Novinky
dayella
Dnes v 00:00
#podzim_s_viledou

Mám dva kluky, ročního a dvouapůlletého. Domácí práce děláme společně, já uklízím a mladší mi přerovnává věci v kuchyni, občas má pocit, že jsou některé věci nadbytečné, tak je neváhá okamžitě hodit do koše. Z bytu se stal Bermudský trojúhelník, záhadně v něm mizí kuchyňské vybavení. Starší už z toho vyrostl a když chce, tak rád pomůže naplnit a zapnout pračku, vystát bo*děl ze země, utřít loužičky... atd. Ale, že by po sobě uklidil hračky, to neeeee.
Zobraz celou zprávu
kackarub
Včera ve 23:29
Dárek od strejdy :blush::slight_smile:

A s tím se pojí jeden můj dotaz.
Nevíte někdo jestli jde nějak zablokovat točení volantem?
Když ho v tom vozíme přes dálkové ovládání, tak mu pedál nefunguje, ale volant ovládat muže.
Zobraz celou zprávu
adriene
Včera ve 22:41
Čas... nezastavíš :wink:
Zobraz celou zprávu
sarka_28
Včera ve 22:31
Hezký den :blush::yellow_heart:
Zobraz celou zprávu
wawwaw
Včera ve 22:25
Tak a dnes jsme testovali naše BIO odtucneny tvaroh, čerstvý přírodní sýr, jablíčka, mouku pšeničnou celozrnnou a vločky :slight_smile: a pridanim pár ingrediencí z toho vznikl tento skvělý podzimní koláč :heart:️ jablickovy se skořicovym tvarohem a posypkou. Mým klukům moc chutnal..už máme jen půlku :slight_smile:) tak snad zbyde na snídani :slight_smile:) sice vzhled není vyšperkovaný, ale zase je to fakt bašta...recept hodím zítra :slight_smile: #test_billa
Zobraz celou zprávu
roxolanka
Včera ve 22:11
#podzim_s_viledou

Jonášovi jsou necelé dva roky a úklid je pro něj zatím ještě hrou, takže ho to baví. Je nadšený pokaždé, když může běžet s papírem do koše. Bohužel to má i svá negativa, neb rád nejdřív bordel udělá a pořádnej, aby ho potom mohl uklízet :laughing:
Zobraz celou zprávu
kubuska
Včera ve 21:36
#test_canon2 Den treti.
.
Dnes mi dosel prvni balicek fotopapiru. Testovala jsem totiz opravdu krutoprisne, zitra totiz nejspis nebudu mit cas, tak jsem testovala jeste aplikaci. Ale o tom potom az se vyspite. Dneska to nebude ani vtipne. Nemam na to kapacitu, veskere zasoby vtipu jsem dnes vycerpala v nasi terminove skupince.
.
Takze ty fotky. Je to format 5x7,6cm takovy malinky. Takze na krajinku to fakt neni :joy:. Je tam hodne videt rozdil mezi fotkou ze zrcadlovky a fotkou z fotaku. Natoz je-li fotka upravena napriklad vinstagramove aplikaci.
Barvy jsou vzdy o trosku tmavsi nez ja na svem huawicku p smart vidim. Vidite, budu muset zkonfiskovat muzuv telefon a vyzkouset to z nokie nebi co to ma :joy:.
Trosku hur to snasi prechody mezi svetlem a tmou, coz je videt hlavne na oblicejich (fotka deti s drstniky). Cernobila je opravdu do modra, telefon mi to nenasnima, ale v realu to tak je.
.
Prijemny prekvapenim ale je to, ze papiry jsou lepici :heart_eyes:.
.
Jdu spat, jsem grogy. Dobre, dojdu si jeste pro toffiffee nebo tak nejak a dam si jedno (+ 5) kapurkovych. :joy::see_no_evil:
.
Dobrou noc a zitra lepe!
Zobraz celou zprávu
lenkalagronova
Včera ve 21:26
Dnes je tomu našemu zlatíčku 1 ROK :heart_eyes: Jakoby to bylo včera :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Včera ve 21:11
Asi to je profesionální deformace, ale nemůžu si pomoct a ty vtípky ze školního prostředí prostě miluju :slight_smile:

A otázka za 10 bludištaku : Přinesli jste někdy domů poznámku? Jestli jo, tak za co?

Já na základce měla poznámek hodně, většinou za "kecani" v hodinách a dokonce jsem dostala i dutku. A do dneška cítím, jak strašně nespravedliva byla!!!
Zobraz celou zprávu
kordicem
Včera ve 20:52
Kočárek připraven :relaxed:
Zobraz celou zprávu
vendulak
7. zář 2018
Svačinky do školy pro Nelinku 31 fotek 4 nové fotky
zrofka
Včera ve 20:09 Čtené 31x

#test_sunarek #recenze

Konec testování nastal..

Sice u nás asi o něco dříve. Jak se po křupínkách zaprášilo.

A mě čeká milá povinnost napsat recenzi.

Když jsem viděla, nabídku na testovní těchto křupinek,tak jsem byla mile překvapená,že existují i zeleninové.

V obchodě jsem se totiž se zeleninovýma ještě nesetkala. (ale již mam zjištěno, v jaké řetězci tuto mnamku mohu pořidit).

Testování se týkalo dětiček od 1 a myslím,že do do 6let. To bylo přesně pro nás. Vojtíšek v té době měl 18 měsíců a Tadeášek 6let.

Kluci milují zeleninu. Tak mě strašně zajímala reakce na tyto křupky.  Nevěřila jsem,že Modrý koník vybere právě nás. O to mile jsem překvapená zprávičkou,že křupky budeme testovat.

Křupky nám přišly v pondělí. Zrovna když jsem šla s Vojtíškem vyzvednout Tadeáška ze školy. Schválně jsem nechala krabici doma, a těšila se,až jí s klukama společně rozbalíme.

Modrý koník mi prozradil,že součastí balíčku bude i dáreček.

Čekala jsem maličkou drobnost. A dáreček mi udělal obrovskou radost. I když jsem si celou dobu lámala hlavu, proč balení tří sáčků křupek je v takové velké krabici. 

Bylo to opravdu originální. Košíček a mrkve. :slight_smile: Košíček se sáčky mame v kuchyni vyzdobené a stále mi připomíná překvapení od koníka. :slight_smile:

Opravdu jsem z toho měla velkou radost. 

Kluci se s radostí vrhli do křupek. I když jsme testovali postupně. 

Jako první jsme rozbalili čočkové.

Ano, přiznám se. 

Byla jsem zvědavá, jak asi chutnají a nějak jsem si to neuměla představit.

Tadeášek jak věděl,že je to z čočky, tak se moc netvářil. Možná, kdybych mu neřekla,že je to čočka tak by to zdlábnul. Tak jsem se aspon poučila na další rozbalení balení.

Vojtíšek nezklamal. Je to obrovsky jedlík. Jí rád a všechno. Chutnali mu.

Jako druhé byly hráškové.

Ty měly u kluků větší úspěch.

Tadeášek jen pronesl,že jsou lepší jak ty čočkové. 

Vojtíšek opět nezklamal a křupínky chodil papkat. Až je spapal.

Největší úspěch u nás měly křupky mrkvové. 

Ty už jsme domů i koupili. Po těch se zaprášilo hodně rychle. I Tadeášek řekl,že jsou nejlepší,a že mu chutnají a zda by si  nemohl vzít pár do školy. Že dá ochutnat kamarádovi. I jemu mkrvíčka chutnala nejvíce.

Testovací křupky jsem zkusila vzít do mateřského centra u nás ve městě. 

Ochutnávaly i maminky. Prckům nejvíce chutnaly mrkvové křupky. Ani mě to nepřekvapilo, jako druhé hráškové a  čočkové moc úspěchu neměly :( 

I maminky se divily,že o těchto zeleninových křupkách neslyšely. Hned jsem jim sdělila, kde se dají sehnat, a dneska je na akcičce měli :D

Toť u nás asi vše. Moc bych chtěla poděkovat Modrýmu koníku, že nás vybral. Opravdu jste mě i klukům udělali obrovskou radost.

Čti celý článek
makynaeliska
Včera ve 20:01
#male_lasky Dnes zapnu vyjimecne podruhe,protoze???Tam bude moje kamaradka s dvojcatkama tak jsem zvedava :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
charli123
Včera v 19:33
Když má malej chuť na čokoládu a maminka ví že bez ni neusne :joy: :joy: tak pak tatínek musí rychle do krámu :joy: :joy: :joy:
Zobraz celou zprávu
misa_lovi
Včera v 19:27
Krásnou dobrou noc vám přeje náš malý zákazníček Adámek :heart_eyes: Máte nějaké své večerní rituály? Usínají děti třeba se svou oblíbenou hračkou, dečkou, čtete pohádky, škrabkáte na zádech...? :sleeping: U nás vedl plyšový pejsek alias Mimišek a držení za ručku :heart:
Zobraz celou zprávu
orchidis
Včera v 19:18
Holky, tip na ubytování někde u Jihlavy? Se snídaní, s bazénem a fara Rancířov ne, tak už má plno. Prostě nějaký ráj pro rodiny v přírodě na Vysočině u Jihlavy? Moc díky a tipy na ubytko v Jihlavě prosím ne, je tam nějakej festival a beznadějně plno :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
stastnulka
10. říj 2018
Moje šicí úchylka.. 114 fotek 2 nové fotky
sonisek
6. říj 2017
Snažení... 6 fotek 1 nová fotka
dexin
Včera v 18:27
Když jsem byla těhotná s dvojčaty, měla jsem spoustu neznámých, ale moc jsem si přála porodit přirozeně, proto jsem napsala tehdy primáři MUDr. Ondřeji Šimetkovi, abych se zorientovala, co je možné a co ne. Psala jsem mail kolem desáté hodiny večer. Obratem mi odpověděl a nabídl mi možnost se setkat. Na schůzku ve své pracovně přišel se zpožděním, protože předtím vedl náročnou operaci. Mile se zeptal, jestli si nedáme kávu a byl velmi příjemný, vůbec se nás nechtěl zbavit a věnoval nám svůj čas jako VIP pacientům, byť jsme se neznali. Vzbudil ve mně dojem, že se postará o má přání a já se nemusela bát, že na mě bude vyvíjen nějaký nátlak, když přijedu rodit své děti, a tak mě uklidnil. V den porodu přišel na porodní box, po porodu mi poblahopřál. Před odchodem z porodnice jsme se potkali ve výtahu a velmi srdečně se mě ptal, jestli vše proběhlo, jak jsem chtěla a zda jsem spokojená. Asi 14 dní po porodu mi napsal mail s gratulací. Řekněte mi, zda se takto běžně chovají lékaři, kteří vás viděli dvakrát v životě? Od té doby se s ním takto kontaktovalo nepočítatelně žen. Ty, o nichž osobně vím, mají stejnou zkušenost jako já.

Jako dula mám možnost nahlédnout do prostředí gynekologicko-porodnické kliniky častěji a musím říct, že to pracoviště co se týče mezilidských vztahů kvete. Personál tam baví pracovat. A nejen to, hemží se to tam kvalitními lékaři a porodními asistentkami. Odbornost pracoviště je vysoká. Tak vás prosím, podepište petici a umožněte tomuto skvělému chlapíkovi, aby se mohl vrátit tam, kam patří, tedy do funkce přednosty gynekologicko-porodnického oddělení FNO, ze které byl odvolán z jakýchsi pomatených čachrů, ze kterých zůstává rozum stát.

Prosím o sdílení.

https://e-petice.cz/petitions/petice-proti-odvo...
Zobraz celou zprávu
makynaeliska
Zpráva byla změněna Včera v 18:24
Já si až dneska na krabici všimla,že se dává tableta do myčky i s obalem :joy:Ty jo to je super :blush:

#test_sunlight
Zobraz celou zprávu
mistrulka
Včera v 18:13
Krásný podvečer, holky prosím vás....Vy co máte tady Rotvíky....s čím si vaši méďané nejraději hrajou...a co jim chvíli vydrží...nejlépe i s odkázkem prosím...ten náš mám pocit, že všechno vydrží jen jednu procházku :slight_smile: díky
Zobraz celou zprávu
tereza2016h
Včera v 17:56
Jakou z techto rybek máte nejraději?:wink: klidně typ i s receptem. Zítra jede manžel do rybarstvi a já nevím,jakou dobrotu si uděláme. Asi to úplně nemusí být úhoř za 300/kg:sob::joy:
Zobraz celou zprávu
pistalkamoni
Včera v 17:24
Maminky už jste vracela některá zboží zakoupené na Lidl e-shopu? Bylo vrácení zboží bez problémů?
Zobraz celou zprávu
eelliisseevvaahh
15. srp 2018
Mé šité i nešité 139 fotek 2 nové fotky
misa_lovi
Včera v 16:56
Milé maminky, zrovna probíhá na Fóru další soutěž o naši RETRO kolekci LOVI :wink: :heart_eyes: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-lovi/sout...
Zobraz celou zprávu
misa_lovi
Včera v 19:27
Krásnou dobrou noc vám přeje náš malý zákazníček Adámek :heart_eyes: Máte nějaké své večerní rituály? Usínají děti třeba se svou oblíbenou hračkou, dečkou, čtete pohádky, škrabkáte na zádech...? :sleeping: U nás vedl plyšový pejsek alias Mimišek a držení za ručku :heart:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další