Centrum recenzí

8114 produktů, služeb a míst

Nejnovější články

Nejnovější zkušenosti

Máš zkušenost produktem, službou nebo místem?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost

Stavebnice LEGO® 4+ Gábinin kouzelný domek (10788)

Gábinin kouzelný domeček je opravdu kouzelný

Opravdu mě potěšilo, že značka LEGO® myslela i na mladší stavitele. LEGO Friends jsou propracované, je v nich milion drobností a detailů, ale pro malé děti je to ještě náročné. Toto je velmi dobrá přestupní stanice mezi LEGO DUPLO a složitějšími stavebnicemi.

S touto stavebnicí se mé děti mohly rovnou pustit do stavění bez toho, aby potřebovaly mou pomoc. Návod je skvělý, přehledný a intuitivní a aplikace LEGO Builder je super pro detailnější pohledy na model. A ty postavičky ze seriálu? Mé děti je milují!

Gábinin kouzelný domeček je opravdu kouzelný – je to místo, kde se setkává kreativita, učení a zábava. Milion drobností v každém pokoji je zárukou, že tato stavebnice vaše děti neomrzí. V každém pokoji je co dělat, vymýšlet nové příběhy. Mé děti úplně pohltilo objevování, co v sobě každý pokoj skrývá – od pečení v kuchyni až po relax v koupelně. A ten posuvný výtah mezi patry? Úplně geniální!

Stavebnice LEGO® 4+ Gábinin kouzelný domek (10788)

rebe  26. lis 2023 Ověřená recenze

Zábava pro Gábininy fanoušky i jejich maminky

Tohle lego nás nadchlo! Dcerka je velká fanynka Gábi a jejího kouzelného domku, takže mě to ani nepřekvapilo. Nejenže byla zábava hrát si s postavenou stavebnicí a figurkami, ale bavila nás i samotná stavba. Postavený domeček jsme tedy několikrát rozložili a znovu postavili. A pár pokojíčků jsem si postavila i já. A navíc je to Gábi, no... :-)

Samotné balení je velmi atraktivní. Krabice je opravdu velká, až nás to zarazilo, ale je to do velké míry proto, že je dost plochá a obsahuje spoustu kostek a návodů. Kromě fotky hotové stavebnice jsou na ní i detaily pokojíčků, takže už před stavbou jsme byli hodně natěšení.
Pro každý pokojíček a část domu je samostatný návod – knížečka, všechny jsou schované ve velké obálce. Nejdřív bylo to množství návodů trochu šok a dcerka hned měla obavy, že to nedokáže postavit. Ale opak je pravdou! Žádné lego, které jsme dosud měli, nemá takhle skvělý návod! Obvykle stavíme lego s dětmi spolu – já jim hledám a připravuji kostičky, oni staví, já je koriguji a ukazuji, kam dílky patří, pokud je potřeba. Tady nebylo. Na každé stránce přibude jediná kostička, kterou dítě snadno najde samo, a díky přehlednému návodu ji zvládne i přesně umístit bez dopomoci. Naštěstí mi děti dovolily si postavit vlastní pokojíček, jinak bych tam opravdu byla k ničemu.
Skládačka kombinuje malé a velké dílky. Základ stavby a malý nábytek tak vyžaduje motoricky precizní práci a přesnost, díky velkým dílkům stěn ale stavba rychle pokračuje. Hotovou stavbu včetně zařízení jsme tak měli během necelých dvou hodin. A pak jsme ji rozložili a začali znovu. A pak zase znovu.
Postavený dokeček pak funguje jako hračka – domeček pro panenky se spoustou aktivit. Nás bavila houpačka v herně, výtvarný ateliér, koupelna a střešní terasa. Mě ještě nadchly detaily, jako třeba štětce a nůžky v šuplíčkách v ateliéru nebo drobné hračky. Dcerka si hodně vyhrála s výtahem, kterým vozila postavičky nahoru a dolů. A to nakonec nejen ty ze stavebnice :-D
Hotový domeček je opravdu velký, takže nakonec jsme zase rozkládali a schovávali do krabice. Ale krabice je taky velká, budeme muset najít místo pro postavený domeček. Pokud si stavebnici pořídíte (což doporučuji), počítejte s tím. Protože tenhle domeček nebudete chtít nechat v krabici. Já už přemýšlím o dokoupení Zahradní párty Víly kočičky.

Přenosný reproduktor GoGEN DÉČKO TRIO

lucie7411  26. lis 2023 Ověřená recenze

Skvělá "Vrtulka"

Tohle testování bylo u nás velmi úspěšné. Děti jsou z reproduktoru nadšené. "Vrtulku" využíváme opravdu hodně, děti rády tančí a zpívají. Je super, že ho můžeme vzít kamkoliv s sebou. Využíváme jej i na pouštění pohádek na dobrou noc 😊 Děti jsou nadšené i z barevnosti reproduktoru, mají rádi Déčko. Takže tenhle design je pro děti krásný a zaujme je. Děkujeme za možnost testování 😊

Mikrofon s reproduktorem GoGEN DÉČKO

andabubua  26. lis 2023 Ověřená recenze

Mikrofon s reproduktorem GoGEN DÉČKO

Tento mikrofon je skvělá zábava pro všechny zpěváky a zpěvačky. Slouží jako mikrofon a reproduktor. Dá se propojit s mobilem nebo tabletem přes Bluetooth. Tato funkce u nás jednoznačně vyhrála. Má vstup také na Micro SD kartu, USB a výstup pro sluchátka. Děti si mohou pustit oblíbenou písničku a zpívat hity jako opravdoví zpěváci. Mikrofon je vybaven funkcí echo - ozvěna a také kouzelným hlasem. S touto funkcí se umí zabavit nejen děti, ale také dospěláci. Nabíjení je přes kabel a pozitivem je také velmi slušná výdrž baterie. Je to skvělá hračka pro celou rodinu. Vřele doporučuji.

Sluchátka GoGEN Vrtulka z Déčka

verka009  25. lis 2023 Ověřená recenze

Super sluchátka

Sluchátka, které mi dorazili 13.11 používáme do teď. Syn má 5 let a rad se kouká na tabletu na pohádky nebo hraje hry. Tím že to občas ruší ostatní členy rodiny jsou sluchátka u nás na 1. Místě. Syn si je nemůže vynachválit. Vždyť když jde koukat už si pro ne běží 😀😊 takže za mě doporučuji. Jsou krásné barevné takže zaujmou děti na první pohled.

Budík s nočním světlem GoGEN DÉČKO

Dcera je z budíku nadšená a maminka spokojená :)

Od září máme doma prvňačku, ale takovou, co si ráda ráno přispí a buzení nikdy nebylo snadné. Už od září posloucháme, že potřebuje budík, jenže jsme nemohli vybrat ten pravý.
Budík Gogen je moc pěkný, zajímavý a je skvělý, že má zabudované noční světlo, takže večer dceři svítí než usne. Oceňuji, že hodiny lze vypnout (režim TR) ale zároveň při dotyku se rozsvítí, takže v noci stačí jen sáhnout a je to vlastně i taková lampička. Moc se mi líbí, že noční světlo jde ztlumit a budík si tuto intenzitu světla pamatuje. Nastavit lze 3 časy buzení, nám zatím stačí jeden, na víkend pak vypíname. Jen se dvěma stisky přepne On/Off. Je stabilní, nepřeklápí se a přitom je lehký, dcera se ho naučila ovládat hned. Nastavení jsem měla dle návodu snad za 5 minut, návod je snadný a dobře srozumitelý. Psát na displeji "Lo", tedy že chce nabít, začal cca 11. den (ráno budí - někdy opakovaně, chvíli svítí večer, je v režimu TR, takže čas nesvítí stále, ale při doteku), ale tento údaj bude určitě odvislý od zaplých funkcí.

Stavebnice LEGO® 4+ Hasičská stanice a auto hasičů (60375)

mikolisek  22. lis 2023 Ověřená recenze

Další parádní kousek do sbírky. 😍

Syn miluje lego už pár let, takže si dokážete představit, jakou sbírku už doma máme. 😅 Tuhle sadu dostal k letošním narozeninám a rozhodně nezklamala. Hravě ji postavil a už několik dní si s ní každý den po školce vyhraje. Spojil jí s dalšími stavebnicemi a představivost mu jede tedy na maximum. 😄❤️

Stavebnice LEGO® 4+ Hasičská stanice a auto hasičů (60375)

mimiveru  21. lis 2023 Ověřená recenze

Testování LEGO City

U nás testoval skoro pětiletý Matěj 😊. Miluje hasiče, policii, záchranku, asi jako každý správný kluk. Toto LEGO má dva návody a jsou skvěle propracované. Poprvé jsem viděla návody malých ručiček, co si má do každé vzít a připravit a samozřejmě co a jak postavit. Návod je přizpůsobený právě těmto prckům a není vůbec složitý, celou stavebnici postavil Matěj sám! No a kdo ocení detaily, tak nechybí hasiči s helmami a vysílačkami, operační centrum, hasičský vůz s hadicí a samozřejmě “ohnisko požáru” 😊

CD přehrávač s karaoke GoGEN DÉČKO

happik01  20. lis 2023 Ověřená recenze

Super přehrávač GoGEN

Naše testování dopadlo na jedničku. CD přehrávač zkoušela celá rodina. Hlavní účinkující byl ale náš syn Ondra (5 let) a ten je z přehrávače nadšený nejvíce. Dokonce s ním chodí už i spát. Přehrávač je skvělý jak na pouštění písniček, tak i pohádek, například na dobrou noc. Má skvělý zvuk a je jednoduchý na ovládání. Můžeme jen doporučit. Ježíškovi píšeme ještě o sluchátka a vypadá to i na budík pro dceru 😄.

Pleny Moony Air Fit

maki600  20. lis 2023 Ověřená recenze

Pleny fit

Zkusili jsme ještě tento typ plenek. Nemá žádnou chybu, pouze po stranách mi nepřijdou tak elastické jako jiné pleny.
Tyto pleny jsem dávala přes den a nikdy neprotekli, byli voňavé a malému se dobře nosí.
Hlavně potom nebyly žádné opruzeniny a vydrželi opravdu dlouho.

Stavebnice LEGO® 4+ Hasičská stanice a auto hasičů (60375)

vaseli16  20. lis 2023 Ověřená recenze

Zvládl to s menší pomocí

Musím říct, že po rozbalení lega nastal menší šok u mě, ale syn byl nadšený. Tím, že jsme zvyklí na lego Duplo to bylo něco nového. Kostičky byly o dost menší, ale Váša si s tím hravě poradil a když nevěděl nastoupil taťka a pomohl mu. Po sestavení lega došlo k pořádnému testování, testoval i mladší syn, u něj musel být člověk stále v pozoru, protože helmy hasičů byly pro něj bonbónky😅. Dílky co značily požár, syn stále někde dával a hasiči jezdily k požáru po celém domě. Složené stavebnice dobře drží pohromadě až na některé menší dílky jako helma hasiče nebo některé komponenty na hasičském autě, ale nic co by extra vadilo. Syn byl nadšený a hned psal dopis Ježíškovi o další takové "majinke lego"🙂

Pleny Moony NATURAL

nikaorev  19. lis 2023 Ověřená recenze

Opravdu jemné, ale extra zázrak se nekonal.

Pleny Moony NATURAL jsou opravdu jemné jako bavlnka 🙂. Je vidět, že se výrobce opravdu snažil, aby byly co nejpříjemnější. Plena vydržela celou noc. Bohužel pokud se dcera pokadila a byla to větší "nálož", přeteklo to ven. Přišlo mi, jak kdyby se to nestihlo absorbovat. Co se týče velikosti, přijde mi, jak kdyby to bylo vyráběno spíše pro budoucího zápasníka sumo 🤭 a pro moji dceru byly zbytečně větší, ač váží 5,5 kg a měla velikost S (4-8 kg). Na co jsem se těšila bylo to, jak se poperou s opruzeninami a bohužel, dcera se po nich oprudila, i když normálně na to netrpí. Celkově si myslím, že levnější pleny udělají stejnou, možná lepší službu.

Pleny Moony Air Fit

nikaorev  19. lis 2023 Ověřená recenze

Spokojenost s malým "ale"

Pleny Moony Air Fit jsou velmi tenké, příjemné na dotyk a s decentním designem. Lepící proužky krásně drží, i po odlepení. Přijde mi ale, že velikostně nesedí. Testovala jsem vel.S (4-8 kg). Dcera má 5,5 kg a přišlo mi, že jsou větší a párkrát se mi stalo, že plenky protekly z boku, protože okolo nožiček jí byly volné. Na plenkovou dermatitidu moc nepomohly, po celou dobu dcera byla lehce opruzelá.

Mikrofon s reproduktorem GoGEN DÉČKO

Jedním z hlavních lákadel tohoto mikrofonu je jeho všestrannost

Jako maminka dvou malých zpěváčků musím říct, že mikrofon GoGEN je opravdu skvělým přírůstkem do naší domácnosti. Jeho bezdrátové provedení znamená znamená, že moje děti mohou zpívat a tančit bez jakýchkoliv omezení, což je pro ně obrovská zábava.

Jedním z hlavních lákadel tohoto mikrofonu je jeho všestrannost. Skvělé je, že funguje jako mikrofon a zároveň jako bluetooth reproduktor. Díky tomu mohou mé děti zpívat karaoke s libovolným hudebním doprovodem. Bluetooth připojení je snadné a stabilní.

Stačilo spárovat mobil nebo tablet a děti si pouštěly své oblíbené hity, do kterých zpívaly jako o život.

Možnost přehrávat hudbu z MicroSD karty nebo USB flash disku je fajn, nicméně u nás ji tolik nevyužíváme. Bohatě si vystačíme s bluetooth.

Další skvělou vlastností, která mě překvapila, je kouzelná změna hlasu. Můj syn si zamiloval zpívání s různými hlasovými efekty a ozvěnou. Je to nejen zábava pro děti, ale i pro dospělé - na rodinných večírcích to vždycky rozproudí zábavu. Narozeninová karaoke show se šmoulími hlasy byla obří zábava pro všechny.

Co se týče výdrže baterie, 15 hodin je více než dostatečných pro jakoukoliv párty nebo zpívání doma. Navíc se snadno nabíjí USB-C kabelem, což je velké plus. Při hudebních a interaktivních hračkách mě vždy bolelo mé ekologické srdce. Díky vestavěné dobíjecí baterii mi starost s dokupováním baterií odpadá.

Celkově hodnotím mikrofon GoGEN jako vynikající volbu pro rodiny s dětmi, které milují zpívání a tancování. Je to skvělý způsob, jak podpořit kreativitu a hudební zájmy dětí, a zároveň to přináší spoustu zábavy pro celou rodinu.

P.S.: Pokud by vás z toho zpěvu ale rozbolela hlava, k mikrofonu lze připojit sluchátka. 😬

Sluchátka GoGEN Vrtulka z Déčka

Skvělé k Albi tužce

Sluchátka máme už dlouho, kupovala jsem v obou barvách k Albi tužce - proto jsem ráda, že mají konektor jack a do budoucna je využijeme třeba i k mobilu s bluetooth. Jsou betelné a dobře nastavitelné - dám je na hlavu jak já, coby dospělá, tak i 6letá.

Dětské kalhotkové pleny Moony Air Fit

maki600  15. lis 2023 Ověřená recenze

Pleny co opravdu hodně vydrží

Vyzkoušeli jsme pleny na zapínání a ty jsou určitě bezkonkurenční. Mají silnější pásek na zapínání takže drží dobře, nezapáchají a jsou pohodlné. Dlouho vydrží a malý se neoprudil 🙏😁😍

Noční kalhotkové pleny Moony Air Fit

anettkah  13. lis 2023 Ověřená recenze

Top mezi plenkami

Hned na začátek říkám, že tahle značka je opravdu top mezi plenkami, a co jsme se jich vyzkoušeli. Dítě se neopruzuje, plenky netlačí. Velice chválím zadní stranu plenky, která není široká jako u všech ostatních plen, nevytváří tak nepohodlný "polštář" na zadečku. Nasazení plenky jde možná o něco hůř, ale nevidím v tom problém. Sundání jde levou zadní. Plenky nevoní, nesmrdí, není cítit chemie. Co se týče savosti, plenky Moony obstály na výbornou. Na noc používám pouze plenky noční, a přestože jedny z těch nejlepších na trhu, pokožka je ráno vlhká a cítit. Tyto noční plenky zaručí suchou pokožku po celé noci. Za mě obrovské překvapení a důvod se k této značce vrátit. Velký bonus k tomu je hebkost materiálu. V tom jsou pleny Moony také naprosto bezkonkurenční. Neskutečně příjemný materiál k pomazlení. Cena odpovídá kvalitě. Uvítala bych, kdyby neskončily velikostí L.

Dětské kalhotkové pleny Moony Air Fit

anettkah  13. lis 2023 Ověřená recenze

Nejlepší plenky od Moony

Hned na začátek říkám, že tahle značka je opravdu top mezi plenkami, a co jsme se jich vyzkouseli. Dítě se neopruzuje, plenky netlačí. Velice chválím zadní stranu plenky, která není široká jako u všech ostatních plen, nevytváří tak nepohodlný "polštář" na zadečku. Nasazení plenky jde možná o něco hůř, ale nevidím v tom problém. Sundání jde levou zadní. Plenky nevoní, nesmrdí, není cítit chemie. Mají proužek značící počůrání a lepící pásku na smotání pleny určené k vyhození. Přestože jsou denní, výrobce deklaruje až 12 hodim v suchu. Plenky opravdu vydržely celou noc, neprotekly, pokožka byla ráno trochu vlhká, ale plenka pojme opravdu dost. Jako největší bonus vidím hebkost materiálu. V tom jsou pleny Moony naprosto bezkonkurenční. Neskutečně příjemný materiál k pomazlení.

Pleny Moony NATURAL

baja1122  13. lis 2023 Ověřená recenze

Skvělé plenky s velkým P!

Jsem z nich nadšená. Syn má ekzém, ne vše mu sedí. Z těchto plenek se nikdy neoprudil. Za mě je kalhotková verze lepší, pro větší děti je pro mě praktičtější, ale tyto plenky se u nás určitě neztratí. Ani jednou neprotekly, materiál je skvostný, dobře sedí (ve smyslu, že nikde nedostávají nebo podobně), prostě... Jsem nadšená. U nás určitě Moony zůstanou.

Pleny Moony NATURAL

teenyel  13. lis 2023 Ověřená recenze

Velice jemné pleny

Pleny jsou na dotek opravdu úžasně hladké a skvěle absorbují jako jejich o trochu levnější alternativa. Náš malý není náchylný na opruzeniny, proto nám do budoucna budou stačit obyčejnější Air Fit, ale rozhodně jsou velice kvalitní. Stokrát lepší, než cokoliv, co jsme doposud vyzkoušeli a že toho nebylo málo. Pokud má někdo citlivější dítě, věřila bych, že by mohly tyto vyhovovat. My u značky Moony rozhodně zůstáváme 🙂, jen je třeba počítat s tím, že plenky jsou trochu větší, malý měl v době, kdy jsme začali testovat, 4,5 kg a byla to podle mne tak dolní hranice (vel. S je uváděna od 4 kg). Zkoušela jsem testovat stejně, jako u Air Fit, i s obarvenou vodou a taktéž 100ml velice rychle plena zcela absorbovala a byla uvnitř suchá oproti jiným značkám.