Novinky
apacheee AMBASADORKA
Včera ve 23:09
Chci, aby moje děti věděly:
:watermelon: že minerálka vyvěrá v horách (a ne v plastové láhvi)
:watermelon: že čaj z 200 roků staré lípy chutná tak, jak ten instantní z obchodu nikdy nebude
:watermelon: že zvířata jsou doma v přírodě (a ne v ZOO)
:watermelon: že bylinky někdy dovedou léčit líp než tabletky
:watermelon: že ještě stojí domy, kde se na pohádky nekouká v televizi, ale vypráví se před spaním zpaměti
:watermelon: že dobrodružství se neodehrávají v počítačových hrách a kamarádství nevznikají jen na sociálních sítích
:watermelon: že na světě stále zůstala místa, kde výhled na krajinu nezakrývají bilboardy
:watermelon: a že máma tu pro ně bude vždycky, i v době, kdy už budou velké a samostatné
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
luckakratochvilova
30. led 2018
Moje tvorba :slight_smile: 63 fotek 5 nových fotek
fidlin
8. říj 2015
Už zase šiju :slight_smile: 475 fotek 1 nová fotka
lolidolly
Včera ve 22:12
Máte zkušenost s nočními děsy? Syn 8m je teď má poslední dny...a každý den..tak 2x za noc...četla jsem, že je to vesměs něco normálního, ale do jaké míry? Je to hrozně desivé..vždycky hrozně moc pláče ze spánku, dnes dokonce péroval na kolínkách a plakal, ale přitom spal. Většinou stačí jen trochu uklidnit, ani se nevzbudí a spí dál, ale jak tomu předejít? :frowning2:
Zobraz celou zprávu
nika82
5. črc 2014 vybrali jsme
Golfky, šporťák s nosnosťou nad 15 kg 126 fotek 3 nové fotky
susanvargova
Včera ve 22:02
Chjo..se vzdycky tesim na novy active beauty od dmka..a cislo o chlapech..uz vidim manzela jak si listuje :person_shrugging_tone2::female_sign:️ Hmmm tak nic no..jsem si postezovala :joy:
Zobraz celou zprávu
monnytka
Včera ve 21:44
Dneska kontrola u MUDr... Zamčeno na 150 západů, prý že to vidí tak do zimy, další kontrola za týden... Ale to nejpodstatnější je, že sláva nazdar začínám 9 měsíc, měsíc plný funění, skuhrání,upocených sexy úsměvů, ale co je nejvíc je pocit, že za chvilku budu mít u sebe toho jediného a nejúžasnějšího a nejkrásnějšího chlapa pod sluncem, mého chlapečka :heart_eyes::heart:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pavcatko
Včera ve 21:28
Tak já nevím ale dnešní "Šéf" je takový divný...
Zobraz celou zprávu
t22d
Zpráva byla změněna Včera ve 21:25
Letošní skóre- 6 litrů mátové a 8 litrů bezové šťávy :slight_smile: a stejně nám to určitě na rok stačit nebude.
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
t22d
3. kvě 2016
Vařím jak se dá 74 fotek 1 nová fotka
adenka84
27. dub 2017
"HUBNUTÍ" 88 fotek 1 nová fotka
samarkaaa
19. únor 2017
Tetování - Nový koníček můj 133 fotek 2 nové fotky
panihk AMBASADORKA
Včera ve 20:53
Zkouškami prochází i každá jednotlivá součástka kočárků Britax Römer. Všechny přezky se 6tisíckrát zapnou a rozepnou, 6tisíckrát se zatáhne a stáhne stříška, 1,5tisíckrát se stříška připne ke kočárku... Také se mnoho a mnohokrát zkouší, jestli kolečka nevržou a jestli kočárek jezdí, jak má, jestli není potřeba moc síly, ani nikam sám od sebe neujíždí. Je to celkem věda, to vám povím. :slight_smile:

#britaxromer
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
adenka84
8. srp 2015
✮ PLAKÁTY ✮ 717 fotek 2 nové fotky
editabur
Včera v 19:44
Odpoledne, které nedopadlo úplně podle mých představ. Záměr byl jasný vzít kočárek, aby se dítě prospalo a dojít si na zmrzlinu.. ALE!!! Vzít si kočár i psa byl velký omyl. Pes si šel kam chtěl, kočárek přesně na druhou stranu, na psa jsem najela nejmíň pětkrát a zmrzlinu neměli. Nakonec jsem si dala dort a s řvoucím dítětem, které ani po půl hodině nechtělo v kočárku usnout jsem jela raději domů. Nakonec Ema kočárek pozvracela, aby mi ukázala, že v kočáru opravdu jezdit nechce! Já doufám, že ho vezme na milost, neb mě a manželovi se moc líbí
Krásné odpoledne všem :green_heart: a nevěšte hlavu pokud také není něco podle vašich představ...
#noxys #noxysmamablog #mommylife #emathebaby #roanmarita #mytattoo #myangel
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
pemia
Včera v 19:07
Koblížek :blue_heart:   Nový 6 fotek
jolana24
Včera v 19:00
Teeeda, ta Ulice. Romantika jako blázen :heart:
Zobraz celou zprávu
haficek
Včera v 17:19
:sun_with_face::two_hearts:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
haficek
Včera v 17:15
Valendo:hugging:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
Včera v 16:25 Čtené 1341x

Maminky, vítejte při novém testováním, se kterým budou vaše miminka spokojená a usměvavá... Pokud se ovšem umí usmívat s dudlíkem nebo lahvičkou v puse. Testovat totiž budeme dudlíky a samosterilizující lahvičky značky LOVI. Pokud zrovna přemýšlíte nad tím, jak zkombinovat kojení a krmení z láhve, pak je testování skvělá příležitost. Dudlíky a savičky LOVI totiž nenarušuji sací reflex miminka.

Čtěte proto dál. :slight_smile:

Co testujeme

Budeme testovat dva sety dudlíků a samosterilizující lahvičky značky LOVI. Dudlíky a savičky LOVI nenarušuji sací reflex miminka a proto nemusíte mít obavy z kombinace kojení, krmení z láhve a používání dudlíku.

První set dudlíků je určen pro miminka od 0 do 3 měsíců. Balíček na testování bude obsahovat taky samosterilizující lahvičku v objemu 150 ml.

Druhý set je určen pro miminka od 3 do 6 měsíců. Balíček na testování bude obsahovat také samosterilizující lahvičku, a to v objemu 250 ml.

Dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Gumička šidítka je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu. Nenarušuje správný vývoj řeči a skusu dítěte, zaručuje volné dýchání nosem a polykání slin zabraňuje kousání do šidítka. Díky tomu šidítko nenarušuje sací reflex dítěte.  Silikonové symetrické a dynamické šidítko LOVI bylo klinicky testováno a stejně jako všechna ostatní šidítka značky LOVI neobsahuje bisphenol A.

Šidítka jsou vyrobena ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu. Také mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě. Tvar gumičky dále umožňuje vložení šidítka do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenu vrchní a spodní stranu). Štítek ve tvaru osmičky obsahuje velké ventilační otvory, které eliminují hromadění slin za štítkem, a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky. Pro naše nejmenší je připraveno speciální šidítko, které má zmenšený terčík a je vhodný pro miminka od 0 do 2 měsíců. Šidítko je z hygienických důvodů opatřeno plastovým krytem, který oceníte doma i na procházce v přírodě.

Polypropylenová samosterilizující láhev je vybavena savičkou vyrobenou z nestejnorodých vrstev silikonu: silná vrstva silikonu v jeho základně a tenká vrstva v jeho koncovce. Tenká koncovka dynamického dudlíku LOVI se při sání prodlužuje a zkracuje. Mobilizuje svaly ústní dutiny k aktivní práci, tvrdá základna představuje stabilní oporu pro rty a zabraňuje deformaci základny dudlíku. Díky této technologii savička nenarušuje sací reflex dítěte a je bezpečná při kojení.  Obsahuje efektivní systém odvzdušňování SUPER vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik dětské koliky. Samosterilizující láhev má speciálně konstruované víčko, které umožňuje bezpečně sterilizovat láhev a všechny její části v mikrovlnné troubě za pouhých 90 sekund. Láhev neobsahuje BPA.

Koho hledáme

Hledáme dvě skupiny maminek dle věku jejich miminek. 5 maminek by mělo mít dítě ve věku od 0 do 3 měsíců a druhá skupina 5 maminek má prcka ve věku od 3 do 6 měsíců.

Měly by to být aktivní maminky, které hledají pro své děti nejlepší řešení a hledí na jejich zdravý vývoj. Spokojené miminko je pro ně ta největší odměna mateřství. J

Jak se zapojit

Chcete testovat dudlík a lahvičku a má vaše miminko splňující věk? Tak stačí, když napíšete pod tento článek komentář s odpovědí na otázku: Co očekáváte od lahviček při kombinaci kojení a krmení? A co má splňovat správný dudlík?

Čas na napsání komentáře máte do neděle 27. 5. 2018 a v pondělí 28. 5. 2018 vybereme maminky, které oslovíme interní poštou.

Přejeme vám hezký den,

Konik_testuje

#test_lovi

Čti celý článek
anytka_a
Včera v 16:20 Čtené 41x

Pěkný den.

Měla jsem možnost vyzkoušet novinku v dětské kosmetice od značky Dove.

Výrobky 1. řady Baby Dove Sensitive Moisture jsou určeny pro děti s citlivou pokožkou a jsem moc ráda, že jsou bez parfemace. 2. Řada Rich Moisture je určena pro normální až suchou pokožku. Dceři (1 rok) i synovi (3 roky) produkty obou řad Dove vyhovovaly.

  • Vlhčené ubrousky jsou velké, pevné i když jemné, vlhké tak akorát a naštěstí nepění.
  • Mycí gel na celé tělo i vlásky, nám vyhovoval na tělo, pěkně čistil i pěnil avšak pokožku nedráždil ani nevysušoval.
  • Tělové mléko se krásně roztírá a vstřebává, dobře hydratuje.
  • Krémová tableta - "mýdlo" používáme celá rodina na ruce a vyhovuje. Je zajímavě krémové, čistí i myje tak, jak má a nevysušuje.
  • šampon plní to, co má, vlásky jsou čisté a jemné.

Celkově jsme spokojení. Výrobky doporučuji těm, kteří nehledají extra přírodní kosmetiku, funkci plní a mou rodinu nedráždily.

#test_babydove 

#recenze

Čti celý článek
jerry009
Včera v 16:12 Čtené 31x

,,Ahoj všichni, jsem Stellinka a mám rok a půl. Je to už pár týdnů zpátky, co u nás zazvonil kurýr a nechal tu pro mě balíček. Bylo v něm 7 kosmetických produktů značky Baby Dove! Já ještě psát neumím, tak to nechám na mamce, ať vám to za mě poreferuje. Tak ahój!"

A co že v tom balíčku tedy bylo? Šest produktů z modré řady pro normální pokožku (rich moisture) a jeden ze zelené řady pro pokožku citlivou (sensitive moisture). Podotýkám, že Stella jeden čas měla kůžičku hodně citlivou, ale všechny produkty Baby Dove snesla v pořádku. Tak jo, můžeme začít? Nuže, zde si počtěte, jak jednotlivé produkty hodnotíme. :slight_smile:

1. Šampon 

Začínám jedním z produktů, který jsme si oblíbili nejvíce. Jediné, co by se dalo doladit je to, že by mohl mít pumpičku stejně jako je tomu u koupelí. Dcerka má dost vlásků, takže obzvlášť teď v teplém období roku je pro nás šampon nutností. Měla jsem mírné obavy, aby jí tento šampon skrz mírnou parfemaci sedl a aby vlasy důkladně umyl. Obavy byly zbytečné! Šampon jí sedl bez problému a bonusem jsou svěží, voňavé, čisté a uhlazené vlásky. Tím uhlazené myslím to, že je nemá zacuchané. :slight_smile: Výsledek posuďte sami.

2. Tuhé mýdlo

Další z produktů, které jsme si oblíbili a budeme kupovat nadále. Ačkoliv mám na ruce atopický ekzém, mýdlo plně vyhovuje i mně. A co je pro mě největší bonus je to, že mi ruce po něm přijdou skutečně důkladně čisté. Jakožto člověk, který nosí kontaktní čočky tuto vlastnost oceňuji. U Stellinky mám zase lepší pocit, že má ruce čisté, když přijde z venkovního objevování světa. Tohle mýdlo ano, ano, ano!

3. Tělové mléko

Tento produkt mě překvapil svou lehkostí a snadnou roztíratelností. Vzhledem k tomu, že od narození Stellce mažu kůži hutnou indulonou, máme alespoň lehkou krémovou variantu na střídání. Vůně je opět jemná a příjemná. Dcerky pyžamko bývá ráno od kosmetiky Baby Dove příjemně provoněné. Rozhodla jsem se, že si ho budu půjčovat. :slight_smile: Ehm, to tělové mléko, pyžamo bych neoblékla.  

4. Vlhčené ubrousky

Ubrousky jsme dostali k testování v modré - tedy mírně parfemované variantě. Přestože jsou voňavé, dcerce nevadily. A mně naopak nepřišly tolik napuštěné, jako ubrousky jiných značek, což oceňuji. Pravdou je, že jsme vyzkoušeli pouze jedno balení, nevím, zda by vše bylo bez problému i při dlouhodobém používání. Pro novorozence bych je nevolila, pro batole na zkoušku ano.

5. Koupel zelené řady

Koupel je určena - jak jsem již zmiňovala, pro citlivou pokožku. Je to jediný produkt z řady sensitive moisture, který jsme testovali. Je naprosto bez parfemace. Konzistence je velmi jemná, nejspíš bych se nebála koupel vyzkoušet i u dětí s opravdu citlivou pokožkou. Jelikož nám ale sedla i ta voňavá řada, tak se jakožto blázen do všeho, co hezky voní v našem případě přikláním k modré variantě. :slight_smile:


6. Koupel modré řady

V tomto případě se jedná o mírně parfemovanou koupel, nebo chcete-li sprchový gel vhodný "od hlavy až k patě". Ten se v našem sprchovém koutu zabydlel a je součástí téměř každého koupání (někdy střídáme se zelenou řadou, nebo s čistou vodou, aby si kůže odpočinula). Kůže je po ní čistá, jemná a není vysušená. Za nás ano!

7. Krém proti opruzeninám

Přiznám se, že u tohoto krému jsem chtě nechtě srovnávala s produktem proti opruzeninám, který používáme od narození Stellinky - se Sudocremem, na který nedáme dopustit. Přesto nás tento krém nezklamal a určitě stojí za to ho vyzkoušet!

Závěrem bych ještě ráda zhodnotila testování této kosmetiky. Produktů jsem si všimla již delší dobu předtím, než se na nás usmálo štěstí s testováním. Chodila jsem kolem nich v drogerii a přemýšlela, jestli je mám vyzkoušet. Líbil se mi jejich jednoduchý a čistý obal, jsem zastáncem toho, že v jednoduchosti je krása. Dnes už vím, že by nebyla chyba, kdybych produkty vyzkoušela dříve. Ačkoliv jsem se bála mírné parfemace u modré řady, obavy byly zbytečné. Samozřejmě je fakt, že každé dítě je jinak citlivé a každému vyhovuje něco jiného. Budu mít velkou radost, pokud vás díky mé recenzi zaujme některý z produktů a vyzkoušíte ho.

Které produkty se tedy suma sumárům staly našimi nejoblíbenějšími? Tramtadá, vítězy se stávají šampon, tuhé mýdlo a modrá koupel! :slight_smile: Děkujeme Modrému koníkovi a značce Baby Dove za to, že nám umožnil kosmetiku vyzkoušet!

Ivča a Stellinka.

#test_babydove  #recenze

Čti celý článek
thecaroline
Včera v 16:04 Čtené 29x

Prvně bych chtěla poděkovat koníkovi za možnosti vyzkoušet tuto kosmetiku.

Když mi přišla zpráva, že jsem byla vybrána do testování kosmetiky BabyDove byla jsem tak nadšená! 

Čekala jsem, že v balíčku bude jen pár věcí ala mýdlo, krém a ubrousky, protože podle čtení v příspěvku byly zmíněny dvě řady tak jsem to pochopila tak, že každá maminka dostane k testování jendu z nich. 

Po rozbalení balíku jsem byla mile překvapená! Jelikož jsem v něm našla

Řada rich moisture:

Mycí emulzi na vlasy a tělo 400 ml

Krém na opruzeniny 42 ml

Tuhé mýdlo 75 ml

Šampón na vlásky 200 ml

Vlhčené ubrousky 50 ks

Tělové mléko 200 ml

Řada sensitive moisture:

Mycí emulze na vlasy a tělo 200 ml

Hned na první pohled mě uchvátil design těchto výrobků. Ani velké, ani malé balení prostě tak akorát a hlavně kosmetika BabyDove nemá klasický tvar nádob ala válec. 

Mycí emulze od BabyDove má praktickou pumpičku kterou velice oceňuji jelikož nemám ráda ty “tuby” které se musí otevřít, otočit, vymáčknou obsah popřípadě střepnout když emulze dochází, otočit a zavřít. Zmíněný postup je pro mě moc zdlouhavý hlavně pokud Vendulína je unavená nebo nemá svůj den tak je třeba vše rychle šup,šup takže pumpička je TOP! 

Co se týče vlhčených ubrousků velikost akorát, nejsou nijak moc parfémovaně vlezle což je super. I přes to, že nejsou nijak moc parfémované tak se prcka od Vendulíny začala opruzovat. Prvně jsem nevěděla jestli je opruzenina jako reakce na vlhčáky od BabyDove nebo se třeba v plence jen zapařila. Každopádně jsem vlhčáky nepoužila dokud opruzenina z prcky nezmizela. Po zhojení prcky jsem vlhčáky použila, ale prťka začala opět červenat takže opruzenina byla reakce na tyto vlhčáky. Zbyla mi větší polovina balení když jsem je naposledy použila na Vendulínu, ale využila jsem je já sama na sobě :blush:.

Tělové mléko BabyDove má dobrou konzistenci tak akorát takže spokojenost. Dobře se roztírá, rychle se vztřebává, je podle mě trošku mastný hůř se mi Vendulínu oblíkalo, ale nic co by vadilo. 

Tuhé mýdlo jelikož si Vendulína ještě nemyje ručky když příjdeme z venku, po WC atd tak jsem jej využila tak, že když Vendulina zahlásila “hnědý kód” a musela jít pod vodu tak jsem tuhé mýdlo použila na umytí prťky. Dobře mydlí, nevysušuje, ale osobně dám přednost mycí emulzi, protože nemám ráda ten vrzavý zvuk po vymydlené kůži :grinning:

Šampón pění i na hlavičce která je chabě pokrytá kšticí :grinning: Vendulína má asi 7 vlasů na hlavě a uprostřed pěkného vlka :grinning:, ale i tak pění,mydlí a myje! Super!

Krém na opruzeni BabyDove konzistence byla v pohodě a jsem ráda, že nebyla jako u konkurenčního produktu. Možná by mi vyhovoval jen o trošilinku hustší. Když se Vendulína oprudila po ubrouscích nesahala jsem po konkurenčních výrobcích, ale zůstala jsem u testování BabyDove. Svoji práci splnil na 1* jelikož asi po 3 dnech byla opruzenina pryč. Jako bonus má balení dobrou velikost, protože si s ním Vendulína ráda hrála tudíž jsem měla možnost jí v pohodě zapnout plenku a oblíknout pyžamko bez vzteku a otáčení se na bříško jak má opička ve zvyku. Musím se přiznat, že na krém na prťku jsem byla nejvíce zvědavá jaký bude a jsem spokojená. 

Co se týče řady sensitive tak jsem nezpozorovsla nějaký rozdíl mezi těmito výrobky. Možná, že kdybychom dostaly z téhle řady vlhčáky tak by se prťka neoprudila, ale kdo ví. Spíš není tak moc voňavá jako rich moisture ta voní přímo božsky!!!

Jediné co bych v této kosmetice uvítala navíc je olejíček. Celkem mi chybí. Ráda přidávám občas do koupele olejíček ať klasiku běžně dostupnou v lékárně nebo drogerii tak i kokosový olej. 

Kosmetika babydove je vyloženě moje představa o krásně voňavém a čistém miminku. 

Mé celkové dojmy z této kosmetiky jsou velice uspokojivé a jsem moc ráda, že jsme se mohly zúčastnit.

Díky moc! 

#konik_testuje

#test_babydove

#recenze

Čti celý článek
lukava
Včera v 15:59
Prosím, jak je to s odbavením kočárku na Ruzyni? Co byste doporučovaly, s sebou až k letadlu nebo poslat s kufrem dolů? díky!
Zobraz celou zprávu
barcinek
27. srp 2015
Omalovánky od Johanny :heart: 151 fotek 1 nová fotka
Strana
Předchozí Strana
Další