Centrum recenzí

8164 produktů, služeb a míst

Nejnovější zkušenosti

Máš zkušenost produktem, službou nebo místem?

Přísady do koupele Kneipp Nature kids

konik_testuje  Včera ve 12:46 Ověřená recenze

Promění každou koupel v nezapomenutelné dobrodružství

Patřím mezi ty šťastné mámy, jejichž děti milovaly koupání od prvních dnů. Neznala jsem, co je to pláč při koupání, ani když byly moje holky ještě miminky. Jsou to jednoduše vodní živly. Při každé návštěvě drogerie směřují jejich kroky přímo k přísadám do koupele, kde se rozhlížejí, na jakou novinku mě zase jednou zkusí přemluvit. Jejich pokožka je však citlivá a nesnese cokoli, proto musím být při výběru kosmetiky pro ně velmi obezřetná. Na testování koupelových bomb Kneipp Nature kids jsem se těšila, protože složení těchto produktů na přírodní bázi slibuje hodně. Mladší dcerku k mému překvapení uchvátila kosmická raketa. U nás doma si nehrajeme na chlapecké a dívčí motivy. Stačilo obléknout skafandr (koupací čepici) a vydat se na cestu galaxiemi. Po vložení do vody začala raketa šumět a koupelnou se šířila jemná pomerančová vůně. A dobrodružství mohlo začít. Moje malá astronautka se těšila z nebíčkově modré vody a barvitě popisovala svá vesmírná dobrodružství, která se naplno odehrávala v její fantazii. Koupání ve vaně je u nás nedělní rutina, v jiné dny v týdnu většinou jen děti lehce osprchuji. Ale koupelové bomby Kneipp Nature kids jsou prudce návyková záležitost. A tak jsme za pár dní musely vyzkoušet i jahodového jednorožce. Z malé astronautky byla najednou princezna.

Pokožka dcerky byla po koupeli jemná, hydratovaná a dítě spokojené, vyřáděné. Je krásné sledovat, jak můžeme takovými drobnostmi, jako barevné koupelové bomby s dětskými motivy, podpořit jejich fantazii a udělat tolik radosti. Já jsem spokojená, protože tyto přísady do koupele Kneipp Nature kids obsahují pro pokožku jen prospěšné věci. Avokádový olej jejich pokožku regeneruje a zvláčňuje, hroznová jádra hydratují a zjemňují. Stejně jako jiné produkty značky Kneipp, ani tyto dětské bomby neobsahují žádné konzervanty, parafíny, silikony, minerální oleje či mikroplasty. Výsledkem jsou šťastné děti a spokojená máma, která ví, že pokožce svých dětí dopřála tu nejlepší péči a samozřejmě zábavu, relax a pohádkové dobrodružství. Koupelové bomby Kneipp Nature kids budou již stálou položkou na našem nákupním seznamu.

pajastanda  11. bře 2024 Ověřená recenze

Beba comfort 3 HN-O

Náš velký jedlík hodnotí mléko pozitivně, vždy vypil celou velkou lahvičku. Občas jsem u něj viděla menší ublinknuti, ale nedokážu posoudit, zda to nebylo z přejedení když pak dělá blbosti než usne. Bříško nijak nebolelo žádný problém jsem nezaznamenala. Nám doma mléko vůbec nevoní, ale malému velmi chutná tak to neřeším, ale ne zas jako u jiných nesmrdí rybinou, které mě úplně mléka odpuzují.
Líbí se mi velmi praktické balení - odměrka se dá položit na horní okraj pod víko.
Cena je vyšší, než jaké mléka jsme doposud používali.

evanka_j  11. bře 2024 Ověřená recenze

Chutné mléko v praktickém balení

Mlíčko u nás testovala 15 měsíční dcera a co do chuti se osvědčilo. Dcera je velký jedlík, vždy vypila celou lahvičku a nezaznamenala jsem u ní žádné trávicí problémy. Mně osobně toto mléko voní a zalévám s ním dceři i sypané kašičky.

Za sebe jsem testovala praktičnost balení - odměrka se dá položit na horní okraj pod víko a víko jde pak i zavřít. Takže máte odměrku vždy připravenou na další kolo. Mléko se dobře nabírá a naplněnou odměrku můžete srovnat o ten horní okraj.

Cena je trochu vyšší, ale dcera už mléko nepije tak často, takže za tu praktičnost a chuť nám to stojí.

Mléko Beba Comfort 3 HM-O, mléko které konečně nadchlo náročného testera

Syn má rok a půl a normální strava mu ještě nevoní. Vyzkoušeli jsme vícero značek a Beba Eliášovi zachutnala asi nejvíce 🙂

Mléko nepení, skvěle se rozpouští a výborně chutná, tedy synovi. Necítím z něj rybinu. A zvládne vypít i 240 ml najednou 😁👍, což považuji za nejlepší ukazatel toho, jak moc mu chutná 🙂.
Vyhovuje mi praktická dóza, kterou poté lze použít na cokoliv 🙂. K dokonalosti mi trošku chybí držák na odměrku, ať se nemusí v mléce lovit. Ale není to nic podstatného.

No a na závěr musím říct, že je cenově trošku dražší, ale my už u ní zůstaneme.

nikyta159  8. bře 2024 Ověřená recenze

Pomoc pro nejedlíka

Syn toho v roce a půl moc nesní, takže mléko to jistí. Nyní jsme vyzkoušeli BEBA COMFORT 3 HM-O a synovi chutná. Příprava je snadná. Balení obsahuje odměrku. Dobře se rozpouští, nedělají se hrudky, zbytečně moc nepění. Bříško po mléku nebolí, nenadýmá. Má praktické uzavíratelné víčko. Složení se mi zdá dobré, i když tomu popravdě moc nerozumím. Hlavní pro mě je, že synovi chutná a prospívá po něm. Takže doporučuji.

Dětské pleny Bella Baby Happy Soft & Delicate

dasuledasa  7. bře 2024

Happy bella vel 1

Synek je dostal v Brněnské FN nemocnici ,od té doby jsem na ně nedala dopustit,krásně seděly, nikdy z nich nebyl opruzeny a cena u nich byla též prizniva

BEBA

Při otevření horního plastového víčka je umístěna odměrka. Po otevření víka jsem necítila žádnou mléčnou vůní. Odměrka není kam umístit, jedině do mléka, což mi nevyhovuje. Mléko se výborně rozpouští, jeho chuť syna bohužel vůbec neoslovila. V podstatě mléko vůbec nechtěl ochutnat. Tak jsem ochutnala, abych zjistila, jestli se tak moc liší od mléka, které má běžně a musím říct, že ani mě mléko BEBA chuťově nenadchlo. Ale v kaši ho snědl bez problémů. Bohužel tedy, vzhledem k tomu, že ho syn nepřijal, nemohu doporučit.

Dětské pleny Bella Baby Happy Soft & Delicate

lucie240197  28. únor 2024

Super

Měli jsme je v hořovické nemocnice, fasují se tam a jsou super. Zvládnuli i počáteční střevní smolku, což byl docela nářez. Mají vysoká záda, takže jsme to neměli až za ušima a vše zůstalo v plence. 😁 Malá se často po plenkách osypává, po plenkách Happy ne. 👍❤️

Bepanthen Baby 100g

linusha  26. únor 2024

Bepanthen

S dcerkou používáme hlavně jako prevenci opruzenin. A použila jsem jej i když měla na krku a obličeji červené flíčky a funguje/zafungoval skvěle

Denkmit tekuté žlučové mýdlo

linusha  26. únor 2024

Pomocník na odolné skvrny

Se žlučovým mýdlem z DM se mi zatím daří odstranit každou nečistotu včetně těch zaschlých a odolných.

Magnesium Beggs

Různé formy magnesia užívám již řadu let, ať již z důvodu řešení či prevence nočních křečí v končetinách, tak již kvůli zvýšené psychické zátěži a stresu dříve při práci s lidmi, nyní v posledních letech v těhotenství a během kojení.
Magnesium bisglycinat je považován za jednu z nejlépe vstřebatelných forem hořčíku, stačí tedy užívat jen 2 kapsle denně v porovnání s některými přípravky obsahujícími jiné sole hořčíku - například laktát, kde se bere x tablet denně.

Během užívání přípravku jsem se cítila opravdu dobře jak fyzicky, tak i psychicky ( Na to, že jsem 5 týdnů po císařském řezu a od návratu z porodnice lítám okolo manžela a třech malých dětí 😇, ve dne v noci kojím a skoro nespím...). Ráda si ho zakoupím znovu a mohu jednoznačně doporučit.

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX

sun_sun33  25. únor 2024 Ověřená recenze

Vitamíny pro těhotné a kojící

Přípravek jsem užívala krátce po porodu dcery, kterou výhradně kojím. Je to moje třetí dítě během 4 let, proto jistě doplňovat vitamíny a minerály potřebuji a složení tohoto přípravku se mi velice líbilo (jako magistra farmacie mohu posoudit a případně porovnat s přípravky podobnými).

Na to, že jsem 5 týdnů po císařském řezu a starám se doma o tři malé děti, mohu říci, že se cítím opravdu nad očekávání dobře, což přičítám i užívání těchto vitamínů (spolu s magnesiem a omega 3 také od firmy Beggs).

Výborně doplněný hořčík

Mohu jen doporučit tento doplněk stravy a hořčíkem. Začala jsem jsem užívat v těhotenství na křeče a únavu. Rozhodně jsem byla mile překvapena rychlostí účinku, křeče do nohou ustaly a zlepšila se moje kondice. Nyní beru nadále i při kojení a jsem spokojená, že nevnímám žádné nežádoucí účinky.

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX

Skvělý doplněk toho základního

Začala jsem užívat v těhotenství a nyní pokračuji i při kojení. Jiné vitamíny pro těhotné mi nedělaly dobře. Pocit těžkosti, únavy, rozhozené trávení, to vše je konečně pryč a doplňuji základní vitamíny a minerály šetrně a účinně. Dokonce i železo se mi díky kapslím hned zlepšilo, po porodu jsem měla lepší výsledky než před. Předepsané železo od lékaře mi také nedělalo dobře. Jsem ráda, že jsem tuto řadu doplňků objevila. Mohu doporučit.

Beggs Omega-3, EPA+DHA

sasakrusty  25. únor 2024 Ověřená recenze

Dobře stravitelný doplněk např. pro lepší distribuci cholesterolu

Vyzkoušela jsem tyto omega kapse kvůli zvýšenému cholesterolu v těhotenství. Ráda volím přírodní cestu než hned léky západní medicíny. Momentálně nemám výsledky krve k porovnání, ale jistě vím to, že se mi kapsle krásně vstřebávají, nemám žádné zažívací a jiné potíže, ačkoliv jsem celkem citlivá. Složení by mělo působit i na můj hlavní problém-cholesterol, ale rozsah pozitivního vlivu omegy je samozřejmě mnohem širší.

Beggs Omega-3, EPA+DHA

Omega 3, EPA+ DHA

Rybí olej čas od času užívám již léta, většinou kapsle, ale měla jsem již i tekuté formy. Tento od firmy Beggs mám poprvé. Líbí se mi jeho složení a věřím v jeho kvalitu. Jsem povoláním magistra farmacie, takže pozitivní účinky obsahových látek rybího oleje především kyselin EPA a DHA na srdeční, mozkovou činnost a stav zraku jsou mi známy. Nyní jsem kojící maminkou měsíční dcery, které chci dát to nejlepší, proto přípravek užívám a budu i nadále:)

Recenze

Značku Beggs jsem neznala. Magnesium jednou za čas beru při větší únavě. Po pár dnech užívání jsem se cítila lépe, únava zmizela. Jen velikost tablety bych brala menší nebo pevnou variantu.

Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX

Recenze

Značku Beggs jsem neznala. Snažíme se o miminko, ale nemůžu říct, zda tento Complex pomohl, je to krátká doba. Výhodou je užívání 1 kapsle denně, jen mi nevyhovovala velikost kapsle.

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract

Recenze

Značku Beggs jsem neznala. Je to už delší dobu, kdy jsem železo užívala, proto jsem teď pocítila, že je mi po pár dnech lépe, necítím se tolik unavená. Jen velikost tablety bych brala menší nebo pevnou variantu.

evussia  24. únor 2024 Ověřená recenze

Testování Magnesium bisglycinate

Při prvním těhotenství jsem ho brala téměř celou dobu, bohužel jsem ještě neznala tuto značku. Nyní už jinou nechci!

Tato verze mě mile překvapila, opravdu pociťuji více energie a lepší spánek.

Ráda doporučuji!