Novinky
kristynapetrlikova
Včera ve 23:53
Moje malá vlasatice dnes „slavila“ 4 měsíce na světě,hezky pase koníky, pretáčí se na bříško, zajímá se o hračky, pomalu umí držet hrníček s čajem, směje se nahlas a píská jak o život no a taky už jsme zjistily na co jsou nohy, no přece do pusy:see_no_evil:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
zebra2009 AMBASADORKA
Včera ve 23:20 Čtené 14x

V první řadě bych chtěla poděkovat Modrému koníku za možnost testovat kosmetiku Baby Dove v uplynulém měsíci. Do tohoto testování jsem přihlásila především naši nejmladší dcerku (4 měsíce), u které jsem zatím příliš mnoho kosmetiky nezkoušela. Byla jsem tedy zvědavá, jak jí bude vyhovovat.

V balíčku, který dorazil jsme měli možnost testovat především řadu Rich Moisture spolu s jedním produktem z řady Sensitive Moisture. No, a jak celé testování dopadlo v naší rodině? Tomu budu věnovat tento článek.

Hned první večer jsme otestovali Mycí gel na tělo a vlásky Rich Moisture. Emička od narození vodu skutečně miluje, takže zatímco jsem jí koupala, byla spokojená jako želvička. Po koupání její pokožka příjemně - ovšem nevtíravě - voněla.

Po koupání jsme tedy rovnou vyzkoušeli i druhý produkt - Zklidňující tělové mléko Rich Moisture. Mléko se krásně roztírá, takže jsem ho bez problémů lehounce vetřela do pokožky. Po této kombinaci byla pokožka nádherně hydratovaná, jemná a příjemně voňavá.

Oba dva produkty současně testovali i kluci, kdy se z koupelny vždy ozývalo: "Mmmmm, to je vůně..." :slight_smile: Večer při čtení pohádky na dobrou noc bylo super, jak všichni tři shodně voněli nevtíravou vůní čistoty.

Další den jsme začali s testováním Krému proti opruzeninám Rich Moisture. Na tento krém jsem byla skutečně zvědavá, protože dosud jsem vždy měla dobrou zkušenost pouze s jedním konkurenčním produktem, ke kterému jsem se už u synů vždy vracela. Po otevření byl krém příjemné parfemace stejně jako ostatní produkty z řady Rich Moisture. Zaujalo mne především to, že se skutečně jedná o lehký dobře roztíratelný krém. Není to tedy žádná hutná mastná "pasta", která by se obtížně roztírala. Krém jsme poctivě testovali celý měsíc a pokožku po celou dobu krásně ochránil. Za nás tedy velké překvapení celého testování a maximální spokojenost.

Současně jsme vyzkoušeli i Vlhčené čistící ubrousky Rich Moisture. Musím říci, že sice na ně u dcerky neproběhla vyloženě alergická reakce v podobě nějakého agresivního podráždění, ale po jejich použití jí vždy na nějakou dobu pokožka zčervenala. Ubrousky jsou dost parfémované, proto myslím, že jsou vhodnější pro starší děti minimálně od jednoho roku výše. Používali je nakonec tedy především kluci venku a na výletech na utření rukou nebo pusy a jejich pokožka ubrousky snášela naprosto bez problémů. Oceňuji u nich především jejich balení, kdy se vždy vytáhne pouze jeden ubrousek.

V uplynulém měsíci se nám na umyvadle rovněž zabydlela Krémová tableta na mytí Rich Moisture. Tu jsme používali kompletně celá rodina a u všech toto mýdlo zanechává hydratovanou pokožku bez vysušení. Je rovněž po namydlení příjemné krémové nemastné konzistence a velice decentní parfemace.

Dále jsme v uplynulém měsíci testovali Mycí gel na tělo a vlásky Sensitive Moisture. Oproti řadě Rich Moisture je tento gel takřka bez parfemace a pro úplné miminko bych ho spíše doporučila. Nakonec se u nás ustálilo, že mycí gel z řady Sensitive Moisture jsem používala pouze na dcerku a Rich Moisture používali i synové.

No, a posledním testovaným produktem je Šampon pro dětskou pokožku hlavy Rich Moisture. Emička ještě příliš vlásků nemá, takže za nás stačilo vždy mýt pouze mycím gelem na tělo a vlásky z řady Sensitive Moisture. Nicméně největší ocenění získal šampon od prostředního synka Kubíčka díky tomu, že vůbec ale vůbec neštípe do očí. Tak jako jsem Kubíka vždy musela "ukecávat", že umyjeme večer vlásky, tak od této doby se vždy upomíná sám, že je čas opět umýt vlásky. :slight_smile:

Sečteno, podtrženo, musím říci, že se kosmetika Baby Dove během uplynulého měsíce zabydlela u nás doma a jednotlivé produkty si "našly" skalní příznivce. U nejmladší dcerky Emičky jednoznačně vede mycí emulze na tělo a vlásky Sensitive Moisture a krém proti opruzeninám Rich Moisture. Prostřední syn Kubíček je nadšený z šamponu pro dětskou pokožku hlavy Rich Moisture a nejstarší Adámek si oblíbil mycí gel na tělo a vlásky Rich Moisture. Krémovou tabletu na mytí Rich Moisture jsme si oblíbili více méně všichni. Za naši rodinu tedy mohu produkty kosmetiky Baby Dove jedině doporučit.

#test_babydove

#recenze

Čti celý článek
marikura
Včera ve 23:19
Miláčci květen 2018
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
sisa158
Včera ve 22:55
Dobrý večer,
prosím,doporučte mi nějakou dobrou(co nejspolehlivější a nejpřesnější) kojeneckou váhu.
Předem moc děkuji:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
thecaroline
Včera ve 22:28 Čtené 12x

Prvně bych chtěla poděkovat koníkovi za možnosti vyzkoušet tuto kosmetiku.

Když mi přišla zpráva, že jsem byla vybrána do testování kosmetiky BabyDove byla jsem tak nadšená! 

Čekala jsem, že v balíčku bude jen pár věcí ala mýdlo, krém a ubrousky, protože podle čtení v příspěvku byly zmíněny dvě řady tak jsem to pochopila tak, že každá maminka dostane k testování jendu z nich. 

Po rozbalení balíku jsem byla mile překvapená! Jelikož jsem v něm našla

Řada rich moisture:

Mycí emulzi na vlasy a tělo 400 ml

Krém na opruzeniny 42 ml

Tuhé mýdlo 75 ml

Šampón na vlásky 200 ml

Vlhčené ubrousky 50 ks

Tělové mléko 200 ml

Řada sensitive moisture:

Mycí emulze na vlasy a tělo 200 ml

Hned na první pohled mě uchvátil design těchto výrobků. Ani velké, ani malé balení prostě tak akorát a hlavně kosmetika BabyDove nemá klasický tvar nádob ala válec. 

Mycí emulze od BabyDove má praktickou pumpičku kterou velice oceňuji jelikož nemám ráda ty “tuby” které se musí otevřít, otočit, vymáčknou obsah popřípadě střepnout když emulze dochází, otočit a zavřít. Zmíněný postup je pro mě moc zdlouhavý hlavně pokud Vendulína je unavená nebo nemá svůj den tak je třeba vše rychle šup,šup takže pumpička je TOP! 

Co se týče vlhčených ubrousků velikost akorát, nejsou nijak moc parfémovaně vlezle což je super. I přes to, že nejsou nijak moc parfémované tak se prcka od Vendulíny začala opruzovat. Prvně jsem nevěděla jestli je opruzenina jako reakce na vlhčáky od BabyDove nebo se třeba v plence jen zapařila. Každopádně jsem vlhčáky nepoužila dokud opruzenina z prcky nezmizela. Po zhojení prcky jsem vlhčáky použila, ale prťka začala opět červenat takže opruzenina byla reakce na tyto vlhčáky. Zbyla mi větší polovina balení když jsem je naposledy použila na Vendulínu, ale využila jsem je já sama na sobě :blush:.

Tělové mléko BabyDove má dobrou konzistenci tak akorát takže spokojenost. Dobře se roztírá, rychle se vztřebává, je podle mě trošku mastný hůř se mi Vendulínu oblíkalo, ale nic co by vadilo. 

Tuhé mýdlo jelikož si Vendulína ještě nemyje ručky když příjdeme z venku, po WC atd tak jsem jej využila tak, že když Vendulina zahlásila “hnědý kód” a musela jít pod vodu tak jsem tuhé mýdlo použila na umytí prťky. Dobře mydlí, nevysušuje, ale osobně dám přednost mycí emulzi, protože nemám ráda ten vrzavý zvuk po vymydlené kůži :grinning:

Šampón pění i na hlavičce která je chabě pokrytá kšticí :grinning: Vendulína má asi 7 vlasů na hlavě a uprostřed pěkného vlka :grinning:, ale i tak pění,mydlí a myje! Super!

Krém na opruzeni BabyDove konzistence byla v pohodě a jsem ráda, že nebyla jako u konkurenčního produktu. Možná by mi vyhovoval jen o trošilinku hustší. Když se Vendulína oprudila po ubrouscích nesahala jsem po konkurenčních výrobcích, ale zůstala jsem u testování BabyDove. Svoji práci splnil na 1* jelikož asi po 3 dnech byla opruzenina pryč. Jako bonus má balení dobrou velikost, protože si s ním Vendulína ráda hrála tudíž jsem měla možnost jí v pohodě zapnout plenku a oblíknout pyžamko bez vzteku a otáčení se na bříško jak má opička ve zvyku. Musím se přiznat, že na krém na prťku jsem byla nejvíce zvědavá jaký bude a jsem spokojená. 

Co se týče řady sensitive tak jsem nezpozorovsla nějaký rozdíl mezi těmito výrobky. Možná, že kdybychom dostaly z téhle řady vlhčáky tak by se prťka neoprudila, ale kdo ví. Spíš není tak moc voňavá jako rich moisture ta voní přímo božsky!!!

Jediné co bych v této kosmetice uvítala navíc je olejíček. Celkem mi chybí. Ráda přidávám občas do koupele olejíček ať klasiku běžně dostupnou v lékárně nebo drogerii tak i kokosový olej. 

Kosmetika babydove je vyloženě moje představa o krásně voňavém a čistém miminku. 

Mé celkové dojmy z této kosmetiky jsou velice uspokojivé a jsem moc ráda, že jsme se mohly zúčastnit.

Díky moc! 

#konik_testuje

#test_babydove

#recenze

Čti celý článek
princeznaj
Včera ve 22:27 Čtené 8x

 Nejdříve bych ráda poděkovala Modrému koníku za další super možnost testování :heart_eyes:

Na balíček jsme čekali a těšili se, jak půjdeme testovat. Plavání milují obě naše děti, Kubík plave od 6 měsíců a nyní už chodím na kurz sám :slight_smile: a já po těch 3 letech společného plavání a dovádění ve vodě byla v září smutná :pensive:zároveň jsem se těšila a tajně doufala, že naše druhátko bude stejný vodouch jako my :smiley: Anička začala plavat od 5 měsíců a hned první hodinu si užila naplno :heart_eyes: A já věděla, že máme doma dalšího vodomila, a proto jsem nás přihlásila na testování plavacích pleneček :slight_smile: a oni si nás vybrali :smiley:

Když balíček dorazil a my jej rozbalili, tak jsem hned plenky “očuchala” :joy:skoro všechny klasické plenky mi smrdím :worried: tyhle vůbec jupííí :smiley: Dalším velmi milým překvapením byl design :slight_smile: ty plenky jsou opravdu nádherné :heart_eyes: krásně syté barvy a postavičky, které milujeme všichni :slight_smile:Dory a Nemo jsou prostě srdcovka :blush:Ve středu jsme vyrazily na plavání vybaveny plenko-plavečkami a zde jsou naše poznatky :slight_smile:

Plenky jsou naprosto parádní, jednoduše se oblékají, zapínání mají jako klasické pleny :slight_smile: perfektně drží, i když jsme s Aničkou ve vodě opravdu řádily :grin: Krásně těšení okolo nožiček, to nám kontrolovala i instruktorka plavání a byla velmi překvapená, že plenka opravdu krásně sedí a obepíná stehýnka a přitom neškrtí. Úplně největším plusem plenek je jejich nenasákavost vodou :slight_smile: tohohle jsem se nejvíc bála, ze zkušeností jsem byla zvyklá, že plenky nasákly vodu a byl to docela hnus :pensive: Tyhle plenky byly úplně v pohodě :slight_smile: vůbec nebyly “nacuclé”, dokonce jsem je dvakrát po plavání vážila a váha po plavání byla cca 90 g :slight_smile: naprosto perfektní :heart_eyes:

Plusy: 

+nenasákavost a těsnost

+perfektně sedí

+jednoduché zapínání 

+nesmrdí

+krásný design

Mínus:

-syn chce plavky stejné jako Anička :grin: takže teď budu shánět plavky s Nemem :joy:

Děkujeme za super testování a plavko-plenkám zůstaneme věrní :slight_smile:

Jitka a Anička :heart:

#test_huggies2 #recenze

Čti celý článek
veruunek
Včera ve 22:26 Čtené 11x

#test_babydove  #recenze

BABY DOVE

Náš test kosmetiky Baby Dove začal kvůli zmatkům u dopravce o něco déle, ale to nevadí, i tak jsme si to s maličkým užili.

Značku DOVE jako takovou jsem znávala z kosmetiky pro ženy- krémy, šampony, tělová mléka, sprchový gel, a také z reklamy. A ta typická vůně!

Když se mi narodil druhý syn, přišla na trh i dětská řada Dove. Na zkoušku jsem si koupila balení ubrousků.

Díky Modrému koníkovi jsme měli možnost otestovat celou řadu, vybrali jsme si tu voňavou.

Já jsem maminka s velice citlivou pokožkou, a nejen kvůli dětem, ale i kvůli sobě musím opravdu pečlivě vybírat, čím budu svá zlatíčka opečovávat.

Jak jsem psala již v úvodu, kosmetika dorazila s více než týdením zpožděním, ale nadšení z voňavého balíčku bylo obrovské! Hned ten den jsme při večerním mytí otestovali vše, co se dalo.

Začali jsme s BABY DOVE RICH MOISTURE MYCÍ GEL NA CELÉ TĚLO A VLÁSKY

Tady chci především vyzdvihnout perfektní praktickou pumpičku, která dávkuje střízlivou, ale přesto plně dostačující dávku mydlinek. Bonusem je čistá vůně, hladká krémová konzistence, jemná pěna a perfektně heboučké a čisté tělíčko. Nepálí do očíček.

Stejně tak je na tom bonusák, tedy BABY DOVE SENSITIVE MOISTURE MYCÍ GEL NA

TĚLO A VLÁSKY

Opět, dávkovač=velké plus, dávka, mydlinky, hydratace, jen bez vůně, ale naprosto dokonale spokojené miminko a mydlící maminka, používáme vedle umyvadla po výměně pokakané plenky, a zadeček je moc spokojený, a není podráždění. Taky nepálí do oček.

Mazání  BABY DOVE RICH MOISTURE TĚLOVÉ  MLÉKO

Skvělá konzistence, čistá vůně, dokonale se roztírá, není ani hutný, ani řídký, je prostě tak akorát, a člověk má pocit skutečného vyživení. I ruce jsou po mazání miminka opravdu hydratované a obnovené. Jen mi trošku vadí obal, uvítala bych větší balení a dávkování, i když je fakt, že ani takhle není víčko opatlané, vždy se jakoby dávka odřízne hezky dočista. A s touhole velikostí se dobře cestuje. Je návykové!

Další přišel na řadu BABY DOVE KRÉM PROTI OPRUZENINÁM

Skvělé praktické balení, velice mile mě překvapila konzistence. Není lepkavý, hutný, nenechává bílý film, nevysušuje, nedráždí. Protože syn netrpí (ťuk ťuk) na opruzeniny, zkusila jsem ho aplikovat na potničky a takové ty fuj, co mají miminka kolem pusy od slintání. Zabral nad očekávání, synek se ráno probudil bez potniček a bez vyrážky kolem pusiny.

Při ranní plence jsme vytáhli BABY DOVE RICH MOISTURE VLHČENÉ UBROUSKY

Jak jsem na začátku zmínila, ty jsem už znala, ale i tak, hodnotím je jako jedny z nejlepších. Lepítko se neosuchá, lepí až do konce, je statečné! Ubrousky jsou příjemně voňavé, jemně, ale pečlivě čistí, jsou vlhké přesně akorát, ani moc, ale nejsou suché. Vytáhnu vždy jen jeden, ale druhý je nastartovaný tak akorát, nečouhá moc, ale nemusím nikde dloubat v balíčku. Jsou skvělé!

Zbyla nám na test BABY DOVE RICH MOISTURE  KRÉMOVÁ TABLETA NA MYTÍ

Na tu jsem se těšila moc, sama si ráda kupuju i pro sebe Dove kostku, vždy se mi vybaví ta reklama s růží a vodou. Dělá příjemnou hedvábnou pěnu, kůže po ní není vysušená, což je příjemné. Čistě voní. Jestli pálí do oček? Netuším, věřím, že ne, píše se, že je oftalmologicky testována, ale raději jsem nezkoušela .

Nakonec BABY DOVE RICH MOISTURE ŠAMPON

Stačí kapička, dlouho tedy vydrží. Vyčistí snad vše, od prachu, pio kukuřičké křupky a mkrkvový příkrm. Nedráždí, což je super, jedině po tomhle šamponu zmizela seborrea.

Za nás určitě moc děkujeme Koníkovi i týmu Baby Dove. Jsou to skvělé přípravky. Čisté a jemné, jako děti samy. Za nás  mají stálé a čestné místo v koupelně, a po skončení testu určitě zajdu dokoupit.

Čti celý článek
monigua
Včera ve 21:49
Ženy, jakou možnost je pečovat o dítě i pomateřské? Udajně je něco jako péče o dítě do 6 let,nejake vice info? Jak o to zazadam a kdo mi plati zdravotni a socialni? Moc dekuji :wink:
Zobraz celou zprávu
lenkalagronova
Včera ve 21:44
Tak kam poplujeme? :grinning:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
romanka30
Včera ve 21:05
Ještě pár tydnu a bude doma nové,Krásné,nacacane auti :slight_smile: ..holky jak zvladate ovládání ruční brzdy cudlikem??manzel z toho ani nespi :sweat_smile:
Zobraz celou zprávu
biedronca
Zpráva byla změněna Včera ve 20:49
Ten úžasný pocit, když máte novou pořádnou postel na miru, kvalitní (drahou!:expressionless: ) matraci....Nové prosteradla, povlečení , vymalovano....A poprvé ulehnete k spanku.
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
petra_k_
Včera ve 20:41
Holky zítra je den D. Čeká mě gastro vyšetření. Kdo máte za sebou - prosím o info. Na co se mám připravit? Hlavně po tom? Budu se moct hned pak napít? Jen si vzpomenu, že před tím od rána nesmím pít, tak padám žízní. A budu schopná bezbolestně mluvit? Děkuju
Zobraz celou zprávu
ma121
Včera ve 20:37 Čtené 9x

Měli jsme možnost testovat kosmetiku Baby Dove. Přišly nám výrobky jak na citlivou pokožku, tak i na normální. Dcera Karolina ( 8 měsíců ) má velice citlivou pokožku, tak u ni bylo jasne, co použiju. A to přesně sprchový gel, telove mléko a vlhcene ubrousky. Kosmetika je příjemná, krásné se roztira, opravdu nevysusuje, žádné pupinky se ji neobjevily, nic! Opravdu ji sedla a to se často nestává.. kosmetika nema žádnou výraznou vůni, spis vůbec zadnou:relaxed:️ A ubrousky, ty za nás byly úplně TOP a ted už jiné nekupujeme. Neoprudi se, nejsou ani suché ani prevlhcene, ze bych z nich vymackala kybl vody. Za nás opravdu mile překvapeni a jsem za tyto ubrousky velice rada! Nějaký pampers strčí do kapsy. 

Na dceři Laurince ( 2,5 roku ) jsem zkoušela kosmetiku na normální pokožku, a to přesně sprchový gel, sampon a mýdlo. A úplně me uchvátila vůně. Já tu nevonavou kosmetiku moc úplně nemusim, mam rada voňavé děti :D a to tady tahle rada splnila na 200%! Opět prijemne se roztira. Co se mi líbilo jsou baleni dělané přímo do ruky, hezky tvarované.

jedinne co jsme bohužel nevyzlouseli byl krém na zadek. Moc často děti tímhle nemazu, ale jistě také využijeme. Kosmetika nás každopádně nadchla, hlavně zmiňované vlhcene ubrousky, které opravdu velice všem doporucuju!! :slight_smile: #test_babydove #recenze

Čti celý článek
hanacvej
Včera ve 20:37
Taková normální večeře :joy:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
radkon
Včera ve 20:34 Čtené 12x

Když Modrý Koník vyhlásil přihlášení do testování plenek a plavek v jednom Huggies little swimmers neváhala jsem ani minutu a hned se do testování přihlásila.Moc jsem v to nedoufala že by vybrali zrovna nás ale ejhle štěstí se na mě usmálo a my byly vybráni na naše první testování na MK 

Obě děti chodí na plavání prakticky od svých 3 měsíců 

Vybraly jsme si testovat velikost 7-15 kg.Testerka Julča má 9kg a 19 měsíců ale v pohodě je oblékl i bráška Tobiášek který má 13,5kg a 3 roky 

V pondělí 7.5.zazvonil zvonek a dole kurýr.Balíček jsem donesla domů a Julča se ihned na něj vrhla jako by věděla že to je pro ni 

Balíček plavek jsme vytáhli z krabice a to bylo teprve radosti  Julča začala šustit,házet,trhat a kousat  Do rozbalování se pustil i Tobi 

Ale té radosti jak spatřili na plavkách obrázky to bylo k nezaplacení  Tobi jééé ryba, Julča iba (ryba)a už se o ně začali přetahovat 

Na testování jsme měli pouhý týden 7.5.-13.5. ale přiznám se,že jsme si ho protáhly ještě o jeden  Protože nás to testování bavilo 

Poprvé jsme plavky zkusily jen doma.Potom jsme s nimi byly na 2 lekcích plavání pokaždé 30 minut a nakonec jsme s nimi absolvovaly i 2 hodiny plavání v aquaparku  Všechny testy splnili na 1* 

Do této doby jsme měli zkušenost pouze s plavacími plenkami červenými z Rossmann a za mě 100 a 1  Plavky z Rossmann se těžce natahovaly,v pase měly gumu která mi přišla že když měli děti větší pupík že je stahují a tak samo kolem nožiček.Sundávání bylo také občas obtížné jelikož ne vždy šly plavky lehce roztrhnout  Ale na to občasné používání nám stačili ale nikomu bych je asi nedoporučila 

Plavky Huggies ty jsou naprosto parádní  Jednoduché oblékání i svlékání (dávají se úplně stejně jako běžná plínka) nikde nestahují a hlavně mají krásný potisk Nema a Dory který potěší snad každé dítě 

Shrnuto v kostce plavací plenky Huggies little swimmers doporučuji každému kdo se chystá s dítětem na plavání (y) 

Děkuji MK že nás vybral my mohli testovat tyto skvělé plenko-plavky 

Radka a Julča 

#test_huggies2 a #recenze

Čti celý článek
adenka84
8. srp 2015
✮ PLAKÁTY ✮ 715 fotek 1 nová fotka
adenka84
27. dub 2017
"HUBNUTÍ" 87 fotek 1 nová fotka
apacheee AMBASADORKA
Včera ve 20:22
Přesný! :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivvana26
Včera v 19:27
On má prostě ty nejkrásnější ocicka :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
simonar13
Včera v 19:26 Čtené 19x

Jakmile jsem zahlédla možnost přihlásit se na testování plenek do vody, ani chvíli jsem neváhala a zkusila to. Vojtíšek vodu miluje a jsme v bazénu často. Na tyhle akce nemívám moc štěstí, a tak jsem byla moc mile překvapena, když nás koník vybral pro testování plenek do vody Huggies Little Swimmers. Vojtíšek měl také velkou radost, když nám kurýr plenky doručil :slight_smile: 

Během testování se nám povedlo být čtyřikrát v bazénu, a tak plenky prošly opravdu pořádnou zkouškou. Obzvláště, když byl s Vojtíškem plavat tatínek. Plenky skvěle vydržely neustálé potápění se a vynořování, skákání žabáků apod.

Oceňuji, že opravdu krásně drží a nesklouzávají, protože se dají díky postranním suchým zipům stáhnout. Z padání jsem měla trochu obavy, protože plenky jsou ve velikosti 7-15 kg a Vojtíšek má 8,6kg, tedy blízko ke spodní hranici... 

Dále bych pozitivně hodnotila design plenek, obrázky jsou moc hezké a barvy opravdu syté a dětem se moc líbí. Vojtíšek tedy zatím ocenil, že se dají žužlat :slight_smile: Já dále oceňuji, že nijak nezapáchají ani nejsou převoněné.

Vojtíšek se v plenkách cítil skvěle a užíval si vodu, aniž by mu mezi nožičkami překážel nacucaný balík. Suchá plena váží cca 17g a po vytažení z vody cca 110g, což si myslím, že není vůbec špatné. Po plavání se plenky díky postranním suchým zipům velmi jednoduše sundavají, což si myslím, že je dobré i v případě nějaké "nehody", s níž my tedy během testování zkušenost nemáme...

Závěrečné zhodnocení

+ nenasakují se

+ krásně sedí a nepadají při skotačení

+ jednoduché oblékání i svlékání

+ líbivý design

Moc děkujeme koníkovi za možnost testování!

#test_huggies2

#recenze

Čti celý článek
cervenejablko
Včera v 19:14 Čtené 13x

Do testování jsem přihlásila svého ročního syna hlavně proto, že má hodně suchou kůži. Od jeho cca 3 měsíců chodíme plavat, od půl roku do bazénu, takže pokožka dostává hodně zabrat. Do teď jsme asi nenašli nic, co by dlouhodobě zabralo. Proto jsem byla nadšená, když mi přišla zpráva, že jsme byli vybráni a že nám přijde balíček s kosmetikou od značky, kterou já sama velmi ráda používám a které důvěřuji. A po týdnu k nám dorazila krabice s výrobky Baby Dove, řada Rich moisture a sprchovým gelem z řady Sensitive.

Ze začátku jsem udělala pár testů, jestli nebude alergická reakce, ale když se nic neobjevilo, vrhli jsme se naplno do testování. A co jsme všechno vyzkoušeli?

Sprchový gel jsme používali téměř denně. U něj jsem ocenila praktický dávkovač – zobáček. Klokan ještě nepřišel na to, jak se to ovládá, takže se nemusím bát nějakého vyplýtvání a gel schovávat před jeho nenechavými pacičkami. Nepraktický mi přišel při balení na plavání. Sice je na zobáčku naznačeno, kterým směrem se otevírá a zavírá, ale stejně jsem měla trochu strach, aby se mi nevymáčkl do tašky. A také  díky zobáku zabíral dost místa. Na cesty bych asi preferovala jiné balení.

Měli jsme na vyzkoušení i gel z řady Sensitive a tam jsem byla ráda za menší velikost lahvičky. Oba gely se pěkně smývají, ten z řady Sensitive mi přišel asi ještě o něco lepší, ale Rich moisture zase pěkně voní. Při mydlení oba dělají krásnou hebkou pěnu, která mi připomíná sníh z indiánků nebo kremrolek.

Vlhčené ubrousky: ocenila jsem na nich, že jsou pevné, drží tvar a netrhají se; jsou tak akorát vlhké; při vytahování z balíčku vyleze jen jeden, ostatní zůstanou uvnitř. Trochu mi vadila jejich vůně, byla na můj vkus moc intenzivní a umělá. Ale jinak splnily vše, co podle mě mají ubrousky splňovat. A řada Sensitive má i neparfemované, proti kterým nemám vůbec výhrady.

Tuhé mýdlo u nás našlo využití ve skříni s oblečením, které krásně navonělo.

Krém na opruzeniny jsme zkoušeli dvakrát a bohužel ani v jednom případě nezabránilo vzniku opruzenin na zadečku. Poprvé jsem si říkala, že opruzení ze zubů je velmi specifické a možná proto mu krém nezabránil. Přestali jsme ho používat, zub vylezl a opruzení se vyléčilo. Pak jsem krém zkusila používat znovu, ale po pár dnech měl Klokánek zadeček opět červený, takže jsem krém odložila s tím, že prostě každému sedne něco jiného. Určitě jsou děti, u kterých krém perfektně funguje, bohužel to není náš případ. Krém jinak jemně voní a pěkně se maže. Tubičku jsme pak využili při přebalování na zabavení nenechavých ručiček.

Tělový krém jsme používali denně buď večer po koupání nebo po bazénu. Líbí se mi jeho jemná vůně. Krém se krásně roztírá a nezanechává žádné bílé stopy. Pokožka je po namazání hydratovaná a vydrží tak celý den. Pokud dítě má hodně suchou pokožku, tak jako náš Klokánek, tak rozhodně krém doporučuji vyzkoušet.

Šampon jsme také otestovali. Dělal stejně hebkou pěnu jako sprchový gel, snadno se smývá a na sobě jsem i ozkoušela, že neštípe do očí. Vlásky jsou po něm krásné a voňavé. Jediné jeho mínus, ani navzdory jeho krásné vůni a designu balení jsem nepřesvědčila starší sestru Klokánka, aby si dobrovolně a bez pláče nechala umýt vlasy. Sprchový gel ale s radostí zkoušela také. :grinning:

Pokud bych měla naše testování nějak shrnout, tak jsem opravdu moc ráda, že jsme dostali šanci si vyzkoušet celou řadu Rich moisture. Synova pokožka je teď v mnohem lepším stavu, než byla před testováním a to navzdory každotýdennímu máčení v chlorovaném bazénu a s minimem péče. Mezi přípravky, které rozhodně mají své místo na poličce v koupelně či u přebalovacího pultu, patří rozhodně tělový krém, sprchový gel a šampon. Ubrousky koupíme, když narazíme na variantu Sensitive.

#test_babydove #recenze

Čti celý článek
purelove
Včera v 19:05
:sun_with_face:Nedele.
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
korenyakridla
Včera v 17:55
Ve spojení muže a ženy máme všichni své kořeny...

Foto: Helena P. Cooper
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
korenyakridla
Včera v 17:54 Čtené 413x

Tyhle ryzí a surové fotky "nahé pravdy" o šestinedělí v lidech silně rezonují. Jsme zvyklí na přikrášlenou skutečnost, která v nás probouzí nerealistická očekávání. Jaké rozčarování pak zažíváme, když šestinedělí vypadá právě takhle!

Jsme celé bolavé, rozkocané, nadšení střídá strach a všechno se to v nás mele, jak hormonální smršť otevírá naši třináctou komnatu a bere s sebou všechno, co jí přijde do cesty.

Je dobře, že se zase učíme dívat pravdě do očí.

Není vůbec snadné snažit se nacpat do představy o tom, jaké by šestinedělí /těhotenství, porod, výchova.../ mělo být. Každá žena je jedinečná a tak, co je pro jednu procházka růžovou zahradou, je pro druhou noční můra.

Hodně často se v šestinedělí nejvíc trápí ženy, které měly ve své původní rodině roli malé holčičky, která musela být za všech okolností líbezná, roztomilá a plně k dispozici své narcistní matce. Očekává se od nich, že tou holčičkou zůstanou dál, jinak by totiž zradily svou rodinu a hrozilo by jim, že je rodina úplně odvrhne.

Najednou jsou to ale ony, které potřebují podporu a péči a když jim ji rodina nedokáže poskytnout, velmi tím strádají. 


Pak se dostávají do kolotoče, ve kterém místo aby bylo postaráno o ně, jsou to ony, které dál chystají kafíčka a dortíky pro zástupy návštěv, které se hrnou do dveří, aby se přeci podívaly na to nádherné miminko. Nedokáží vymezit vlastní hranice, protože jsou zvyklé na to, že byly po celý jejich život porušovány. Jsou to právě tyto ženy, které jdou do porodnice s porodním plánem v ruce, odhodlané postavit se samy za sebe, s vírou a nadějí, že jejich přání budou respektována a pak když jsou nejvíc zranitelné a nemají dostatečnou podporu, tak jsou to právě ony, které si z porodnice odnáší nástřih až na záda a nebo jejich porod končí císařským řezem.

Šestinedělí dokáže rozehrát nejedno rodinné drama na plné pecky.

Ukáže se v něm bez příkras, zda je rodina ochotná přijmout dívku, která se změnila v matku se vším, co to obnáší.

Někdy v rodině vybublají na povrch staré "vředy", to pak ženám praskají jizvy po nástřihu, jizvy po císaři se nehojí, bradavky bolí, kojení se nedaří a žena tak celkově "hnisá" bolestí.

Velmi často to jde ruku v ruce s tím, že babičky odmítají přijmout svou roli babiček a zuby nehty se brání konečně dospět a přijmout zodpovědnost. Nestaraly se o své dcery ani když byly malé, tak proč by se o ně měly starat teď, když jsou dospělé?!

Tam, kde byly vztahy nemocné už před těhotenstvím, udeří šestinedělí nebývalo silou právě proto, že porod je záležitostí našeho nejstaršího mozku, kde sídlí emoční paměť. Tam máme uložené a vypálené naše vlastní zrození, které se porodem našeho děťátka znovu aktivuje a dere se do vědomí. To je příčinou "nevysvětlitelných" stavů, plačtivosti, emoční nerovnováhy a potřeby, aby o nás bylo pečováno s láskou. To je důvodem, proč se nám zdají divoké sny a říkáme věci, které by nás jindy ani "nenapadly". Teď z nás mohou volně padat s plnou vahou, protože porodem byly naše obranné bariéry prolomeny...a ne každý si s tím ví rady.

Šestinedělí prožité v lásce a péči dokáže hojit i velké rány!

Zanedbané šestinedělí pak působí přesně opačně.

Pravdou zůstává, že co nedostaly naše maminky, nemohou nám později samy dát a poskytnout.

A tak šestinedělí prověří všechno.


Je to šest neděl, ve kterých se otevírá jedinečné okno, v němž máme možnost zahlédnout mnohá tajemství a podívat se do hlubin vlastního nitra jako nikdy předtím a už nikdy potom.

Naše prabáby smysl šestinedělí dobře znaly a chápaly jeho důležitost.


Šestinedělku chránily a pečovaly o ni. Pomáhaly jí integrovat zážitek porodu i všechno, co k ní skrz zjitřenou psychiku přicházelo. 


Podporovaly ženu v "čištění" a to nejenom fyzicky, ale hlavně psychicky. 
"Kout", ve kterém šestinedělka šest neděl pobývala, byl její "sociální dělohou", kde se žena mohla zahojit na těle i na duši.

Moudré ženy nenechaly novopečenou maminku, aby se v tom plácala sama, ale byly jí oporou. 


A tak maminka nemusela spadnout až na dno žabích sraček, ze kterého se jen těžko leze zpátky do radostného života.

Jak nádherná a křehká je žena po porodu.
Jak krásná a silná je, když jí to umožníme. Když při ní dokážeme stát v jejím nejzranitelnějším období.

Žena si bude už celý život pamatovat, jak se k ní její okolí chovalo v šestinedělí. Časem možná vzpomínky vytěsní z vědomí, aby mohla jít dál, ale na emoční úrovni nezapomene nikdy.

Kéž bychom my všichni měli dost odvahy a síly pečovat s láskou a něhou o ženu, která právě dala nový život...tato žena nám měrou vrchovatou naši lásku vrátí a bude "sladká jako med".

Ale když to nedokážeme, žena zakysne a zahořkne /však všechny ty stresové hormony jsou "horké = hořké"/...a celý svět kolem ní...potemní.

Stojí za to chránit to nádherné světlo, které září z očí novopečených maminek i miminek. 


Je to čistá Láska...a Láska, jak víme, dělá náš svět místem, kde je radost žít.

Snad už nám dojde, že nemůžeme žít bez Lásky.
A že svět, ve kterém žijeme, nepotřebuje už víc pokroku...
Ale potřebuje se vrátit ke Kořenům.
Potřebuje se vrátit k Lásce. 
Vrátit se domů, kde ostatně každý příběh začíná a také končí.

Foto via Le petit grew photography

Čti celý článek
sromulenka
Včera v 17:09
Pozvánka na dětský den v Křelově:girl::boy:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
Strana
Předchozí Strana
Další