Novinky
adenka84
27. dub 2017
"HUBNUTÍ" 157 fotek 1 nová fotka
janajens
Dnes v 16:17
Adamek 19.4.2018. 3795g 50cm   Nový 3 fotky
Hashtagy
#jaro  #joie  #chlubenicko  #semkurvadobra  #preciosa  #britaxromer(103)  #joie(77)  #velikonoce(71)  #test_beba(66)  #vileda(60)  #hipp(58)  #z_lasky(57)  #velikonoce_s_ambasadorkam...(56)  #pampers(55)  #test_silvanols(42)  #test_kik(37)  #test_slowage2(36)  #drazba(35)  #odpoved_za_srdicko(35)  #pepco(34)  #test_bioderma(26)  #nedoklubko(23)  #materskademence(20)  #test_kleenex(16)  #noxys(15)  #otazka_za_srdicko(14)  #soutez(14)  #test_babydove(14)  #mk_blog_academy(14)  #miminkadodlane2018(13)  #teste_se(12)  #forkids(12)  #mamapecedoma(12)  #pomoc_anicce_a_davidkovi(11)  #preemie(11)  #konik_testuje(11)  #test_bioil(11)  #blogerka(10)  #mkblog(10)  #recenze(10)  #crochet(8)  #velikonocni_pohlednicovy_...(7)  #prosebika(6)  #jaro(6)  #t(6)  #nadejeproautismus(5)  #hackovani(5)  #bojujeme_proti_chripce(5)  #vtip(5)  #materstvi(5)  #family(5)  #test_pozornosti(4)  #vyvoj_ditete(4)  #handmade(4)  #zdravi_nemoci(4)  Zobraz další»
marketa11112
Dnes v 16:05
ZÁAZRAK!!!!!!!!!
Me deti spali 2 hodiny a 45 minut.....
A zazrak ma druhou...OBA
Zobraz celou zprávu
katty90
Dnes v 15:49
Ahojte holky, potřebovala bych radu zkušených maminek. Co je lepší nošení malého prcka v šátku nebo v nosičce? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
bublinkaxp
Dnes v 15:34
:heart: 15 dní :heart:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
maanule
Dnes ve 14:48
Moje kráska, tri kilova láska... :heart::thumbsup::monkey:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
maanule
23. dub 2018
Dominik :sagittarius:️ & :aries:️ Karin - 15 months between those two little devils 8 fotek 3 nové fotky
plksv
Dnes ve 14:37
Četla jsem zajímavý text Roberta Fulghuma, psal, že všude se ptají na datum a místo narození a že si myslí, že daleko důležitější je datum, místo a okolnosti početí. Hned se mi vybavil dávný rozhovor s mojí maminkou na toto téma - po SŠ chtěla jít na VŠ, ale z náboženských důvodů to nešlo. Tak se vdala a hned první cyklus mě počala. Byla z toho zaskočená a ne úplně nadšená. Pak začala krvácet a najednou toužila, aby bylo vše v pořádku:slight_smile:. Víc nevím:slight_smile:. A tak mě napadá otázka - víte, holky, kdy, kde a za jakých okolností jste byly počaty?
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
Dnes ve 14:15
Máte prosím někdo zkušenost s přímořským pobytem Mořského koníka od VZP? Konkrétně Bulharsko? Byla bych moc vděčná za jakékoliv informace či zkušenosti, dítě mi pojede poprvé a bližší informace dostaneme až později. Tušíte, kdy např. bývají odlety?
Zobraz celou zprávu
sedanna
30. lis 2017
Bubeme čtyři :heart: 10 fotek 1 nová fotka
mari90
Dnes ve 13:36
Povidam dcerce
Ja: "jdi se napit!"
Terezka: "Nemuzu, volam si s Minnie, chapes? Tak bud ticho" :joy:
Tak to ji musim nechat, to je jiste dulezity hovor :joy:
Zobraz celou zprávu
purelove
Dnes ve 13:19
Nas nejdrazsi poklad na :earth_asia:...♡
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
oplatecka
Dnes ve 12:58
3 měsíce :heart:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
zebra2009 AMBASADORKA
Dnes ve 12:09 Čtené 63x vybrali jsme

Včera skončilo čtvrté kolo jarní charitativní dražby, ve kterém se zlomila pomyslná hranice částky potřebné na speciální kočárek pro Dominička (syna uživatelky @haficek).

I tentokrát výsledek celého kola je více než parádní. Jen za čtvrté kolo se podařilo vydražit věci za 12 008 Kč! V této chvíli je tedy dražební výtěžek již 50 722 Kč!

Včera odstartovalo poslední páté kolo jarní charitativní dražby, které bude končit v pátek 27.04.2018 ve 22:00 hodin.

Celá dražba probíhá ve skupině Charitativní dražba zde. I v tomto posledním kole dražby na Vás čekají skvělé výrobky od koníkovských uživatelek.

Přeji všem krásný slunečný den a moc se těším na finální částku celé dražby, kterou budeme moci přispět Dominičkovi!

#drazba

Čti celý článek
zebruska
Dnes v 11:58 Čtené 10x

Aby vás to nezmátlo, jaro mám vlastně ráda. Sice je to takové meziobdobi, ale čím dál lepší. Jenže můj organismus na to má jiný názor a každé jaro je pro mě utrpení. Bez kapesníku nemůžu vylézt z domu, neužívám si kvetoucí stromy, ale kdyz chci být v přírodě (a že já chci), tak to prostě má svou daň v podobě neustálé zásoby kapesníků.

Když byla možnost přihlásit se do testování kapesníků Kleenex, tak jsem to zkusila (jako snad všechno testování, kde byla malá naděje na úspěch). A pak jsem na to úplně zapomněla. Zpráva v IP na mě vykoukla ve chvíli, kdy starší pro změnu přinesl ze školky rýmu jako trám, od něj ji chytl mladší a já. Takže kapesníky byly všude a byly nedostatkové zboží. Ale přišla kouzelná krabice a my se vrhli na testování. 

  • Přišly nám tahací a balíčkové vzorky, takže zásoba velká. Vítek se na ně hned vrhnul. :joy:

Výhody:

Kapesníky jsou pevné, ale přesto měkké, takže ani po týdnu jsme neměli odřené nosy, jako z jiných kapesníků. 

Nevím jak vy, ale já když smrkám, tak strašně troubím. Obyčejné tenké kapesníky to mnohdy neobstojí a roztrhnou se. Tyhle ne. 

Balzám v nich není vůbec cítit, nejsou navoněné a smradlavé. 

Když chcete vytáhnout z krabičky jeden, opravdu vytáhnete jeden. 

Cestovní balení je pevné, nestalo se mi, že bych utrhla část obalu jako u levnějších kapesníku. 

Nevýhodou je poněkud vyšší cena, takže to není na to, mít je všude na stole a využívat je i jako ubrousky na utření vylité vody či pokecaného trika. 

Myslím, že se zařadí do stálice, kterou budu sledovat v akčních cenách a nakupovat do zásoby :grin:

#test_kleenex

Čti celý článek
zebra2009 AMBASADORKA
Dnes v 11:54 vybrali jsme
Celou jarní charitativní dražbu jsem přidávala tipy na DIY projekty spíše pro starší děti:heart: Na tuto dražbu jsem ale přichystala tentokrát něco pro ty úplně nejmenší:heart_eyes: Jarní pletenou deku v odstínech caffé latte můžete dražit až do pátku 27.04.2018 do 22 hodin:heart:

Charitativní dražbu najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/4603/

#drazba
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
zebra2009 AMBASADORKA
Dnes v 11:43
Balíček s kosmetikou Baby Dove máme doma a už se moc těším na testování! :heart: Voní krásně, design super, tak teď ještě to nejdůležitější... aby Emičce vyhovovala! :four_leaf_clover:
#test_babydove
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
adenka84
8. srp 2015
✮ PLAKÁTY ✮ 713 fotek 3 nové fotky
venouska
Dnes v 11:32
První košík na světě, až dorazí ozdoby, pustím se do dalších (a hezčích)
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
domirady
Dnes v 11:21
Děvčata,jsem z toho jelen. Divam se do tehu prukazky. TP 17.11. tudiz mam byt 11tt podle ultrazvuku 9tt a podle posledni ms 12tt. Vazne jsem zvedava na kontrolu 4.5 a na nasledny screening
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Dnes v 11:13
#odpoved_za_srdicko Jaké tři věci, výrobky či produkty byste označily jako takové, bez nichž si neumíte představit vaše těhotenství? Co vám nejvíce ulehčilo těhotenský život? Zajímají mě prostě 3 TOP TĚHOTENSKÉ VYCHYTÁVKY:slight_smile:

Za každou odpověď vám ode mě přiletí srdíčko:heart:

Za sebe "nominuji" tyto tři věci:
1) aniball
2) těhotenské oblečení
3) pastilky Renie, které mi pomáhaly na zpropadené pálení žáhy

PS: A mimo "soutěž" určitě také obyčejné pytlíky - kdo nezažil brutální celodenní těhotenské nevolnosti, nemá šanci jejich význam docenit:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ladyhacek
Dnes v 11:03
Není co dodat
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
myska_jaja
Dnes v 10:43 Čtené 7x

    Před nedávnem jsem se dozvěděla, že Koník testuje kapesníčky Kleenex. Zaujalo mne to, a tak jsem se do testování ihned přihlásila.

    Rýma je u nás bohužel velmi běžné slovo! Přijde mi to kolikrát jako celoroční kolotoč. Jarem to začíná, kdy kvetou stromy a květiny, všude poletuje prach a pyl a my s manželem jen prskáme a smrkáme. Posmrkané kapesníky všude po kapsách a kabelkách… :frowning2: Postupuje to do léta, kdy se zase seče tráva a suší seno a opět bez kapesníků ani ránu. Pak je chvilinku klid a nastává období podzimu, kdy jde starší syn do školky, počasí se mění z tepla na zimu a začíná období nachlazení, kašle a opět-smrkání. No a o zimě? To už radši ani nemluvit. To jsme nemocní celá rodina komplet, kdy si to předáváme vzájemně a koluje to i tři měsíce.

    Rýmu asi představovat nemusím, ale je to velice nepříjemné „onemocnění“, hlavně pro muže :grinning: Manžel je velký alergik, bez prášků a kapesníků se neobejde. Já jsem na tom o maličko líp, ale bez kapesníku se opět neobejdu ani já. Děti už ani nezmiňuju! :grinning: Kdo je má, ví.

    Proto jsem byla velmi překvapená, že Koník vybral právě mě a mou rodinu k testování kapesníčků Kleenex! Počítala jsem s tím, že mi kurýr doveze jedno velké balení, ale o to větší překvapení mě čekalo po rozbalení balíku, kdy se na mě smály balení dvě a dvě krabičkové balení „nekonečných“ kapesníčků!

    Krabičkové balení je naprosto super, hlavně na využití doma. Jedno máme v obýváku, druhé v jídelně. Malé kapesníčky se zase hodí do kabelky, kočárku či kapsy.

Samotné testování probíhalo týden, což je bohužel velmi krátká doba. Ocenila bych, kdyby bylo delší. Po rozbalení kapesníčků Kleenex jsem byla velmi překvapena jejich jemností a hebkostí. Takové kapesníky jsem ještě neměla a to jsem jich vyzkoušela už celou řadu! Jsou opravdu jemňoučké jak peříčko! :slight_smile: Bohužel všechny plusy mají i mínusy, jsou sice jemné, ale bohužel se hodně trhají. Je to opravdu jednou „frknout“ a vyhodit. Nám to ale nevadilo, protože kapesníčků bylo na ten týden opravdu dostatečné množství.

    Celý týden jsme poctivě smrkali jen do kapesníků značky Kleenex. Můžu říct, že nikdo z nás nemá odřený nos. Nejspíš je to opravdu složením kapesníčků, protože obsahují balzám z měsíčku lékařského. Celkově s měsíčkem mám velmi dobré zkušenosti.

Kapesníky určitě ocením, až na mě přijde nepřetržitá podzimně -zimní rýma, kdy mi tzv. poteče z nosu jako z kohoutku. Ještě mi jich pár zbylo, takže budeme „testovat“ i po skončení testování.

    Celkově jsem já i moje rodina byla s kapesníčky spokojená a určitě si je v budoucnu koupím (až dojdou :grinning:).

Jeden balíček jsem dala i své mamince, aby je i ona vyzkoušela. Její hodnocení je taky velice pozitivní. Podivovala se, jak jsou příjemné na dotyk s pokožkou nosu a že vůbec nevysušují okolí nosu.

    Kdo zvažuje, jestli si Kleenex kapesníky koupit, tak za sebe můžu určitě doporučit! U nás je najdete opravdu na každém kroku! :slight_smile: 

Čti celý článek
luciechl
Dnes v 10:38
A je to, konečně zacinam byt se sebou spokojena... od lonska mam dole 22kg a a 3 konfekci velikosti takze jupi. Pokračujem dál
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
krabice1983
1. dub 2018
!!!!Druhy pokus hubnuti!!!! 41 fotek 2 nové fotky
Strana
Předchozí Strana
Další