško    :D vy jen natáhnete a když leží na bříšku už jen doupravíte plenku aby seděla na zádech.

Sundávaní  plenky funguje tak že roztrhnete na bocích plenu a poté srolujete a zalepíte tím proužkem který je na zadní straně pleny. Pleny krásně obepínají tělíčko ,nikde neškrtí 

,nejsou opruzeniny.

Shrnutí: 

Když to shrnu, tak s plenkami jsem byla moc spokojená a pozitiva rozhodně převažují. Prvních  pár plenek mi trvalo než jsem si našla způsob jak malé rychle strčit nožky          do otvorů plenek protože mi často vytahovala nohy než jsem ji oblekla :D ale pak už to    šlo rychle, další pozitiva je pružný pas a gumičky kolem nožiček,příjemná vůně.

Jako jediné mínus vidím asi cenu.

Koupací plenky Pampers Splashers

Letos jsme porpvé využily bazének tak jsme byli rádi že můžeme otestovat koupací plenky které jsme se jinak chystali koupit. Splashers velmi zaujali že mají krásné letní barevné motivy sluníčko a chobotnici,koupací plenky se natahujou stejne jako pants jsou stejně pružné a krásně      sedí , plena nemá pružek na zabalení takže je dobré mít sebou něco do čeho plenku potom dáte. Testovali jsme plenky v bazénku plenka se nacucla        trochu ale netak že by to malé nejak vadilo hrála si v bazénku a byla spokojena. Označení plenek jestli je to předek nebo zadek je u těhle značeno obrázkem na přední     straně. Udržení větší nadílky nemůžem posoudit jestli by plenka zachytila.

Koupací plenky obstáli velmi dobře .

Závěr

Testování plenek pampers bych zhodnotila jako úspešné byli jsme spokojeni s produktama a že jsme mohli vyzkoušet něco nového takže doporučujeme hlavně pants přes den kdy se děti pořád otáčejí a utíkají , to je fakt nejrychlejší přebalování. plavky snad využijeme ještě několikrát .

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
Strana
Předchozí Strana
Další