Novinky
kristynabb
18. dub 2018
Jakoubek 180 fotek 8 nových fotek
hanacvej
Dnes v 00:24 Čtené 49x

Potichu tam stále chodím... ve svých myšlenkách...jakkoliv to zní temně, jsou to ty nejúžasnější vzpomínky na dovolenou... Dovolenou, kterou jsem si sama vybrala na internetu. Nikdy bych tomu nevěřila. Vždy jsem nechala někoho jiného, aby za mě vše dohledal, vybral, já jsem pouze zaplatila, většinou zařídila rychlopas (minimálně dvakrát nebo třikrát jsem ho tak měla) a jela nebo letěla :slight_smile:

Tentokrát jsem si k tomu v zimě sama sedla, a několik dní zuřivě (a to doslova) hledala dovču. Jasně, najdou se i tací, co si koupí levně letenky a hotel domluví sami... A klobouk dolů před nimi! Třeba časem postoupím ještě o tento stupínek. Zatím ale "spoléhám" a platím cestovce. A zaplatili jsme opravdu celkem dost. Ale jelikož jsme čtyři roky nikde nebyli, a moře nám moc chybělo, jsme válící typy, byly to jednoduché počty: rodinný hotel, all inclusive, aby dětem ani nám nic nechybělo, Kréta, kam jsme si s manželem slíbili se jednou vrátit s dětmi, letecky, v rámci možností nedaleko od letiště a abychom to stihli do srpna, kdy má Dulinka druhé narozeniny. Vše jsem zařídila včas.

Nadšení bylo patrné už na letišti... co dodat. Vyhlíželi jsme netrpělivě letadlo a těšili se na moře, odpočinek, dobré jídlo, Řeky...

Let nebyl nic moc. Nebudu lhát. Maličká nemohla večer usnout, a tak s námi čekala na odjezd do půlnoci, pak se trošku prospala v autě, jenže v letadle se jí nedařilo zabrat, a tak už se sečetla únava, vztek, možná i malinko strach... usnula těsně před příletem a tak toho opět moc nenaspala. Rovněž jsem nezmínila, že dva dny před odletem měla vysokou horečku.. .potrápily ji špičáky... ale to se pak první dva dny srovnalo.

Pokoj 525, na to číslo nikdy nezapomenu. Ač jsem se snažila najít sebemenší chybku na celé dovolené, pobytu, stravě ( to je taková moje hloupá vlastnost ve všem rýpat) prostě jsem nic nenašla). A to se nechci chlubit, i když možná malinko ano :slight_smile:

Měli jsme to kousek na recepci, kousek do restaurace, viděli jsme na bazén i na moře, výhled do zeleně... pokoj byl veliký. útulný, rozdělen na dvě části tak, abychom my dospělí měli soukromí, s parádní teráskou a koupelnou.

Strava byla dokonalá. Nekonečný výběr, koutek s dětskými jídly a talířky, mraky čerstvé zeleniny a ovoce, tolik jídla, že jsme kromě balené vody nepotřebovali nic a to jsme jedlíci. 

Hotel Arminda je celkově neuvěřitelně baby friendly, milují zde děti a ty zde mohou opravdu vše. Co jsem opravdu velmi ocenila, neměli jsme žádné náramky. V hotelu byly skvělé koutky pro děti, tobogány, bazénky, mini disco každý večer. 

Animátoři chodili a aktivně se ptali, zda si chcete jít zahrát šipky, zacvičit aerobic, volejbal... žádné seznamy, kam se můžete napsat, ne, oslovení napřímo... 

Mareček si našel ruskou kamarádku, rozuměli si i beze slov, bylo to úžasný...

Pláž byla písčitá, po pár metrech nějaké kameny, ale i tam se nám moc líbilo :wink:

Jako bonus jsme byli jen pár set metrů, max kilometr od hotelu, kde jsme byli ještě jako svobodní, s manželem, sami, a užívali si jedinou dovolenou u moře bez dětí. Byli jsme se pěšky podívat na náš pokoj a ukazovali jej Marečkovi, kterého jsme tam počali :grinning:

Hotely spojovala taková fajn cesta téměř u moře, kde jsme našli i krásnou oblázkovou pláž...

Jakkoliv to bylo s dětmi náročné, protože máme obě děti dost akční, tak těch 10 dní nám uteklo moc rychle a my jsme se jen neradi vraceli do Čech, kde bylo 14 stupňů. 

Řekové jsou na svou zemi velmi pyšní a pokud se naučíte jen pár jejich pár frází a ukážete svou milejší tvář, tak vám vyjdou ve všem vstříc. Měli jsme štěstí na úžasné lidi, ať už na recepci, v restauraci, baru, na letišti... dovolená se nám prostě vyvedla a proto si ve svých myšlenkách procházím hotel, jdu recepcí od "našeho" pokoje, k bazénu anebo do restaurace...chodím po pláži a vidím to úžasné moře, co chvíli přístávat letadlo....

Vendulka, které budou teprve dva, nám několik dní po příletu říkala, že chce zpátky k moři... takže jakkoliv jsem váhala, zda na to není malinká a i když byly okamžiky, kdy jsme měli strach, zda jsme to neuspěchali (jako v letadle po cestě tam, domů byl let úplně na pohodu) , tak nelitujeme! Děti mají zážitek a já na to místo, hotel, lidi NIKDY nezapomenu... proto jsem zde tento článek i napsala... 

Čti celý článek
dannki
Včera ve 21:59 Čtené 5x

Chtěla bych poděkovat Modrému koníku a Pampers za možnost testovat kalhotkové pleny a pleny do vody. Byla jsem nadšená, protože jsme v podstatě poprvé něco vyhráli.  Nejdříve se v recenzi budu věnovat Pampers Pants Premium Care, které jsme testovali více, poté přijde na řadu Splashers.

Pampers Pants Premium Care

        Byla to naše druhá zkušenost s plenkovými kalhotkami od Pampers. Poprvé byl ale syn ještě ležící miminko, které nikam „neutíkalo“ při přebalování. Synovi je nyní rok a při každém přebalování „zdrhá“ a má mnoho jiných věcí na práci, než ležet a počkat, až ho přebalím. Většinou nezabírají moc ani nové hračky, či předměty, které normálně do ruky nedostane (Telefon, ovladač, stužka apod.).  

        U neposedného batolete jsou natahovací plenky trošku větší výhra než plenky s klasickým zapínáním, nicméně ani to není spása, většinou končí malý u mě na klíně a natahuji mu je jako tepláčky. Oceňuji, že si je malý nerozepne. S klasickými plenami už jsme totiž měli dvě nehody, kdy si malý sundal plenku.

        Plenky jsou jemné na dotek a dělají malý zadeček. Pás se krásně natahuje a přizpůsobuje tělu, nikde nic neškrtí a zároveň při „větší náloži“ nic neproteče ( bůh ví ale, jak by to bylo při průjmu například..). Při přebalení lze plenky opět stáhnout (což nedoporučuji, pokud je dítě pokakané), nebo se pás na bocích jednoduše roztrhne, plenka zamotá a vzadu na plence se použije modrý lepící proužek, kterým se plenka zabezpečí proti rozbalení.

        Plenky v pohodě vydrží celou noc a neprotečou. Nicméně prdelka syna bývala po noci vlhká, synovi to nevadí (je zvyklý, že doma používáme látkové plenky a v nich má to vlhko také). Nebývá z toho ani opruzený, problém je v posledním čase jen, pokud hned nezaznamenám, že je pokakaný a je v plence déle (je ale jedno, zda se jedná o jednoráz, či látkové pleny).  

        Dobrý je také žlutý indikační proužek, díky kterému člověk pozná už jen při sundání kalhot, zda je plenka již pročůraná či nikoli (při pročůrání proužek zmodrá). Moje zkušenost s jednorázovými plenami je ale taková, že je cítím ještě než je plena pročůraná až k proužku. U některých plen je tento zápach větší, u některých menší, ale cítím to u všech.

        Jako nevýhodu vidím také vyšší pořizovací cenu plenek.

        Celkově hodnotím plenky pozitivně, především to, že si je syn neumí rozepnout tak jako klasický jednoráz či látkové pleny. Velmi dobré jsou určitě plenky pro starší děti, které se učí na nočník. Plenky si jednoduše stáhnou a mohou jít na nočník.

Splashers
        Plenky do vody jsme využili dostatečně, jelikož chodíme každý týden na plavání plus jsme měli jednou i náhradní hodinu a byli jsme se také koupat u tchýně na zahradě.

Překvapilo mě, že v balíčku jsou plenky se dvěma různými obrázky (sluníčko, chobotnice), což je  super pro větší děti, mohou si vybrat, s jakým obrázkem se půjdou koupat tentokrát J.
        Splashers se natahují a přizpůsobují podobně jako Pants, nikde nic neškrtí, zároveň pěkně drží na těle, takže případný bobek to zachytí (nemáme odzkoušeno, za půl roku lekcí plavání malý neměl ani jednou nehodu). Při blbnutí ve vodě drží plavky na svém místě, takže dítě může skotačit, kopat nohama a plavky se ani nehnou. Dokud je dítě ve vodě, tak se nezdá, že by plenky byly nějak moc nasáklé nebo snad táhly dítě ke dnu. Stalo se nám ale, že když jsme vylezli z vody a držela jsem malého na ruce, tak jsem rukou zmáčkla plavky a teklo z nich vody a vody. Při prvních lekcích plavání jsme zkoušeli plavky od konkurenční značky a nic podobného si nepamatuji. Na dalších lekcích už jsme měli plavky látkové, které v podstatě žádnou vodu nezadržují.

        Plavky se sundají jako Pants buď stažením nebo roztržením na bocích. Bohužel ale chybí modrý lepící proužek, kterým by se plenka zabalila.

        Celkově jsme byli s plavkami spokojeni, nicméně jak jsem psala výše nemile mě překvapilo, kolik vody z nich teklo, když jsme vylezli z vody ven. Je na to potřeba myslet a hned plenu zmáčknout, aby voda vytekla. Když jsme totiž u tchýně malého hned zabalili do osušky a švagr si ho vzal na klín, tak skončil s úplně promočenýma kalhotama.

#test_pampers2

#recenze

Čti celý článek
skorotrojcatka
Včera ve 21:59
Hlásíme do světa, že Pepíček má další 2 zoubky venku! :heart_eyes::heart_eyes: 8 měsíců a 4 zoubky! :cherry_blossom::blue_heart::blue_heart:
Zobraz celou zprávu
(2 fotky)
slunickonika
Včera ve 21:45
Spolu na procházce... :boy: :woman: :two_hearts:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
haficek
Včera ve 21:33
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
monnn
Včera ve 21:30
Dnes studená sprcha,aniž bych se sprchovala :grinning:
jdu s malou ke sprše,tam holčička cca 8let ,proč jsem jdete ??
já- jdu ji osprchovat,sprchuji a stáhnu malé kalhotky ,tam plno kamínků ...(jsme u moře )
holčička -proč tam má tolik kamínků ??
já - protože v nich seděla
holčička - a vy jste její babička ??
já - ne maminka a utíkám rychle pryč :grinning:
Jasně jsem starší matka ,ale .......no ,přišla sprcha
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
slulunicko
Včera ve 21:29
Ahoj holky,vim ze nejste lekarky,ale nevite co by to mohlo byt??male se to udelalo cca pred 4mi dny...ma to cervene,posypane jakoby krupickoz,jen na te jedne tvari, jinde na tele to nema.jako ekzem mi to neprijde,nesvedi ji to,neboli ji to.je to suche,nemokva to.nesetkala ste se s tim nektera?
Zobraz celou zprávu
(2 fotky)
tinaprofi
Včera ve 21:25
:heart: :heart_eyes: (jo, jsou to dvojcata :grinning:)
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
jenyska4
Včera ve 21:24
Holky jdu na řadu chci objednat miminku šumíciho medvídka jaký máte prosím názor, využili jste, nejsou to vyhozené peníze a zase jen reklama a případně kteryho je víc druhů nejdražší je medvídek za 1700 děkuji moc
Zobraz celou zprávu
kami1984 AMBASADORKA
Včera ve 21:10 Čtené 158x

Do mailu mi přišel tento text, všimla jsem si, že koluje i na fcb. 

I kdyby nic, člověk se na 5minut začte a třeba si uvědomí, kdy naposledy sdělil partnerovi, že mu to sluší, poškrábal mu záda anebo jen spolu večer seděli, drželi s eza ruce a prostě spolu byli :slight_smile: 

Muž požádal o rozvod..
"Manželka mu napsala vzkaz, který by jste si měli přečíst všichni.. Budete šokováni...

Vrátili jsme se spolu s manželkou v tu osudnou noc domů. Manželka přichystala úžasnou večeři. Já ji chytil za ruku a řekl jsem jí: „Musím ti něco říct.“ Ona si sedla a beze slova jedla. Uviděl jsem bolest v jejich očích.

V tu chvíli jsem nemohl mluvit. Ale musel jsem se přiznat, že uvažuji o rozvodu našeho manželství. Téma jsem uvedl zcela klidně. Nevypadala ani rozzlobeně. Manželka se pouze se zeptala: „Proč?“
Já jsem se odpovědi na tuto otázku vyhýbal. Teprve to ji rozzlobilo. Hodila po mě nějakou věc, kterou měla po ruce a křičela na mě, že nejsem muž, kterého si brala! V ten den jsme spolu už nepromluvili. Plakala celou noc. Věděl jsem, že chtěla především vědět, co se s našim manželstvím stalo. Nemohl jsem ji na tuto otázku odpovědět. Zkrátka jsem ji už nemiloval. Mé srdce patřilo Janě, kterou jsem potkal během našeho manželství. Mé ženy jsem litoval.

S obrovským pocitem viny jsem podepsal rozvodové papíry, v nichž stálo, že si žena může nechat dům, auto, a 30% podílu v mé společnosti. Podívala se na tyto rozvodové papíry a roztrhala je na kousíčky. Žena, která se mnou strávila 10 let svého života mi byla najednou strašně cizí. Bylo mi líto všeho času i energie, který promrhala tímto manželstvím. Ale nemohl jsem změnit fakt, že nyní miluji Janu. Nakonec se přede mnou rozplakala. Její pláč byl pro mě na jednu stranu velkou úlevou. Myšlenka rozvodu se zdála být po několika týdnech jasnější a reálnější.

Druhý den jsem se vrátil domu pozdě. Žena zrovna něco psala… Večeři jsem samozřejmě již nedostal, tak jsem si šel rovnou beze slov lehnout. Byl jsem velmi unavený po celém dni s mou milovanou Janou, nebyl tedy nejmenší problém usnout. Když jsem ráno vstal, stále byla u stolu a psala. Nestaral jsem se o to, co tam píše, tak jsem si šel opět zdřímnout.
Ráno mi žena prezentovala podmínky rozvodu: nic ode mne nechce, pouze po mně požaduje, abychom se měsíc před našim rozvodem snažili žít jako normální rodina. Jako dřív. Její důvody byly zcela rozumné: syn měl důležité zkoušky a proto jsme ho nechtěli našim rozvodem stresovat.

Bylo to akceptovatelné. Navíc mne však požádala abych si připomněl, jak jsem ji nesl ze svatební místnosti a abych ji během tohoto měsíce nosil takto každý den až k vchodovým dveřím. Myslel jsem si, že se zbláznila. Aby však byly poslední dny našeho manželství snesitelnější, souhlasil jsem.

Janě jsem o rozvodových podmínkách řekl. Ta se jim jen smála a odsekla, že jsou tyto požadavky mé ženy velmi absurdní. Řekla, že bez ohledu na to, jaké triky moje manželka zkusí, i tak musí čelit rozvodu.

Mě a mou manželku již nespojoval žádný fyzický kontakt, od chvíle, kdy jsem přednesl téma rozvod. Když jsem ji vynášel z ložnice poprvé, bylo to dost neohrabané. Náš syn nám tleskal a pokřikoval něco ve smyslu, že táta drží mamku pevně v náručí. Jeho slova se mě hodně dotkla.

Od ložnice přes obývák až ke dveřím. Nesl jsem ji na rukou více než 10 metrů. Zavřela oči a jemně dodala: „Neříkej synovi o rozvodu.“ Nenápadně jsem přikývl. Cítil jsem se hodně smutně. Před vchodovými dveřmi jsem ji postavil na zem. Počkala na autobus a jela do práce. Já jel do práce autem.

Druhý den to bylo celé o něco přirozenější. Žena se mi opřela o hruď. Cítil jsem její krásnou vůni. Uvědomil jsem si v tu chvíli, že jsem se na ni pořádně nezadíval už velmi, velmi dlouhou dobu. Už nebyla ta mladá dívka. Měla několik vrásek a prošedlé vlasy. Naše manželství ji velmi poznamenalo. Na chvilku jsem měl výčitky, co jsem to s ní udělal.

Čtvrtý den když jsem ji zvedl, pocítil jsem určitou intimitu mezi námi. Tato žena, které jsem se dlouho nevšímal, mi dala 10 let svého života. Pátý a šestý den se to opakovalo. Janě jsem o tomto vůbec neřekl. Měsíc plynul a nošení mé manželky bylo jednodušší a snazší. Pravděpodobně to bylo každodenním cvičením a moje ruce posílily.

Jedno ráno se rozhodovala, co si má obléct do práce. Vyzkoušela si několik šatů, ale nemohla si vybrat. Vzdychla, že všechny šaty jsou jí příliš velké a velikosti ji nesedí. V tu chvíli jsem si uvědomil, že hodně zhubla a to byl ten důvod, proč bylo její nošení v náručí každý den lehčí a lehčí.

Najednou mi to všechno došlo … měla v srdci tolik bolesti a hořkosti. Podvědomě jsem se jí dotkl.

V tu chvíli přišel náš syn a řekl, že je čas maminku odnést ke dveřím. Vidět svého otce, jak se jen letmo dotýká maminky je důležitou součástí jeho života. Manželka syna přivolala, ať přijde blíž a pevně ho objala. Odvrátil jsem zrak, protože jsem se bál, že mi tenhle pohled změní názor na rozvod i když jsem Janu miloval. Pak jsem ženu zvedl a nesl ke dveřím. Její ruce objaly můj krk velmi něžně a jemně. Já ji držel pevně, bylo to stejné, jako v náš svatební den.

Její váha mi začala dělat velké starosti. Poslední den, kdy jsem ji nesl to bylo těžké. Sotva jsem udělal krok. Syn odešel do školy. Pevně jsem ji chytil a pošeptal jí, že jsem netušil, že našemu životu chybí intimita. Odešel jsem i já …Jel jsem za mou Janou. Vyběhl jsem shody. Jana otevřela: „Promiň Jano, už se rozvádět nechci!“

Jana se na mě podívala překvapeně a dotkla se mého čela. „Máš horečku?“ Řekla. Sundal jsem její ruku z mého čel a dodal jsem: „Promiň Jano, už se prostě nechci rozvést. Manželství bylo nudné protože jsem si nevážil detailů každodenního života. Ne proto, že by mě manželství a žena omrzelo. Za ten čas, co jsem ji nosil v náručí jsem si uvědomil, že je mou povinností ji nosit na rukou každý den dokud nás smrt nerozdělí!“ Jana vypadala jakoby se právě probudila.

Dala mi pořádnou facku, zabouchla dveře a rozplakala se. Sešel jsem po schodech dolů a sedl jsem si do auta. V květinářství jsem objednal velkou kytici. Květinářka se mě zeptala, co má napsat na kartičku s přáním. Usmál jsem se a napsal jsem do ní: „Budu tě nosit na rukou dokud nás smrt nerozdělí.“

V ten večer jsem přišel domů s květinami v rukou a úsměvem na rtech, vyběhl jsem po schodech a našel jsem manželku ležet mrtvou v posteli. Už měsíce bojovala s rakovinou a já jsem byl tolik zahleděný do Jany, že jsem si toho nevšiml. Věděla moc dobře, že brzy zemře, a chtěla mě ochránit před jakoukoliv negativní reakcí a výčitkami našeho milovaného syna. Alespoň v jeho očích jsem byl ten milující manžel …

Malé detaily našeho života jsou to, na čem ve vztazích opravdu záleží. Není to majetek jako dům, auto, či peníze. Tyto věci vytvoří příznivé prostředí pro naše štěstí, ale nejsou štěstím samotným.

Najděte si proto čas a dělejte se svou láskou maličkosti, které Vám přijdou malicherné, ale jsou důležité. Mějte šťastné manželství!

Když se o tomto článku s nikým nepodělíte, nic se nestane.

Pokud ano, možná sobě nebo někomu jinému zachráníte manželství a lásku.

Čti celý článek
jenyska4
Včera ve 20:52
Holky čím dostat flek z trička od melounu namocila jsem vyprala a pořád tam je... Pořád tady čtu o nějakém savu, ale nikdy jsem si to nezapsala je to na barevnem tričku a další flek je od písku na kalhotách poraďte prosim
Zobraz celou zprávu
renatka16
Včera ve 20:24 Čtené 11x

Pampers pants

Dceři je 10 měsíců a měly jsme možnost vyzkoušet Pampers pants. Je to aktivní dítě. Leze po čtyřech, staví se a zkouší dělat první krůčky. Když se mi plenky dostaly do ruky, líbil se mi design i to, jak je plenka měkká a lehká. Trochu ale zapáchá chemií. Plenky se jednoduše oblékají a hezky sedí.  Manžety pěkně obepínají nožičky. Plenka je vyšší v pase, takže hezky drží a neshrnuje se. Ani při vykonání potřeby plenka nesjíždí dolů. Plenka se dá po bocích roztrhnout, takže sundání je rychlé a jednoduché, pokud je dítě na zemi. Já jsem zvyklá pokakanou plenu sundávat dceři nad umyvadlem a hned umýt dupku pod tekoucí vodou. V tomto případě není sundávání pleny vůbec jednoduché. Plenka má na zadní straně pásek, kterým se má použitá plena zalepit. S tím jsem se ale moc neskamarádila a pořád jsem nevychytala způsob, jak plenu pořádně zabalit. Pokud dcera neměla plenu na sobě moc dlouho, bylo vše v pořádku. Když jsem jí plenu nechala déle, sice neprotekla, ale dcera byla otlačená, měla mokrou kůži a začala se jí dělat opruzenina. Tyto pleny jsou i poměrně drahé. Pampers pants možná dám ještě šanci v době, kdy se bude dcera učit chodit na nočník. Do té doby zůstaneme u klasických plen, které používáme a které nám vyhovují.

Pampers splashers

Dcera miluje čachtání ve vodě, a když jsme poprvé vyrazily na místní koupaliště, použila jsem klasické plenkové plavky s „lepítky“, ale moc nadšená jsem nebyla. Dcera měla tendenci plenku neustále rozlepovat, takže jsem ji musela znovu zalepovat a upravovat. Plenka nedržela tvar a byla nakřivo. Toto u plenkových kalhotek do vody Pampers splashers odpadá. Když se mi dostaly do ruky, těšila jsem se, až je vyzkoušíme. Plenka se obléká jako kalhotky a hezky sedí. Plenky nenasáknou vodu a lemy kolem nožiček nepropustí žádnou nečistotu. Plenku jsem dceři vždy na suchu sundala, a když jsme šly znovu do bazénu, tak jsem ji opět jednoduše nandala. Nezaznamenala jsem žádnou reakci na kůži. Při znečištění se dá roztrhnout na bocích. S plenkovými kalhotkami Pampers splashers jsem spokojená. Ten pravý zátěžový test nás teprve čeká. Pampers splashers rozhodně přibalím do kufru a poputují s námi na dovolenou k moři. 

Moc děkuji za možnost otestování těchto dvou produktů pampers :slight_smile:

#test_pampers2

 #recenze 

Čti celý článek
kristynka97
Zpráva byla změněna Včera ve 20:22
Ahojte, jdeme se Svámí podělit o zkušenosti s testováním Pampers premium care a splasher :blush: ale prvně bychom chtěli poděkovat koníků za tu možnost, byl to úžasný pocit když jsem se dozvěděla že si vybrali Gábinku :slight_smile: Ani nevím kde dříve začít ale asi u Pampers premium care, ty jsme používali téměř každý den takže máme vážně otestováno.


Pampers premium care jsou úžasné má několik kladných bodů, premium jsme používali už v porodnici, má jeden úžasný proužek který signalizuje že je čas na prebaleni ten mi na začátcích hodně pomohl věděla jsem kdy už je čas, a teď když jsem mohla vyzkoušet i kalhoty byla jsem nadšená Dcerka přebalování moc nemusí vždy se u toho vzteká pokud je plinka jen pocurana mohu ji sundat i ve stoje, hlavně i obléknout :blush:


Plinka hlavně splňuje všechny požadavky, Dcera ji neprocura jako ostatní plinky a není opruzená je naprosto v suchu kde to jde hlavně poznat přes noc, málo kdy prebalujeme v noci :slight_smile: hlavně jsou výborné i v tom že narozdíl od jiných plenek nespadnou když Dcerka běhá tak plinka krásně drží narozdíl co u jiných máme zkušenost že s dcerky spadli.

A teď bych ráda přešla k Pampers splasher.

Když jsem balíček rozbalili byla jsem už ohromená tím jak jsou krásně barevné ale to nadšení ještě teprve přišlo po vyzkoušení, plinka byla i po namočení vzhledově jako suchá i Gábinka se v ní cítila pohodlně a bezpečně když byla jaká koliv nehoda plinka nic nepropustila :slight_smile:

Jako u ostatních ze kterýma máme tu zkušenost, byla jsem z nich naprosto nadšená Pampers jaké koliv jsou pro mě jistota kvality, ke které se vždycky velmi ráda vracím, jsem maminka která ráda zkouší nové věci takže jsme vyzkoušeli mnoha značek ale tyhle jsou naše oblíbené, splňují vše co slibují.


Ještě jednou bychom moc chtěli poděkovat za tak úžasnou zkušenost testovat, velké díky Modrému koníků :wink: Byli jsme moc spokojení

#test_pampers2 #recenze
Zobraz celou zprávu
(9 fotek)
nika82
Včera ve 20:08
Nepoznate niektora toho pana s chlapcom na voziku

Hledáme s Trouble gangem tohohle jejich fanouška z akce České Hrady na Točníku.

Fotku jsem o víkendu sdílel s tím, že mě zaujalo, jak zřejmě otec, celý koncert Trouble gangu, držel hlavu svého invalidního dítěte, aby koncert vidělo a které, dle oblečení Trouble gang, je jejich velkým fanouškem.

Teď zkouším sílu internetu. Tohoto pána s dítětem kluci z Trouble gangu hledají, zatím neúspěšně. Prosím

SDÍLEJTE TENTO PŘÍSPĚVEK

aby se našli. Třeba to jsou Vaši sousedi nebo lidé, které denně potkáváte.
DÍKY!!!!
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
adenka84
27. dub 2017
"HUBNUTÍ" 113 fotek 2 nové fotky
romanina
Včera v 19:50
Po dlouhé době přidané fotečky, dlouho jsem tu nebyla :wink::slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(7 fotek)
hhhanicka
Včera v 19:23
Jaky nejlepsi moucnik delate z merunek? Mame toho mraky a uz mi dochazi napady. Dekuji.
Zobraz celou zprávu
klko
Včera v 19:14
Dobrý večer přeji holky, jsem úplně bez napadu. Prosím inspiraci, co zítra na oběd? :fearful:
Zobraz celou zprávu
1katycz1
Včera v 18:46
Dárečky ke třetím narozeninám kdyby potřeboval někdo inspiraci :slight_smile: já osobně mám ráda hračky ke kterým jde přikupovat příslušenství nebo rozšíření :slight_smile: takže jsme vybrali panenku Baby born starší sestřičku,vláčkodráhu a na doporučení tady Albi tužku a má tedy zatím velký úspěch :slight_smile: ke všemu se dají kupovat doplňky takže nemusíme příště přemýšlet když bude potřeba menší darek :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
red_cabbage
Včera v 17:47
Zoo Dvur Kráslove :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
(2 fotky)
astrid_sk
Včera v 17:28
Skusili sme lahev Medela Calma pre dvojtydenni mimi a v navode pisu, ze ma tiect len ked saje. Neviem ci delame nieco spatne ale nam tecie dost, daleko viac nez ked sme davali hadickou cez malicek. Delame neco spatne nebo je ta lahev snad na reklamaci?
Zobraz celou zprávu
venouska
Včera v 17:23
Další hračky pokořeny :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
1katycz1
Včera v 17:06
Slavíme :birthday::heart:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
elinkal
Včera v 16:22
Prcek spí v kočárku a já vyhlížím tu bouřku, už prší všude jen ne u nás :pray:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
Strana
Předchozí Strana
Další